Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone operatör şirketi, iletişim sektöründe, müşterilerini memnun edebilmek için çeşitli uygulamaları ile bedava GB internet dağıtmaya başlamıştır. Çeşitli kampanyalar kapsamında dağıttığı bedava internetleri faturalı ve faturasız Vodafone hat kullanıcıları alabiliyor. Vodafone bedava internet kampanyaları her yıl güncellenmekte ve farklı kampanyalar düzenlenerek daha fazla internet dağıtılmaktadır.

Vodafone firması, Türkiye’de 2006 yılından sonra hizmet vermeye başlamıştır. Telsim Telekomünikasyon şirketini satın almış ve Türk GSM kullanıcılarına yeni tarifeler ve kampanyalar ile hizmet vermeye başlamıştır. İletişim sektöründe yeni bir rekabet oluşturmuş ve tüm kullanıcılarına, belirli uygulamalar üzerinden bedava internet vererek, faturalarındaki internet sınırlarını aşım sorunlarını ortadan kaldırmıştır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nedir?

Vodafone ülkemizdeki tüm müşterilerinin yüzünü güldürmek için kampanyalarını devam ettiriyor. Vodafone bedava internet kampanyaları ile haftalık, aylık ücretsiz internet kazanılmasını sağlıyor.

Vodafone ücretsiz internet kampanyalarından bazıları şunlardır;

  • Vodafone yanımda uygulaması bedava internet kampanyası
  • Yanımda uygulaması arkadaş daveti
  • E-faturaya geçiş kampanyası
  • Yükle harca kazan kampanyası
  • 4.5G uyumlu SİM bedava internet kampanyası
  • Gençlere özel internet avcıları kampanyası

Vodafone hat kullanıcıları, faturalı ve faturasız hatları için her hafta farklı uygulamalar sayesinde bedava internet kazanabiliyorlar. Mobil cep telefonlarından, internet erişimlerinin artması, Whatsapp, İnstagram, Facebook gibi sosyal medyaların yoğun kullanılması, alışveriş siteleri bildirileri gibi birçok etken daha fazla internete ihtiyaç oluşturmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Birçok kullanıcı internet sınır aşımı yaşayarak daha fazla fatura ödemektedir. Vodafone abonelerinin daha fazla fatura ödemesini önlemek için bedava internet kampanyaları ile internet GB’ları dağıtmaya başlamıştır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2019

Vodafone bedava internet kampanyaları için 2019 yılında özel çalışmalar yapmış ve tüm abonelerini mutlu etmiştir. Bedava internet kazanmak isteyenler daha çok Vodafone yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek, bedava internet kazanmaya çalışıyorlar. 2019 bedava internet kampanyaları arasında, NET 500MB yazıp 3636 kısa mesaj servisine sms göndererek 500 MB bedava internet kazanma, Sürpriz yazıp 6666’a mesaj göndererek sürpriz internet hediyeleri kazanmak gibi farklı birçok seçenek vardır.

2019 yılının yarısına kadar devam eden diğer bir uygulama ise Vodafone seviyorum interneti kampanyasıdır. Bu kampanya ile kullanıcılarına ilk üç ay içerisinden 6 GB bedava internet kazandırmıştır. Vodafone Feezone kullanıcıları, telefonların, internet avcıları uygulamasını indirerek ve gezdikleri yerlerde “BİT” avlaması yaparak, günlük ve saatlik hediye internetleri toplayabiliyorlar. Uygulamada yer alan oyunları oynayarak bedava internet kazanarak hatlarına yüklenmesini sağlayabiliyorlar.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Hilesi

Vodafone bedava internet kampanyaları ile tüm telefon kullanıcılarının dikkatini çekmeye çalışıyor. Çeşitli uygulamalar telefona indirilerek ve bu uygulamalar kullanılarak, daha fazla bedava internet kazanılmaya çalışılıyor. Vodafone kullanıcıları, bedava internet kazanma hilesi yöntemlerini deneme çalışmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kaçırılmayacak fırsat! Vodafone 20 GB bedava internet

Kampanyalar için oluşturulmuş bir hile yöntemi yoktur. Her kullanıcının uygulamaları ve uygulama içerisindeki oyunları oynama şekli farklıdır ve bu farklılık kazanılacak olan internetin miktarını değiştirebilmektedir. Kullanıcılar bunu hile olarak görebilir. Faturalı ve faturasız tüm Vodafone üyeleri bedava internet kazanabiliyor.

Bedava internet kazanabilmek için;

  • Başka operatörden Vodafone hat taşımak
  • Vodafone yanımda uygulamasını indirmek
  • Yeni abonelik oluşturmak
  • Gençlere özel Freezone abonesi olmak

Her uygulamanın, bedava internet kazandırma şekli ve miktarı farklıdır. Vodafone kullanıcıları, kampanyalar bölümünden detayları inceleyerek, kendisine uygun olanını seçebilir. Kullanılan hat paketi için uygun olan servislere SMS ile kayıt yapılır ve uygulamalar indirilerek bedava internet kazanılmaya çalışılır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Vodafone 2020 yılında kullanıcılarına bedava internet dağıtmaya yılbaşı özel kampanyası ile başlamıştır. Vodafone bedava internet kampanyalarını faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına Vodafone yanımda uygulaması üzerinden, haftalık 500 MB ile 1 GB bedava internet şeklinde sunmaktadır.

2019 yılının ortalarında ya da sonlarına doğru başlatmış olduğu bedava internet kampanyaları, 2020 yılında belirli bir tarihe kadar devam edecektir. Vodafone faturalı hat kullanıcıları 2020 yılında, Vodafone yanımda uygulaması, bana ne var? Çarkı ile daha fazla haftalık internet kazanabilecektir. Faturasız hat kullanıcıları da TL yüklemesi yaparak ve bedava internet uygulamalarını kullanarak, bedava GB kazanabileceklerdir.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Vodafone aboneleri, kullanmakta oldukları hatlar üzerine tanımlı bulunan interneti bir fatura dönemi boyunca kullanabiliyor. Birçok kişi aylık çok fazla internet kullandığı için hattındaki interneti kısa sürede bitiyor ve ek internet alarak daha fazla fatura ödeyebiliyorlar. Vodafone abonelerinin daha fazla fatura ödememesi için ücretsiz internet kampanyalarını başlatmıştır. Bu kampanyalar sayesinde kullanıcılar, uygulamalardaki oyunları oynayarak, haftalık bedava internet kazanabiliyor ve ücret ödemiyorlar. Bu şekilde aylık internet ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Vodafone, sektördeki yarışta kullanıcılarını ödüllendirerek memnun etmek, yeni aboneler kazanabilmek için bedava internet kampanyalarını sürekli güncelliyor. Bedava internet kampanyaları nasıl yapılır.

Vodafone tarafından oluşturulmuş kampanya kapsamındaki uygulama, cep telefonunu indirilir ve bu uygulamaya şifre ya da telefon numarası ile üye olunur. Uygulama içerisinde sunulan oyun ve yarışmalar oynanarak günlük ya da haftalık internet kazanılmaya çalışılır. Kazanılan bedava internetler hemen hatta eklenir ve kullanıcının kazanılan interneti o hafta içerisinde kullanması gerekir.

Günlük verilen internetlerin kullanım süresi ise 24 saattir ve süre bitiminde, eklenmiş olan bedava internet silinecektir. Vodafone kullanıcıları, kısa mesaj servislerine SMS göndererek çeşitli bedava internet kampanyalarından faydalanabiliyorlar.

Sık Kullanılanlara Ekle Ücretsiz İnterneti Kap

Web sitemizi ”Sık Kullanılanlara” ekleyip, alttaki ”Yorum Yap” bölümünden bizlere mail adresini yazan herkese bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu