Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava Dakika

İletişim olanağı insanlar için oldukça önemli olmaktadır. Modern dünyanın önemli yansımalarından birisi iletişim imkanı olmaktadır. Sonuçta yıllar boyunca bu alanda meydana gelen gelişimler sonucunda iletişim sektörü oldukça modern ve kaliteli bir hale gelmiştir. İletişim imkanı bugün ağ operatörleri tarafından sağlanan bir hizmettir.

Dünyada küresel çapta hizmet veren ağ operatörleri bulunur. Bunlardan bir tanesi de Vodafone olmaktadır. Vodafone birçok ülkede yatırımı olan bir ağ operatörü firmasıdır. Vodafone’un yatırım yapmış olduğu ülkelerden birisi de Türkiye olmaktadır. Türkiye de en fazla tercih edilen ikinci ağ operatörü Vodafone olmaktadır. Vodafone genelde genç kesim tarafından tercih edilir. Bunun iki önemli nedeni bulunur. Bunlardan birisi oldukça uygun tarifelere sahip olmasıdır. Diğeri ise Vodafone da çalışan kişilerin modern dünyayı iyi okumasıdır.

Sonuçta Vodafone Türkiye de modern ve kaliteli hizmetler veren bir ağ operatörüdür. Vodafone müşterilerine oldukça önemli imkanlar da tanır. Vodafone bünyesinde dakika ve internetin bulunduğu birçok tarife bulunur. Bunun yanında da Vodafone her sene milyonlarca müşterisine binlerce internet ve bedava dakika hediyesi vermektedir.

Bu kampanyalar Vodafone bünyesinde hizmet alan faturalı ve faturasız tüm hatlar için geçerli olmaktadır. Vodafone da en fazla hediye bedava internet alanında yapılmaktadır. Yine Vodafone bedava dakika en fazla mobil uygulamalar aracılığı ile verilmektedir. Ayrıca ​Vodafone bedava dakika hizmetinin diğer başka yolları da bulunmaktadır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Nedir?

Vodafone iletişim ağı firmasında müşterilere birçok hizmetler verilir. 20 milyona yakın müşterisi olan bu firmada önemli ve cazip hizmetlerden bir tanesi de Vodafone bedava dakika kampanyaları olmaktadır. Vodafone bedava dakika kampanyaları ile müşterilerine çeşitli kanallar aracılığı ile hediye dakikalar vermektedir. Vodafone hediye dakikaları genelde teşvik amaçlı yapılmaktadır.

Vodafone da verilen Vodafone bedava dakika kampanyaları;

 • Vodafone mobil uygulama ile
 • Vodafone özel günler
 • Vodafone kişiye özel
 • Vodafone teşvik ile olmaktadır.

Yani Vodafone da bedava dakika kampanyaları bu anlayışlar ile verilir. Genelde Vodafone uygulamalarını indirenlere ve tarife yükseltenlere Vodafone bedava dakika hediyeleri verilir. Ayrıca Vodafone verilen hediye dakikalar günlük, haftalık ve aylık olmaktadır. Vodafone da yer alan bedava dakikalar 100 dakikadan başlayıp 1000 dakikaya kadar gitmektedir.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika 2020

Vodafone firmasında her sene süregelen kampanyalar bulunur. Bu kampanyalardan en dikkat çekeni ise bedava dakika olmaktadır. Yine bu kampanyalar her sene yenilenen ve sürekli devam eden kampanyalar olarak bilinir. Vodafone da yer alan kampanyalar 2020 yılında da artarak devam etmiştir ve hizmete sunulmuştur.

Bunun yanında Vodafone 2020 yılında hizmete sunulmuş olan bedava dakika kampanyaları ise;

 • Vodafone yanımda uygulaması
 • Vodafone tarife yükseltme
 • Faturasız hatların minimum TL yüklemesi
 • Faturalı hatların taahhüt yenilemesi
 • Özel günlere yönelik olmak üzere çok yönlü olarak devam eder.

Yine 2020 yılında Vodafone da en fazla hediye dakikanın verildiği alan Vodafone uygulaması, tarife yükseltme ve TL yükleme alanları olmaktadır. Vodafone da mobil uygulama ile hediye dakika kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasının mobil cihaza indirilmesi gerekir. Burada Vodafone yanımda hesabında haftalık çarkı çevir hakkı verilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone çarkı çevir ile hediye dakika, hediye internet ve hediye SMS kazanma şansı bulunur. Burada verilen bedava hediye dakikalar haftalık olarak geçerlidir. Vodafone çarkı çevir cuma günleri yenilenmektedir. Burada minimum 100 dakika maksimum ise 1000 dakika hediye dakika verilir. Her yöne dakikalar olmaktadır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2020

Vodafone da hediye kampanyaları 2020 yılında da devam etmektedir. 2020 yılında Vodafone bedava dakika kampanyaları yine aynı anlayış ile devam etmektedir. Vodafone 2020 hediye dakikaları alanında tarife yükseltme ve taahhüt yenileme ile verilen dakikalar dikkat çekmektedir. Özellikle Vodafone ret paketlerinde yükseltme yapılması ve yıllık taahhüdün yenilenmesi ile Vodafone 3 ay boyunca geçerli her yöne aylık 1000 dakika vermektedir.

Vodafone Bedava Dakika Yapma

Vodafone şirketinden hizmet alanlar için bedava dakika yapmanın birçok yolu bulunur. Bu yollardan mobil uygulama ile olanları yukarıda anlattık.

Faturalı ve faturasız hatlar için ise şu şekilde olmaktadır:

 • Vodafone faturasız hatta sahip olanlar 30 TL ve yukarısında yükleme yaptıkları zaman “KAZAN” yazıp 4545’e gönderildiğinde aylık her yöne 500 dakika hediye verilir.
 • Vodafone faturasız hatlar için bedava dakika yapma yöntemlerinden birisi de “SURPRIZ” yazıp 6666’ya gönderilerek olur. Bu 3 ayda bir tanınan hak olmaktadır. Dakika ve internet hediyeleri verilir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone da son dönemde yapılan altyapı geliştirmeleri ile herhangi bir şekilde dakika hilesi bulunmaz.

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanmak, hediye dakika kampanyalarından farklı olmaktadır. Vodafone da bedava dakika kazanmak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Vodafone faturalı hatlar için bedava dakika kazanma yöntemleri ise şu şekildedir:

 • Taahhüt yenileme işlemi ile Vodafone her tarife için 3 ay en az 1000 dakika hediye vermektedir. Bu hediyeyi alabilmek için Vodafone birimlerinden taahhüt yenilenmelidir.
 • Tarife yükseltme ile de dileyene dakika dileyene de bedava internet hediyesi Vodafone tarafından verilir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone 100 Dk. Bedava

Vodafone da yer alan bedava dakikalardan birisi de 100 dk. kampanyası olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için “EVET” yazıp 4000’e gönderilmesi gerekir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone da en fazla bedava dakika mobil uygulamalar ile verilmektedir.

Vodafone da yer alan bedava dakika veren uygulamalar ise;

 • Vodafone yanımda
 • Ana Vodafone olmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapabilmek için öncelikle kampanyaların takip edilmesi gerekir.

Bunun yanında;

 • Faturalı hatlar için taahhüt yenileme ve tarife yükseltme ile
 • Faturasız hatlar için lira yükleme ile
 • Hem faturalı hem de faturasız hatlar için ise uygulamaların indirilmesi ile bedava dakikalar yapılır.
Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu