Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Spread the love

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone gerek çekim gücü gerekse aboneleri için hazırladığı kampanyalar nedeniyle abonelerinin memnuniyetini sağlarken, özel günlerde düzenlediği hediye paketleri sayesinde de abonelerini mutlu etmektedir. 2020 yılının bitmesine günler kala Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi bedava internet konusunda hazırlıklarını tamamlamaya çalışan Vodafone, hazırladığı internet paketleri sayesinde yılbaşı gecesi abonelerinin rahat rahat video izlemesini, paylaşım yapmasını ve sevdiklerine ulaşmasını sağlayacaktır.

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Nedir?

Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak yıl içinde sunduğu bedava internet paketlerini iki katına çıkarırken, Vodafone uygulamalarının kullanılması hediyeleri alabilmek için yeterli olacaktır. Ücretsiz bedava internet paketlerinin kullanım süreleri hakkında bilgi bilgilendirme mesajı gönderilerek yapılacak olup, kazanılan hediye paketi limiti de mesajda yer alacaktır.

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Nelerdir?

Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak hazırladığı bedava internet paketleri ile aboneler 1 GB internet kazanabileceği gibi yıllık kullanım için 100 GB’a kadar internet kazanabilmektedir. Bunun için yapılması gereken Vodafone uygulamalarına girerek şansınızı denemektir.

  • Vodafone Çark Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi
  • Vodafone Yanımda Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi
  • Vodafone İnternet Avcıları Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet paketleri dışında ‘’Vodafone Online Mağazası’’nı kullanarak 120 TL ve üzeri yılbaşı alışverişi yapan abonelerine yılbaşı çekilişine katılma hakkı sunmaktadır. Ne kadar çok alışveriş yapılırsa o kadar çok çekiliş hakkı kazanılırken, yapılan çekiliş sonucunda abonelere,

  • 1 tane Hyundai i20
  • 5 tane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB akıllı telefon
  • 50 tane Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik olmak üzere 56 tane Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi veriliyor.

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak sunulan bedava internet paketlerinden kazanmak için ‘’Hediye Çarkı’’, ‘’Vodafone Yanımda’’ ile ‘’Vodafone İnternet Avcıları’’ uygulamasına girmek yeterli olmaktadır.

  • Vodafone Çark Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi

Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi olarak bedava internet ya da bedava konuşma ile SMS paketleri kazanmak isteyen aboneler, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Vodafone Çark’’ını çevirmeleri gerekmektedir. Üstelik kazanılan hediyeler yeni yıl için iki kat olacak şekilde yüklenilecek olup, şuan ‘’Vodafone Çarkı’’ aktif değildir.

  • Vodafone Yanımda Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi

Vodafone abonelerinin hatları ile ilgili işlemlerini kolayca yapabildiği ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aynı zamanda Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi konusunda da çok cömert davranmaktadır. Uygulamada bulunan ve sağ üst köşede yer alan ‘’Bana Ne Var?’’ menüsünden girilerek yılbaşına özel hazırlanmış hediyelerden kazanılabilmektedir. Yeni yıla özel hediye limitleri yükseltilmiştir.

  • Vodafone İnternet Avcıları Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone GSM operatörü tarafından abonelerinin keyifli zaman geçirirken, internet kazanabildikleri ‘’İnternet Avcıları’’ oyunundan da Vodafone 2021 yılbaşı hediyesi sunulmakta olup, yeni yıla özel GB miktarları artırılmıştır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu