Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Bedava Dakika 2021

Genç yaşlı ayırt etmeden tüm abonelerine hitap etmeyi alışkanlık haline getiren Vodafone, ‘’Vodafone Bedava Dakika 2021 Kampanyaları’’ ile her yöne ücretsiz olarak konuşma fırsatı sunmaktadır. Kampanyalar kapsamında kazanılan bedava dakikalar ile kalan kullanımlar ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasından takip edilebilmektedir. Vodafone tarafından düzenlenen bedava internet kampanyaları dışında ‘’ Vodafone Bedava Dakika 2021 Kampanyaları’’ da sürekli olarak güncellenmekte olup, kampanya detayları hakkında sitemiz üzerinden düzenli bilgilendirme yapılmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Nedir?

Vodafone bedava dakika, faturalı ve faturasız hat kullanmakta olan aboneleri için Vodafone tarafından farklı fırsatlar eşliğinde sunulan ücretsiz dakika paketleridir. Tarifelere ek olarak sunulan bedava dakika paketleri sayesinde Vodafone’lular da sınırsız konuşma fırsatı sunulabildiği gibi her yöne konuşma sağlayan dakika paketleri de hediye edilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Ne İşe Yarar?

Adından anlaşılabileceği gibi Vodafone bedava dakika abonelerin kendileri gibi Vodafone’lu olan abonelerle ya da diğer GSM operatörü aboneleri ile ücretsiz olarak konuşmalarını sağlamaktadır. Yani konuşmalar sırasında tarifelerinden herhangi bir kayıp yaşanmadığı gibi sunulan paketlerde ücretsiz olarak abonelere yüklenmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone’nun sunduğu Vodafone bedava dakika kampanyaları ile bedava dakika kazanmak için Vodafone uygulamalarının kullanılması dışında SMS gönderimi de kampanyalara katılım yöntemleri arasında yer almaktadır. Özel olarak faturalı ve faturasız hat kullanan aboneleri için hazırlanmış olan Vodafone bedava dakika paketleri ile ücretsiz olarak konuşmak için kampanyalara yönelik bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilir ve sitemizi yakından takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone bedava dakika kampanyaları farklı zaman dilimlerinde düzenlenmekte olup, bazı kampanyalar bütün yıl için geçerli olurken bazı kampanyalara katılım için belli bir süre tanınmaktadır. Ayrıca kampanyalardan kazanılan bedava dakika paketlerinin kullanım süreleri günlük, haftalık ya da aylık olarak değişkenlik gösterirken, bilgilendirme mesajı gönderilerek belirtilmiş olan süre içerisinde kullanılmayan Vodafone bedava dakika paketleri otomatik olarak silinmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları 2021

Bedava internet paketleri sayesinde abonelerinin internet kullanımı sırasında kolaylıklar sağlayan Vodafone, konuşmayı seven abonelerini de unutmayarak her yıl olduğu gibi Vodafone bedava dakika kampanyaları 2021 yılında da düzenleyerek abonelerini mutlu edecektir. SMS gönderimi ile kampanyalara katılım sağlamak için telefonların mesaj bölümünden, • ‘’KAZAN’’ yazarak 4455’e gönderilmesi sonucunda her yöne 500 dakika, • ‘’542’’ yazarak 7000’e gönderilmesi sonucunda 542 dakika, • ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666’ya gönderilmesi sonucunda sürpriz paketler, • ‘’BANANEVAR’’ yazarak 4455’e gönderilmesi sonucunda hattınıza özel dakikalar, • ‘’EVET’’ yazarak 4000’e gönderilmesi sonucunda 1.000 dakika, ‘’EVET’’ yazarak 3785’e gönderilmesi sonucunda 100 dakika paketleri Vodafone bedava dakika kampanyaları 2021 kapsamında hatlara tanımlanmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2021

Daha rahat konuşmak ve bu konuşmaların faturaya yansımasını istemeyen aboneler tarafından ‘’Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2021’’ arayışı içine girilmektedir. Oysa Vodafone düzenlediği kampanyalar sayesinde herhangi bir hile yapılmasına gerek kalmaksızın abonelerinin konuşma ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Sizler için düzenlediğimiz kampanyalara katılım sağlayarak kazandığınız Vodafone bedava dakika paketleri ile dilediğinizce konuşabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021

Çeşitli fırsatlar sunan Vodafone bedava dakika veren uygulamalar 2021 yılı içinde bedava dakika paketleri hazırlayarak; günlük, haftalık ve aylık kullanım için ek dakika paketleri sayesinde konuşmayı fırsata dönüştürmektedir. Bunun için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına düzenli giriş yaparak, güncel kampanyaları öğrenebilir; hediye paketleri kazanarak bol bol konuşma yapabilirsiniz. FreeZone’dan Bedava Dakika Kampanyası Vodafone tarafından 25 yaş altı gençler için hazırlanmış olan ‘’FreeZone’’ tarifelerinden herhangi birine geçiş yapan genç aboneler 6 ay boyunca kullanabilecekleri 250 dakika konuşma fırsatına sahip olmaktadır. Kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirdikten sonra uygulamada bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsünden 250 dakika konuşma paketini tıklamak yeterli olmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı Hat Kampanyaları

Vodafone bedava dakika faturalı hat kampanyaları sayesinde faturalı hat kullanan abonelerine kazandırırken, kampanya kapsamında abonelerine her yöne kullanabilecekleri 1.000 dakika hediye etmektedir. Haftalık kullanım için sunulan 1000 dakika konuşma paketinin sahibi olmak için ‘’EVET’’ yazıldıktan sonra 4000’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderildikten sonra gelen teklifler içerisinden ‘’1.000 dakika konuşma’’ seçildikten sonra dakikalar faturalı hatlara otomatik yüklenecektir.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız Hat Kampanyaları

Vodafone bedava dakika faturasız hat kampanyaları, TL yüklemesi yapan faturasız hat kullanan abonelerine kazandırırken; ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden TL yüklemesi yapılabilirken, Vodafone Mağazaları aracılığıyla da TL yüklemesi yapılabilmektedir. Vodafone Harca Kazan Kampanyası Vodafone bedava dakika faturasız hat kampanyaları arasında olan ‘’Vodafone Harca Kazan Kampanyası’’ kapsamında kazanmak için en az 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. Daha sonra ‘’BANANEVAR’’ yazarak 4455’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda kazanılan bedava dakika paketleri hakkında bilgi mesajı gönderilmektedir. Genellikle 30 TL harcanması durumunda 100 dakika konuşma paketi hediye edilirken, hediye paketleri abonelerin kullanım durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Vodafone 100 DK Bedava Konuşma

Vodafone 100 DK bedava konuşma sağlayan kampanyası çok tercih edilen bir kampanya olmakla birlikte katılım da çok kolaydır. Ücretsiz 100 DK konuşma paketine sahip olmak için abonelerin ‘’EVET’’ yazarak 3785’e kısa mesaj göndermesi yeterli olmaktadır. Mesajın iletilmesi ile birlikte konuşma paketi yüklenirken, paketin kullanım detayına bilgi bilgilendirme mesajı sayesinde gerçekleşmektedir.

Vodafone Hediye Bedava Dakika Gönderme

Vodafone abonesi olarak Vodafone hediye dakika gönderme yollarına dair arayış içerisindeyseniz, bedava dakika göndermek yerine TL transfer hakkına sahip olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Vodafone TL transfer işlemi için iki farklı yol bulunmaktadır ki Vodafone abonelerinin SMS yoluyla TL transferi yapmasına izin vermemektedir. TL transferi yapmak için 7000 aranılarak transferin gerçekleşeceği numarayı ve TL miktarını söylemek yeterli olabileceği gibi, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapılarak menüde bulunan ‘’TL Transferi’’ menüsünü seçilerek gerekli bilgiler girilerek işlem gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca Vodafone abonesinden Vodafone TL transferi isteyen aboneler 7038’i arayarak abone numarasını ve TL miktarını belirterek hatlarına TL yüklemesi gerçekleştirebilir ki bu süreçte TL istenilen abonenin onay vermesi gerekmektedir.

3785 Vodafone

Vodafone’dan bedava dakika kazanmak isteyen ve sadece Vodafone’lularla ücretsiz konuşmak isteyen abonelerin 3785 Vodafone servisini kullanarak 100 dakika kazanma şansına sahip olmaktadır. Katılım sağlamak için ‘’EVET’’ yazılarak 3785’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone 542 Dakika Bedava

Vodafone aboneleri Vodafone 542 dakika bedava paket için faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin katılım sağlayabilmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’542’’ yazılarak 7000’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir ve mesaj gönderimi sonrasında 542 dakika hatta yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika Kampanyası

Vodafone faturasız hat kullanıcısı aboneleri için hazırlanmış olan ‘’Vodafone Yükle Kazan Kampanyası’’na katılım için 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması gerekmektedir. TL yüklemesi sonrasında ‘’DAKIKA’’ yazılarak 4455’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda bedava dakika paketi otomatik yüklenmekte olup, bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

1500 DK Vodafone Faturasız Kampanyası

‘’1500 DK Vodafone Faturasız Kampanyası’’ ile kazançlı çıkmak isteyen abonelerin öncelikle faturasız hatlar için hazırlanmış olan ‘’Vodafone Kolay Gani 1500’’ paketini tercih etmesi gerekmektedir. Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanmak için 1.500 dakika konuşma paketi dışında 30 GB’a kadar da Vodafone bedava internet hediye edilirken, ‘’Gani Paket’’ faydaları aylık olarak kullanılabilmektedir.

Kazan 4455

Vodafone bedava internet ve bedava konuşma kampanyalarına 2021 yılında da devam edecek olup, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden sürprizlerine devam edecektir. ‘‘Kazan 4455’’ servisi kapsamında sunulan hediyeyi almak için ‘’BANANEVAR’’ yazarak 4455’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız hat kullanan abonelere yönelik paket için mesaj gönderimi gerçekleştirildikten sonra kaç TL’lik yükleme yapılması gerektiği bildirilerek, hediyeler hakkında da bilgilendirme yapılmaktadır.

Vodafone Dakika Yükleme

Vodafone dakika yükleme için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması kullanılabileceği gibi SMS gönderimi ile de yükleme yapılabilmektedir. ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girildikten sonra "TL ile Kolay Paket Yükle" sekmesinde bulunan "TL Yükle" bölümünden varsa tanımlı kredi kartı bilgileri kullanılarak 6 haneli şifre ile yükleme yapılabilmektedir. Şayet ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulama şifresini unutan aboneler, ‘’S’’ yazarak 7000’e kısa mesaj göndererek şifreyi kolayca öğrenebilmektedir. ‘’Masterpass’’ adı verilen ödeme seçeneğini kullanarak kredi kartı bilgileri bir kez girilerek kaydedildikten sonra diğer TL yüklemelerinde herhangi bir bilgi girilmesine gerek kalmamaktadır. Vodafone dakika yükleme için son yöntem ise, Vodafone Yükle Konuş Servisi olan 7500' i arayarak gerçekleştirilebilmektedir ya da7500’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Sorgulama

Vodafone abonelerinin yapabilecekleri işlemlere yönelik sunduğu hizmetler sayesinde kolaylıklar sunarken, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması dışında Vodafone bedava dakika sorgulama için abonelerine SMS hizmeti de sunmaktadır. Vodafone hattına yönelik bedava dakikalarını öğrenmek isteyen aboneler, ‘’DK’’ yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebileceği gibi, tarifelerindeki kalan kullanım haklarını öğrenmek adına ‘’OZET’’ yazarak 7000’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır. Gönderilen mesaj sonrasında kalan dakikalar dışında internet ve SMS paketlerine dair bilgilendirme mesajı gönderilerek, detaylar hakkında bilgi verilmektedir.

Vodafone Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Vodafone abonelerinin Vodafone her yöne bedava dakika kazanma adına kampanyaları takip etmeleri gerekmektedir. Kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebileceğiniz gibi, ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanarak da detayları öğrenebilirsiniz. Vodafone her yöne bedava dakika kazanma için düzenlenen kampanya kapsamında öncelikle Vodafone’lu olmak gerekmektedir. Numara taşıyarak Vodafone’lu olan abone 12 ay boyunca faturalı hat kullanacağına dair taahhütte bulunursa, Vodafone bedava dakika kazanma hakkına sahip olmaktadır. Bunun için aktivasyonu gerçekleşmiş olan faturalı hat üzerinden ‘’SURPRIZ’’ yazılarak 6666’ya kısa mesaj gönderilmesi sonucunda Vodafone bedava konuşma paketleri yüklenmektedir.
Başa dön tuşu