Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone 15 Temmuz hediyesi 2020 yılında da Vodafone tarafından aboneleri için sunulurken, 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan darbe girişimi nedeniyle yaşanılan kötü anların unutulması adına o günde dahil olmak üzere hediyeleri ile destek olan Vodafone, 2016 yılından sonra 15 Temmuz’un yaşananlardan dolayı Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edilmesi nedeniyle düzenlediği kampanyaları ile abonelerine destek olmayı amaçlamaktadır.

Vodafone 15 Temmuz Hediye İnternet Paketi

Vodafone 15 Temmuz hediyesi 2020 yılında da bedava internet paketi hediye ederken, internet kullanmayı sevmeyen konuşma ve mesajlaşmayı tercih eden aboneleri içinde konuşma ve SMS paketleri hediye etmektedir.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı için abonelerine 1 GB bedava internet paketi dışında şebeke içi kullanabilecekleri 600 dakika konuşma paketi ve 1000 SMS paketi hediye ederken, verilen hediyeler 15 Temmuz günü itibarıyla saat 00.00’da kullanılmaya başlanılacak ve saat 23.59’da kullanım sona erecektir. Gün içerisinde kullanılmayan faydalar Vodafone tarafından gün sonunda otomatik silinecek, sonraki günlere devredilmeyecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 15 Temmuz hediyesi 2020 yılı için sunulacak olan hediyeler henüz aktif değildir. Hediyeler 15 Temmuz 2020 tarihinde aktif olacak olup, 1 GB bedava internet ve 600 dakika konuşma ile 1000 SMS paketi sahibi olmak için uygulama indirmenize ya da SMS göndermenize gerek olmadan Vodafone tarafından otomatik yüklenecektir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone abonesi olarak hemen internet paketi sahibi olmak istiyorsanız, Vodafone bedava internet kampanyalarına dahil olarak internet sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Hediyelerini her hafta düzenli yenileyen ve ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması ile sunulan ‘’Bana Ne Var?’’  hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanabileceğiniz gibi sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca hediye çarkını çevirmeden telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’BANANEVAR’’ yazarak 5065’e kısa mesaj göndererek de size özel hazırlanmış hediyelerden kazanabilirsiniz.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi dışında bedava internet kazanmak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunu oynayarak BİT’leri toplayıp eğlenirken, bedava internet kazanabilirsiniz. BİT’leri toplamak için yapmanız gereken ise, sadece gördüğünüz Bit’lerin üzerini tıklamanızdır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu