Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika 2021

Spread the love

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone bedava internet kadar bedava dakika konusunda da müşterilerini yalnız bırakmayan bir GSM operatörü. Yıl içinde birçok kampanyasıyla abonelerini bedava dakikalarla ve konuşmalarla buluşturuyor. 2021 yılı da büyük ihtimalle Vodafone’luların çokça bedava konuşma kazanacağı yıllardan biri olacak. Süregelen kampanyalara ek olarak yeni bedava dakika fırsatları ve paketleri sunulabilir.

Vodafone Bedava Dakika Nedir?

Vodafone bedava dakika, Vodafone müşterilerinin faydalanabildiği bedava konuşma haklarını kapsar. Birçok kampanya, paket ve tarifenin yanında farklı fırsatlarla da Vodafone da bedava dakika konuşma ihtimali mevcuttur. Bunun için Vodafone kampanyalarını takip etmek gerekir.

Vodafone Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Bazı Vodafone aboneler internet yerine konuşmayı tercih eder. Akıllı telefon kullanmayı tercih etmeyen aboneler de vardır. Vodafone bedava dakikalar tam da bu tarzda aboneler içindir. Kazanılan bedava dakikalar tarifenizden ve paketinizden yemez. Direkt olarak her yöne veya Vodafone içi aramalar gerçekleştirip dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Kalan Kullanım Öğrenme

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone’da bedava dakika kazanabilmek için uygulayabileceğiniz yöntemlerin sayısı hayli fazladır. Bedava dakika içeren paket ve tarifeleri kullanabilirsiniz. Uygulamaları indirip kullanmaya başlayarak bedava dakikalar kazanma şansına erişebilirsiniz. SMS servisleri aracılığı ile de bedava dakikalar kazanmanız olasıdır. Siz sadece kazanmak isteyin. Vodafone mutlaka size bir yol sunacaktır.

Vodafone Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone bedava dakika kazanabileceğiniz birçok kampanya vardır. Bunlardan bazılarının belli geçerlilik süreleri olabilir. Bazılarının da herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Ancak, Vodafone’da her zaman mutlaka bedava dakika kazanabilmeniz için bir yol mevcuttur.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Vodafone bedava dakika kazanmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken “KAZAN” yazıp 4455’e kısa mesaj atmaktır. 500 dakika bedava konuşma cep telefonunuza yansıtılacaktır.

“542” yazarak 7000’e mesaj attığınızda ise tam 542 dakika bedava konuşma şansı elde edersiniz.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2021

Vodafone birçok farklı yöntemle zaten müşterilerine sıkça bedava dakikalar vermektedir. Bu yüzden Vodafone müşterilerinin hileye hurdaya başvurmasına gerek yoktur. Keza, Vodafone’da bedava dakika kazanabileceğiniz bir hile de bulunmamaktadır. Sizi bu şekilde kandırmaya çalışan site ve insanlara itimat etmeyin. Para ve kişisel bilgi paylaşımı yapmayın.

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Vodafone Yanımda uygulamasını App Store ve Play Store üzerinden indirip kullanmaya başlayarak bedava dakika ya da bedava internet gibi hediyeler kazanmanız mümkündür. Uygulamayı indirdikten sonra “Bananevar” kısmına giriş yapın. Bedava dakikalar başta olmak üzere birçok hediye kazanma şansına erişirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Vodafone’un Gani tarifeleri abonelerine bolca dakika sunan tarifelerdir.

Gani M tarifesi 23 liradır ve her yöne 1000 dakika konuşma içerir. “GANI M” yazıp 7000’e mesaj göndererek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Gani L tarifesinde 1500 dakika vardır ve fiyatı 27 liradır. “GANI L” yazıp 7000’e mesaj göndererek bu pakete kaydolabilirsiniz.

Gani XL tarifesinde 3000 dakika konuşma vardır. Fiyatı da 37 liradır “GANI XL” yazarak bu paketi satın alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Eğer siz de Vodafone faturasız hat kullanıyorsanız Yükle Kazan kampanyasıyla bedava dakikalar kazanmanız mümkün. Önce yüklemenizi yapın sonra da “DAKIKA” yazıp 4455’e yollayın. Yaptığınız TL yüklemesine orantılı olarak bedava dakika kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Anında bedava dakika kazanmak istiyorsanız “BANANEVAR” yazarak 4455’e kısa mesaj atın. Bedava dakikaların yanında bedava internet ya da SMS kazanma şansı da sizi bekliyor olacak.

Vodafone 100 DK Bedava Konuşma

Eğer Vodafone abonesiyseniz ve bedava dakika istiyorsanız “EVET” yazın ve 3785’e bir SMS atın. Anında 100 dakika bedava konuşma hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Hediye Bedava Dakika Gönderme

Vodafone’da dostlarınıza ve sevdiklerinize bedava dakikalar göndermek istiyorsanız onlara TL yollamanız gerekmektedir. Online Self Servis ya da Vodafone yanımda uygulaması bu konuda size yardımcı olabilir. Dilerseniz 7038’i arayarak da TL gönderme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

3785 Vodafone

3785 servisi Vodafone aboneleri tarafından bile pek bilinmez, fakat size 100 dakika bedava konuşma kazandırabilir. “EVET” yazdıktan sonra 3785’e kısa mesaj gönderin. 100 dakika bedava konuşma anında sizin olsun.

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone 542 Dakika Bedava

Vodafone 532 dakika bedava konuşmak için yapmanız gereken şey sadece bir SMS atmaktır. “542” yazın ve 7000’e yollayın. 542 dakika bedava konuşma artık sizin.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone faturasız hat sahipleri sadece yükleme yaparak da bedava dakikalar kazanabilir. Yükleme yaptıktan sonra “DAKIKA” yazarak 4455’e kısa mesaj atın. Yaptığınız yükleme oranında bedava dakikalar kazanma şansını elde edeceksiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerden 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2021

Vodafone’da 2021 yılında da bedava dakika kazanmak mümkün olacaktır.

“EVET” yazın ve 3785’e yollayın. 100 dakika bedava konuşmayı kazanacaksınız.

“542” yazarak 7000’e gönderdiğiniz takdirde de 542 dakika kazanırsınız.

1000 dakika bedava konuşma kazanmak istiyorsanız “EVET” yazıp 4000’e SMS yollayabilirsiniz. Size bilgilendirme mesajı gelecektir.

1500 DK Vodafone Faturasız Kampanyası

1500 dakikalık Vodafone tarifesinin adı Vodafone Gani L tarifesidir. Gani L tarifesiyle 1500 dakika konuşma elde etmenin fiyatı aylık 27 TL’dir. Bu pakete geçmek için “GANI L” yazın ve 7000’e kısa mesaj atın. Tarifeyi anında kullanmaya başlayacaksınız.

Vodafone Bedava Dakika 2021

Kazan 4455

Vodafone’da 500 dakika kazanmak istiyorsanız “KAZAN” yazın ve 4455’e kısa mesaj atın. Anında Vodafone 500 dakika bedava konuşma fırsatına kavuşacaksınız.

Vodafone Dakika Yükleme

Vodafone TL yüklemesi yapabileceğiniz birçok metot vardır. Vodafone bayilerinden Cep Lira kart alabilirsiniz. Vodafone Online İşlemler menüsünü veya Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. 7500’a kısa mesaj atabilir veya 7500’i arayabilir ve TL yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz. *111#KONTROL NUMARASI#SIFRE# tuşlamasıyla da yükleme yapabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama

“DK” yazıp 7000’e kısa mesaj yolladığınızda kaç dakika konuşma hakkınız kaldığı konusunda size bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

“OZET” yazıp 7000’e gönderdiğinizde ise genel haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Vodafone Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Her yöne bedava dakika ve farklı hediyeler kazanmak istiyorsanız “SURPRIZ” yazın ve 6666’ya mesaj yollayın. Bedava dakikalar dahil birçok hediye kazanma şansına erişirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu