Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarının yanında olduğunu göstermeye çalışmaktadır. Diğer operatörlerde olduğu gibi kullanıcılar Vodafone bedava internet hilesi yöntemlerini bulmaya çalışırlar. Bedava internet veren her uygulamanın farklı kullanım şartları vardır. Tüm uygulamaları için geliştirilmiş bir hile yöntemi bulunmamakta, uygulamaları şartlarına göre kullananlar, haftalık veya aylık bedava internet kazanabiliyorlar. Bedava internet veren uygulamalar içerisindeki oyunları her kullanıcı kendi yöntemi ile oynar. Şansından dolayı yüksek internet kazanan kullanıcı uyguladığı yöntemi hile yöntemi olarak duyurmaya çalışır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Vodafone bedava internet hilesi uygulamalar üzerinden haftalık kampanya döneminde daha fazla internet kazanmaya çalışmaktır. Her kampanyanın haftalık başlangıç günü vardır ve her hafta belirli oranda bedava internet verilmektedir. Kullanıcıların çoğu uygulamalar tarafından verilecek olan hediyenin bedava internet olması için haftanın ilk günü şanslarını denemeye çalışırlar. Vodafone bedava internet uygulamaları için belirlenmiş bir hile yöntemleri yoktur. Uygulamaların kullanılması ve kullanıcı şansı kazanılacak olan hediyenin bedava internet olmasına neden olacaktır. Vodafone yanımda uygulamasında, çark çevrilerek internet kazanılmaya çalışıldığı için kullanıcılar her defasında çarkı farklı yöntemlerle çevirerek hile yöntemleri belirlemeye çalışırlar.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

İnsanlar, kullandıkları telefon hatları üzerinden sürekli bedava internet kazanmaya çalışırlar. Vodafone kullanıcılarına birden fazla seçenek sunmakta ve her seçenek için ayrı şans vermektedir. Vodafone bedava internet hilesi yapmak ve daha fazla internet kazanmak isteyenler, uygulamaların haftalık başlangıç gününün ilk saatlerinde şanslarını denemeye çalışırlar. Vodafone bedava internet paketleri içerisinde hile yöntemleri en çok çark oyununda denenmektedir. Kimi kullanıcı çarkı hızlı çevirmeye kimi kullanıcı ise daha yavaş çevirmeye çalışır. Yaptığı denemelerde, 2 GB bedava internet kazanan bunu bir yöntem olarak kabul eder ve her defasında aynı şekilde çark çevirmeye çalışır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Vodafone bedava internet hilesi 2020 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi kullanıcılar tarafından yanılma deneme yoluyla yapılan çalışmalardır. 2020 yılının başında yapmış olduğu kampanya güncellemeleri ile kullanıcılarına daha fazla bedava internet kazandırabilecek uygulamaları kullandırmaya başlamıştır.

2020 yılında kullanıcılarına sürekli bedava internet kazandıran uygulamalar şunlardır;

  • 4.5G uyumlu hat kampanyası
  • Vodafone yanımda uygulaması çark oyunu
  • Vodafone yanımda uygulamasına arkadaş daveti
  • İnternet avcıları uygulamaları

Vodafone kullanıcıları, kazandıkları haftalık internetleri, kazandıkları hafta içerisinde kullanmak zorundadır. Kullanılmayan ya da artan internet GB’ları yeni haftaya başlarken silinecektir. Yeni haftada yeni şanslar denenecektir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 

2020 yılında kullanıcılarına daha fazla bedava internet kazandırarak, internet aşım sorunlarını ortadan kaldırmaya çalışan Vodafone birçok kampanyasının geçerlilik süresini yenilemiştir. Vodafone bedava internet hilesi yöntemleri olarak farklı uygulamalar kullanıcılar tarafından 2020 yılında da denenecektir. Tek amaç daha fazla GB kazanarak, interneti daha rahat kullanabilmektir. Kullanıcılar daha önceden indirdikleri ve kullandıkları Vodafone yanımda uygulamasındaki bana ne var? Servisini güncelleme yapmalıdır. 2020 yılında hile yöntemlerini deneyenler yine bana ne var? Servisindeki çark oyunu üzerinden denemektedir. Çarkı daha sakin bir şekilde çevirenler 2 GB internet kazanmaya çalışıyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Bedava İnternet Hilesi VPN

Vodafone kullanıcılarından, bedava internet için VPN APK uygulamasını indirmek isteyenler, telefonlarına uyumlu apk dosyasını bularak indirmelidir. İndirilen VPN programı cep telefonuna kurulur. Vodafone bedava internet için telefonun erişim ayarlarının varsayılan modda olması gerekiyor. Android işletim sistemli telefonlarda VPN programı üzerinden bazı ayarlar yapılarak internete ücretsiz olarak erişim yapmak mümkün olmaktadır. Bunun için gerekli olan hassas ayarların doğru yapılması gerekiyor.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi APN

Cep telefonlarının internet erişim ayarlarında yapılacak olan bazı değişiklikler internete daha kolay ve ücretsiz erişim yapılmasını sağlayacaktır. Bu seçeneklerden birisi cep telefonu APN ayarlarının yeniden yapılmasıdır. Bunun için telefona uyumlu APN APK uygulamasının bulunması ve telefona indirilmesidir. Vodafone kullanıcıları bu uygulamayı faturasız hatları için kullanmaya çalışmaktadır. Yapılan ayarlarda, kullanıcı adı bölümüne Vodafone, erişim noktasına internet yazılmalıdır. Yapılacak tüm değişikliklerin öğrenilmesi gerekiyor.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Faturalı

Vodafone kullanıcılarının bir bölümü faturalı hat bir bölümü ise faturasız hat kullanmaktadır. Vodafone her iki hat türünü kullanan abonelerine bedava internet kazandıracak uygulamaları her yıl güncelleyerek sunuyor. Faturalı hat kullanıcıları, aylık fatura tutarlarına ek yük olmadan daha fazla internet kullanmaya çalışıyor. Bunun için Vodafone uygulamalarını indirerek kullanmaya başlıyor. Faturalı aboneler, uygulamayı indirdiklerinde ya da kampanyaya katıldıklarında, kampanyada belirtilen süre içerisinde bedava internet kazanabiliyorlar. Uygulama indirerek ya da bedava internet servislerine SMS göndererek bedava internetlerini kazanmaya çalışıyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Faturasız

Vodafone faturasız hat kullanıcıları, aylık fatura ödemek istemez, yükleme yaptıkları kadar kullanmak isterler. Vodafone, faturasız hat kullanıcılarına, TL yükleme yaptıklarında bedava internet kazanma şansı tanıyor. Özel olarak yükle harca kazan kampanyasını sürekli geliştirmekte ve hediye oranlarını artırmaktadır.

Faturasız hat kullanıcıları Vodafone bedava internet hilesi olarak, Perşembe günü için oluşturulmuş özel TL yükleme kampanyasında, yaptıkları yükleme miktarının 100 katı oranında MB kazanabiliyorlar. Bu faturasız hat kullanıcısı için büyük avantajdır. 30 TL yükleme yapan, yüklediği miktarı konuşma dakikası olarak kullanırken, Vodafone bu kullanıcıya 3000 MB yani 3 GB bedava internet vererek internet ihtiyacını da karşılamış oluyor.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu