Vodafone

Vodafone Arayan Kim Servisi

Spread the love

Cep telefonunuz kapalı iken sizleri arayan kişileri gösteren Vodafone servisleri arasında yer alan ‘Vodafone Arayan Kim Servisi’’ büyük avantaj sağlamaktadır. Telefonlarınızın şarjının bitmesi ya da gerekli durumlarda kapalı olması sonucunda arayan kişilere kapalı olarak cevap vermesi beklenilen önemli telefonlar adına sorun oluşturacağı için ‘’Arayan Kim Servisi’’ni kullanmak faydalı olacaktır. Özellikle telefon görüşmelerini bolca yapması gereken kişilerin kesinti yaşamaması adına ‘Vodafone Arayan Kim Servisi’’ üyeliği birçok sorun yaşanmasını engelleyecektir.

İçindekiler

Vodafone Arayan Kim Nedir?

2016 yılında Vodafone aboneleri için devreye sokulan ve telefonlar kapalı ya da ulaşılmaz durumundayken kimin aradığına dair SMS yoluyla detaylı bilgi veren ’Vodafone Arayan Kim’ geçmişte ücretsiz olarak hizmet verirken, şuan abonelik için aylık bir ücret almaktadır. Vodafone hat kullanıcıları cazip fiyat karşılığında kim tarafından aranıldığını öğrenirken, hangi saatte kaç defa aranılmış gibi bilgilere de detaylı bir şekilde ulaşabilmektedir.

Vodafone Arayan Kim Nasıl Kullanılır?

Vodafone Arayan Kim Servisi, Vodafone tarafından aboneleri için sunulmuş olan ücretli bir servis olmakla birlikte hizmetten yararlanabilmek adına üye olmak gerekmektedir.

Vodafone Arayan Kim Servisi Nasıl Yapılır?

Vodafone Arayan Kim servisine üye olmak için Vodafone müşteri hizmetlerini 542 üzerinden arayabileceğiniz gibi, ‘’ARAYANKIM’’ yazdıktan sonra 8000’e SMS göndererek de üye olmak söz konusu olabilmektedir. Daha sonra isteğinize bağlı olarak Vodafone Arayan Kim servisini iptal ettirmeniz de mümkün olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Gamer Paketi

İlginizi çekebilir;

Vodafone Arayan Kim Servisi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Arayan Kim servisine kayıt olmak çok kolay olduğu gibi iptal ettirmek de oldukça kolaydır. Servise abone olmak adına ‘’ABONE ARAYANKIM’’ ya da ‘’ARAYANKIM’’ yazarak 8000’e gönderdikten sonra gelen mesajı onaylamak gerekmektedir. Servis ile ilgili iptal kararı vermeniz durumunda ‘’IPTAL ARAYANKIM’’ yazarak yine 8000’e SMS göndermeniz durumunda Vodafone Arayan Kim servisi iptal edilecektir.

Vodafone Arayan Kim 2022 Ücreti Ne Kadar?

Vodafone Arayan Kim 2022 servisi üyeliğine başlanıldığı zaman ilk 10 gün ücretsiz hizmet sunulmakta olup, servis aboneliğine devam edilmesi durumunda aylık ücret 2,80 TL olarak faturaya yansıtılmaktadır. Bu ücretlendirme abonelik deva ettiği sürece aylık olarak yenilenecek olup, iptal durumunda Vodafone Arayan Kim servis ücreti alınmayacaktır.

Vodafone Arayan Kim Çalışmıyor

Vodafone Arayan Kim servisini kullanan aboneler bazı problemler yaşamakla birlikte özellikle ‘’Vodafone Arayan Kim’’ servisinden mesaj gelmediği konusunda şikayetler iletmektedir. Abone olmanıza rağmen hala size mesaj gelmiyorsa servis ücretinin sizden kesilmediği ve hizmetin aktif olmamasından şüphelenmeniz gerekmektedir. Özellikle faturasız hat kullanıcılarının hatlarında yeterli bakiye olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Gamer Paketi

Vodafone Arayan Kim servisi için aboneliğiniz söz konusu olmasına rağmen halen bilgilendirme mesajı gelmiyorsa, **62*05463501033# yazdıktan sonra arama tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu durumda gerekli sorgulama yapıldığı için Vodafone Arayan Kim servisi aktif hale gelecektir.

Bu yöntemi uygulamanıza rağmen hala bilgilendirme mesajı gelmiyorsa, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak durumu bildirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Arayan Kim servisi üzerinden hizmet alabilmek için hattınızın SMS alabilmesi için 0542 754 30 00 numarasına yönlendirilmesi gerekmektedir. Yani size ulaşamayan durumlarda aramalarınızı Telesekreter’e yönlendirebilir ve detaylı bir şekilde SMS alabilmek için **62*05427543000# tuşlaması yapıp arama yönlendirmesi ayarlarınızı tamamlamanız gerekmektedir.

Bunun dışında diğer yönlendirme alternatifleri için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Tüm aramalar için yönlendirme **21*05427543000#
  • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirme **62*05427543000#
  • Cevap verilemeyecek durumlar için yönlendirme **61*05427543000#
  • Telefonun meşgul olduğu durumlar için yönlendirme **67*05427543000#
  • Tüm aramalar için yönlendirmenin iptali ##21#
  • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirme iptali ##62#
  • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirmenin iptali ##61#
  • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirmenin iptali ##67#
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Gamer Paketi

Vodafone Arayan Kim Mesaj Gelmiyor

Vodafone Arayan Kim mesajınız gelmiyorsa servise doğru şekilde üye olup olmadığınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.  Ayrıca faturasız hat kullanıcısı iseniz, yeterli bakiyenizin olup olmadığını da kontrol ettikten sonra sorununuzu iletmek için Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayınız.

Vodafone Arayan Kim Etkinleştirme

Vodafone Arayan Kim etkinleştirme için öncelikle SMS göndermeniz gerekmektedir. Servise abone olmak adına ‘’ABONE ARAYANKIM’’ ya da ‘’ARAYANKIM’’ yazarak 8000’e gönderdikten sonra gelen mesajı onaylamanız durumunda servisiniz aktifleşmektedir.

Vodafone Arayan Kim Servisi Kapatma İşlemi

Vodafone Arayan Kim servisi kapatma işlemi için iptal mesajı göndermeniz gerekmektedir. Servisi kapatmaya karar vermeniz durumunda da ‘’IPTAL ARAYANKIM’’ yazarak yine 8000’e SMS göndermeniz durumunda Vodafone Arayan Kim servisi iptal edilecektir. Yeni ay için herhangi bir ücret kesilmeyeceği gibi telefonunuzun kapalı olması durumunda bilgilendirme mesajı gönderilmeyecektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu