Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Atatürk’ün tüm dünyaya armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel Vodafone firması kullanıcılarına bedava internet, SMS ve konuşma paketleri hediye etmektedir. Faturalı veya faturası her kullanıcı bu imkândan faydalanabilmektedir. Bu kampanya hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için sizlere özel hazırladığımız yazının aşağıdaki kısmını da okuyabilirsiniz.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet

Vodafone 23 Nisan bedava internet paketinden yararlanılması için yapılması gerekenler çok kolay ve basittir. Bunun için hat sahiplerinin mobil telefonlarına ‘’ Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Bunu indirmek için Google Play veya App Store mağazalarından destek alınabilir. Bu işlemden sonra Vodafone üyelerine hediye olarak her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB bedava internet paketleri ücretsiz verilecektir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Vodafone 23 Nisan bedava internet kampanyasından faydalanmak için üyelerin kolay birkaç adımı takip etmesi işe yarayacaktır. Bunun için telefona indirilen Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapılıp tüm gelişmelerin buradan izlenmesi ve takip edilmesi gerekir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Bu güzel ve değerli güne özel sunulan hediye paketlerinin elde edilmesi için uygulama üzerinde Bana Ne Var menüsüne girilmeli ve buradan hediyeler alınmalıdır. Bu işlemlerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel sunulan bu harika fırsat en iyi şekilde değerlendirilmiş olur.

Vodafone 23 Nisan Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Genel olarak bazı hediye paketlerin kullanımında uzun süreler olur. Fakat burada durum biraz daha farklıdır. Çünkü 23 Nisan’a özel hediye edilen bu paketlerin, aynı günün akşamı bitimine kadar mutlaka kullanılması gerekiyor.

Vodafone üyeleri, elde ettikleri 5000 SMS, 1000 dakika konuşma ve bedava internet paketlerini diğer güne bırakmadan o gün için diledikleri gibi kullanmalı ve tüketmelidirler. Aksi durumda bu hediye paketlerin ertesi güne devretmesi mümkün olmayacaktır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 23 Nisan Reklam Filmi

Vodafone firması geçmişte hatırlanacağı üzere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çok iyi reklam filmleriyle insanların karşısına çıkmaktaydı. Ancak maalesef bu sene ülkemizdeki Koronavirüs salgını nedeniyle bu alanda bir çalışma yapması mümkün olmamıştır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Ancak Vodafone yine boş durmayarak bu duruma yönelik olarak sunduğu Vodafone 23 Nisan bedava internet paketi hediyesiyle kullanıcılarını her bakımdan oldukça memnun etmiştir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

8 Yorum

  1. Vodafone 3 gun once geldim ne cark çalışıyor nede bananevar bolumunde fırsat var ne yapmalıyım
    23 nisan kutlu olsun
    Yardimci olursaniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu