Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Spread the love

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nedir?

İnternette sınırsızca dolaşmak dolaşırken de kotam bitti mi korkusuna kapılmamak için kullanıcılar küçük hilelere başvurabiliyor. Özellikle gençlerin ellerinden telefonlarını düşürmediği ve artık kotaların yetmediği zamanlardan yaşıyoruz.

Vodafone abonelerine kullanım haklarının yanı sıra çeşitli bedava internet hediyeleri verse de kullanıcılar bedava internet hilesi arama peşindeler. Vodafone bedava internet hilesi telekomünikasyon vericisini bazı açık noktalarından yapılabilecek işlemleri belirtir. GSM operatörlerinin gelişmiş bir güvenlik teknoloji olsa da açık kaynak bazı yöntemlerde mevcuttur.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Ne İşe Yarar?

Vodafone bedava internet hilesi kotanızın bittiği anlarda iletişimden kopmadan kısa süreliğine kullanım sürenizi idame ettirmeye yarar. Uzun vadede kullanılacak bit yöntem değildir. Bu yüzden internet kotası satın almanız gerekmektedir. Ayrıca kullanacağınız yöntemlerle kandırmaya çalıştığınız GSM algoritması ayarlarınızı tanıyabilir.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Hile sözcüğü çok şirin olmasa da başvurulabilen bir yöntem. Aslında Vodafone bedava internet hilesi nasıl yapılır? Sorusunun cevabı; böyle bir hilenin olmayışıdır. Yapılabilecek birkaç taktik zaten piyasaya Vodafone tarafından sürülmüş olan bedava paketlerden daha fazla yararlanmayı sağlar. Güncel olarak yapılabilen bazı Vodafone bedava internet hilelerinden bahsedelim.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone Yanımda uygulamasının bir eğlencesi olan çark çevirme ile bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak genelde 500 MB ya da 1 GB gibi günlük düşük kotalarda hediyeler dağıtılmakta. Günlük 20 GB bedava internet kotası kazanmak için çarkı çevirdikten sonra dikkatli bir şekilde parmağınızı 20 GB yazan çarkın üstüne getirin.

Hızlı bir şekilde internet bağlantısını kesin ve tekrar açın. Bu işlemi yaparken 20 GB çarkı ekranda donakalmış olmalıdır. Bu hileyi kullanarak 20 GB bedava hediye interneti alan azımsanmayacak bir abone kitlesi var.

Vodafone Hediye 20 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye 20 GB almak için Vodafone kullanıcısı değilseniz ve hattınızı yeni taşıdıysanız 30 gün geçerli 20 GB internet hattınıza yüklenecektir. Faturalı veya faturasız olsun her yeni gelen aboneye hoş geldin hediyesi olarak verilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan çarkı çevirerek 20 GB bedava internet kazanma hakkınız olabilir.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafonelular Nasıl İnternet Kazanır?

Vodafoneluların nasıl internet kazanacağına bir göz atalım. Bunun için birden fazla yöntem var. Vodafone hattınızı 5 G uyumlu sim kart ile değiştirmek istediğinizde ücretsiz olarak yeni sim kartınızı alabilirsiniz. Bu esnada hattınıza bedava 5 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan çarkı çevirerek elde edebileceğiniz günlük bedava internet hediyeleri bulunmakta. Günlük çarkı çevirerek bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Yine Vodafone kampanyası olan Vodafone Sevgi testine katılarak da günlük 3 GB bedava internet kazanabilirsin.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone Bedava 1 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone hat kullanıcısı olup Vodafone Yanımda uygulamasını ilk defa indiriyorsanız Vodafone bedava 1 GB internet hakkından faydalanabilirsiniz. Uygulamayı ilk kez indiren hat sahipleri uygulamaya ulaştıkları anda ekrana 1 GB internet kazandınız mesajı ile karşılaşacaklardır. Her hat sahibi bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Kazandığınız bedava 1 GB bedava internet hakkını 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Sınırsız Bedava İnternet Hilesi 2021

Aslında böyle bir şey pek mümkün değil. Ama bazı programlar sınırsız bedava internet kullandırabildiklerini iddia etmektedir. Bu yaklaşımlar temelde doğru olmamakla birlikte geçici bir süre internete ulaşım hakkı sağlayabilirler. Örmek vermek gerekirse; DS Tunnel isimli uygulamayı telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Ayarlar kısmında gerekli izinleri verdikten sonra veri sağlayıcı alanına www.vodafone.com yazmalısınız.

Start tuşuna bastıktan sonra program sizi Vodafone servis sağlayıcısına bağlayacaktır. Ancak bu işlem yalnız kısa bir süre internete erişim hakkı sağlar. Çünkü Vodafone alt yapısı işlemin mevcut hat dışında bir program saldırısı olduğunu anlayacak ve sizi sistem dışı bırakacaktır.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Yanımda Sınırsız Çark Çevirme Hilesi 2021

Vodafone bedava internet dağıtan uygulamalarından biri ve en çok kullanılanı çark çevirme. Uygulama gün içerisinde sınırlı sayıda çark çevirme hakkı vermektedir. Masum hileler ile bu hakkı nasıl arttırabileceğinize bakalım. Eğer telefonunuz çift uygulamaya izin veriyor ise Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza iki kez indirin. Konumlar sekmesini kapalı tutun. İki uygulamayı ekranda aynı anda açın.

İkisinde bulunan çarkı peş peşe hızlı bir şekilde çevirin. Böylece günlük hakkınızı iki kat olarak arttırmış olacaksınız. Diğer bir yöntem birden fazla cep telefonuna Vodafone Yanımda uygulamasını indirin. Hepsine adınıza tanımladığınız hesap ile giriş yapın. Yine aynı anda çarkları çevirin. Çıkan internet hakları ekranda belirecek. Bazen sistem bu fazla işlemi fark edip hata verecektir. Böyle durumlarda bir tanesini kabul edip hediyeyi yine de verecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2021

Vodafone Bedava İnternet Hilesi VPN

Vodafone bedava internet hilesi VPN ile yapmak isteyenler konuyu sıklıkla araştırıyor. Size bu yönteme ilişkin bilgiler vereceğiz. Ancak uyarmakta fayda var. Faturasız hatların denemesi tavsiye olunur. Çünkü işlemin başarısız olması halinde faturanıza yüklü bir faturalandırma riski ile karşılaşmayın. Ayrıca bu işlem için Android telefon uygun olacaktır. Google Play’den indireceğiniz VPN değişikliğine imkân sağlayan programlar mevcut. Bunlardan Anony Turn ile örnekleme yapacağız. Uygulamayı indirin ve kurun. Gerekli izinleri aktif edin ve aşağıdaki hale getirin.

  • Ad: Fark etmez
  • APN: MMS
  • PROXY: 65.136.226
  • PORT: 9401
  • KİMLİK TÜRÜ: PAP/CHAP
  • APN TÜRÜ: Default/supl
  • Proxy için 212.65.136.226 kodunu
  • Port ayarı için 9401 değerini tüm bu kodlamaları verildiği şekilde girin.
  • Online Host’ ve ‘Keep-Alive’ seçeneklerini açık olacak şekilde ayarlayın.

Bu işlem biraz bilgi ve deneyim gerektirmekte olduğu için faturasız hattınızda bakiye yokken denemenizi tavsiye ederiz.

Vodafone İnternet Transferi Yapılır mı?

Vodafone red tarife kullanıcıları kendi aralarında internet transferi yapabilirler. Hattınıza tanımlı en fazla %75’lik kotanızı transfer edebilirsiniz.  Transferi gerçekleştirmek için Vodafone online işlem merkezini kullanmanız en hızlı yol olacaktır.

Sisteme girdikten sonra menüde önce ne kadar internet paketiniz kalmış bunu kontrol edin. Daha sonra transfer sağlamak için hediye bölümüne girin ve göndermek istediğiniz cep telefonunu ve göndereceğiniz GB miktarını yazın. Böylece sevdiklerinize hattınızdan internet transferi sağlamış olursunuz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu