Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Spread the love

İçindekiler

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Günümüzde çoğu operatör abonesi, yetersiz gelen internet paketlerine ek ücret ödeyerek internet almak istemiyor. İşte bu sebepten dolayı da bedava internet kampanyası yardımıyla bu isteklerini gerçekleştiriyorlar. Vodafone abonelerine sunulan Vodafone 30 GB bedava internet kampanyası da bunlardan biri. Gelin şimdi bu kampanyadan nasıl faydalanabileceğiniz inceleyelim…

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Nedir?

Vodafone 30 GB bedava internet hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar için piyasaya sürülen bir hediye internet kampanyasıdır. Arkadaşlarınızı davet ederek katılabileceğiniz bu uygulama ile 30 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Kampanyadaki amaç da hem kullanıcılara hediyeler vermek hem de davet yoluyla gelen kullanıcılar sayesinde abone sayısını arttırmak olarak görülüyor.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone 30 GB bedava internet uygulamasından faydalanabilmeniz için öncelikle bir sevdiğinizi Vodafone abonesi yapmanız gerekiyor. Bundan sonra izlememiz gereken adımları ise şu şekilde sıraladık:

  • Vodafone Yanımda uygulamasını halen indirmemişsek, öncelikle bu uygulamayı indiriyoruz.
  • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, yanda bulunan menüden ‘Arkadaşa Davet Et’ butonuna basıyoruz.
  • Bu kısma geçiş yapmamızın ardından ise abone yapmak istediğimiz kişinin cep telefonu numarasını yazıyoruz ve davet gönderiyoruz.
  • Bu işlemin ardından ise yazdığımız cep telefonu numarasına bir mesaj gidiyor.
  • Davet ettiğimiz kişinin bu mesaja tıklaması, Vodafone abonesi olmasına yeterli oluyor.
  • Sevdiğimizin Vodafone abonesi olmasının ardından biz de 30 GB bedava internet kazanmış oluyoruz.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet nasıl yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Ücretli mi?

Vodafone 30 GB bedava internet uygulaması, abonelere sunulan ve ücretsiz olan bir uygulamadır. Vodafone Yanımda uygulamasına ve Vodafone abonesi olmak isteyen bir tanıdığa sahip olmanız, bu kampanyadan faydalanmanız için yeterli.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone 30 GB bedava internet için hemen başvurarak 12 ay boyunca geçerli olan internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. İlk 3 ayınızda 4 GB, kalan 9 ayınızda da 2 GB olarak kullanabileceğiniz bu kampanyadan faydalanmak için siz de hemen sevdiklerinizi Vodafone’a davet edin!

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alabilirim?

Vodafone hediye internet almak için öncelikle Vodafone abonesi olmalısınız. Vodafone, sizlere sunduğu birçok uygulama ile hediye internetler kazanmanızı sağlıyor. Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirin ve onlarca kampanya ile hediye internet kazanma şansını yakalayın!

Vodafone Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava 5 GB internet kazanmak için Vodafone faturasız hatta geçiş yapmış olmanız gerekiyor. Vodafone faturasıza geçiş yaptıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB bedava internetinizi alabiliyorsunuz. Bu interneti, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan ‘Ek Paketler’ kısmından alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 30 GB Hediye İnternet

Vodafone 30 GB hediye internet almak için Vodafone üzerinden yeni bir hat almanız veya hattınızı taşımanız gerekiyor. Hattınızı aldıktan ya da Vodafone’a taşıdıktan sonra ise 30 GB internet hediyenizi alabiliyorsunuz.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Vodafone numara taşıma kampanyaları, 2020 yılı içerisinde de yenilenerek devam ediyor. Online başvurularda özel indirimlerin yanı sıra, Red paketleri ve gençlere özel paketler de seçenekler arasında yer alıyor. Bu indirimlere ek olarak yeni gelenlere yönelik daha birçok fırsat yer alıyor. Ayrıca Vodafone’lu olmanızın ardından CEPTETEB’li olmanız halinde de 1 sene boyunca faturalarınızda aylık 20 TL’ye kadar iade şansını yakalamış oluyorsunuz. Siz de hemen hattınızı Vodafone’a taşıyarak bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız İnternet

Vodafone online numara taşıma başvurularında sınırsız internet fırsatı sunuyor! Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp, Youtube ve Spotify başta olmak üzere birçok alanda kullanabileceğiniz sınırsız internetler Vodafone’da sizleri bekliyor. Ayrıca, ‘Uyumlu Genç Oyun’ paketi ile gençler, belirtilen oyun platformlarında ve WhatsApp’ta kullanabilecekleri sınırsız internete sahip olabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Tarifeleri 19 TL

Vodafone ”Faturasız Esnek 19 TL” tarifesini kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu tarifeden, 7-25 yaş aralığındaki her birey, faturasız abonelik oluşturarak faydalanabilir. Ayrıca, bu kişilerin son 1 ayda numarasını taşımış olması ya da yeni hat almış olması gerekiyor. Bu kriterlere uyum gösteren aboneler, 19 TL karşılığında 500 dakika, 500 SMS ve 2 GB internet içeren ‘Faturasız Esnek 19 TL’ tarifesine sahip olabilirler.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone bedava internet vermeye 2020 yılında da devam ediyor. Hattını taşıyarak veya hat alarak yeni gelenlerin yanı sıra abonelerine de sunduğu birçok bedava internet uygulaması bulunuyor. Bunlardan en yaygın olanlarından biri de Bana Ne Var uygulaması olarak öne çıkıyor.

Vodafone aboneleri, Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, bana ne var kısmına gidiyor ve burada yer alan çarkı çevirerek bedava internet kazanma şansını yakalıyor. Bunun yanı sıra günlük, haftalık ve aylık olarak kazanabileceğiniz bedava internetler Vodafone’da sizleri bekliyor.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu