Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone bedava internet 2020 kampanyaları 2020 yılında da müşterilerine hediye internet dağıtmaya devam ederken, yaptığı kampanyalarla dikkatleri üzerine toplayan Vodafone müşterilerini memnun etmeyi de başarmaktadır.

Siz de ‘Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020’’ sorusuna cevap arıyorsanız, Vodafone kullanıcısı olarak sizler için düzenlenen kampanyaları yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nedir?

Vodafone bedava internet adından da anlaşılacağı üzere, Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için servisler ya da uygulamalar aracılığıyla verilen ücretsiz internet paketleridir. Ücretsiz internet paketlerin kullanım süreleri kampanyalara göre değişkenlik göstermekle birlikte günlük, haftalık ya da aylık kullanım olmak üzere farklı sürelerde kullanılabilmektedir. Vodafone bedava internet kampanyalarına göz atmak gerekirse;

  • Vodafone Yanımda uygulaması
  • Vodafone Yanımda uygulaması için arkadaş daveti
  • Vodafone 8 GB bedava internet
  • Vodafone 4.5G abonelerine 2GB bedava internet
  • Vodafene 500 MB bedava internet
  • e-fatura uygulaması ile bedava internet
  • Vodafone ‘’Yükle Harca Kazan Kampanyası’’ olarak belirtebiliriz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet paketlerini yapabilmek için SMS gönderimi gerekebileceği gibi, uygulamaların indirilip kullanılması sonucunda da paketler kazanılabilmektedir. Özellikle de  ’’ Vodafone Yanımda’’ uygulaması şuan için en çok Vodafone bedava internet veren uygulamaların başında gelmektedir.

Uygulamayı telefonunuza indirerek kullanmanız durumunda hattınızla ilgili birçok işlemi yapabileceğiniz gibi bedava internet kazanma şansına da sahip olabilirsiniz.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone bedava internet kampanyalarının geçerlilik tarihleri değişkenlik göstermekle birlikte sizlerle paylaşacağımız kampanyalar 2020 yılının sonuna kadar devam edecek olan kampanyalardır.

Vodafone Bedava İnternet Ücretli mi?

Vodafone bedava internet ücretli mi?’’ sorusuna verebileceğimiz en güzel cevap ise, ücretsiz olduklarını belirtmek olacaktır. Hattınıza tanımlanacak olan internet paketleri tarifelerinize ek olarak yüklenmekte olup, faturanıza ya da TL yüklemelerinize herhangi bir fiyat yansıması söz konusu olmamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone bedava internet kazanmak için, Vodafone internet veren uygulamaları kullanabilir ve uygulamaları telefonunuza indirerek internet kazanabilirsiniz ki bu uygulamalardan bir tanesi de ‘’Bana Ne Var?’’ uygulamasıdır. Bunun için öncelikle telefonunuza ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirmeniz ve kullanmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulama üzerinde bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ adlı çarkı çevirmeniz durumunda her hafta düzenli 1 kez hediyeler kazanabilirsiniz. Yani uygulamaya haftada bir kez katılabilmeniz söz konusudur.

Vodafone Nasıl Hediye İnternet Paketi Yapılır?

Vodafone hediye internet paketi sahibi olabilmek için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanabilir hatta kullanmakla kalmayıp arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Telefon hattınıza yönelik birçok işlemi yapabildiğiniz ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanmaları için arkadaşlarınızı davet edebilir ve davet ettiğiniz arkadaşlarınızın uygulamayı kullanması sonucunda 2 GB Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

İnternet paketinin hesabınıza yüklenmesi adına kesinlikle davet ettiğiniz arkadaşınızın uygulamayı telefonuna indirerek kullanması gerekmektedir ve aynı şekilde arkadaşınız da başka bir arkadaşını davet ederse o da sizin gibi bedava internet paketi kazanmaya devam edecektir. Kullanımlar haftalık olarak hattınıza yüklenecek olup, kullanılmayan paketler otomatik silinecektir.

Vodafone 4.5G Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Çekim hızına çok güvenen Vodafone bunu destekler nitelikte bir kampanya hazırlayarak Vodafone 4.5G hediye internet paketi sunmaktadır. Şayet 4.5G çekmeyen bir alan bulmanız durumunda size günlük kullanım için 4.5 GB internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılım ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden yapılmakta olup, ‘’4.5G yoksa 4.5 GB var’’ bölümüne giriş yaparak yer bildiriminde bulunmanız yeterli olmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

İster faturalı hat kullanıcısı olun isterseniz  faturasız hat kullanıcısı Vodafone bedava internet hilesi adı altında uygulamalara dahil olarak bedava internet kazanabilirsiniz. İnternet kazanmak için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının üzerinde bulunan ‘’Hediye Çarkı’’ nı çevirerek ‘’Bana ne Var?’’ bölümünden internet kazanabilirsiniz. Hatta bu sırada uygulayabileceğiniz küçük bir taktik sayesinde de istediğiniz ödülün sahibi olabilirsiniz ki bunun için öncelikle ‘’Hediye Çarkı’’nı hızlı çevirmeniz gerekmektedir ve istediğiniz hediye üzerine çark geldiği zaman hemen interneti kapatmalısınız. 1-2 saniye bekledikten sonra tekrar interneti açtığınızda istediğiniz hediyeyi kazandığınızı görebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet 2020 Faturalı

Vodafone bedava internet 2020 faturalı hatlar için düzenlenmiş en güzel kampanyalar bir tanesi de hattını Vodafone’a taşıyanlar için düzenlenmiştir. Vodafone’dan yeni bir faturalı hat alanlar ya da numarasını Vodafone’a taşıyan faturalı hat kullanıcılarına aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca toplamda 60 GB Vodafone bedava internet paketi sunulmaktadır. Kampanyaya katılım için herhangi bir SMS gönderiminde bulunmak zorunda değilsiniz, hattınız aktif hal gelmesi ile birlikte 5 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Üstelik size yükleme sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet 2020 Faturasız

Vodafone bedava internet 2020 faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan ‘’Yükle Kazan Kampanyası’’ 13 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli bir kampanya olmakla birlikte, yükledikçe bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bunun için Vodafone Yanımda’ya özel TL yükleme hedefini gerçekleştiren aboneler bedava internet kazanabilmektedir ki bunun için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden ‘’Bana Ne Var ?’’ sayfasından size özel teklifleri öğrenebilir ve TL yüklemesi yaparak internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile mevcut tarifenize ilave olarak bedava internet kazanabilirsiniz ki bunun için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti internet adresine giriş yaparak mevcut testi cevaplandırmanız durumunda Vodafone’lu olmanız durumunda 3 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Ayrıca testin tüm sorularının cevaplandırılması üzerine 5 yıl geçerli olacak 1 TB internet kazanma şansını da elde edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma Hilesi Faturalı

Vodafone bedava internet paketi yapma hilesi faturalı hatlar için uygulamaları kullanılması olarak tanımlanabilir. Bu yüzden de e-fatura uygulamasına dahil olunarak bedava internet paketi kazanabilmektir. Faturalı hattınızı e-faturaya geçirmeniz durumunda doğayı korumaya yardımcı olurken, 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketi de kazanabilirsiniz. E-faturaya geçmek için ‘’EFATURA’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi yazarak 7000’e gönderebilirsiniz. Ayrıca SMS aracılığıyla da faturanızı almak istiyorsanız ‘’SMSFATURA’’ yazarak 7000’e mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Vodafone bedava internet kampanyaları 2020 yılında da devam erken, kampanyalara katılım koşulları da o kadar pratik ve kolaydır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

GSM operatörü Vodafone, Freezone’lilere özel Vodafone bedava internet kampanyaları düzenlerken, siz de ‘’İnternet Avcıları’’ oyununu oynayarak BİT’leri öldürerek, saatlik ve günlük hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Super 2 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında yer alan Süper 2 GB internet kampanyasına katılmak için ‘’SUPER2GB’’ yazdıktan sonra 3636’ya SMS göndermeniz sonucunda aylık kullanım için 2 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.  Yalnız paketin bitmesine yakın Süper 2 GB internet paketi kampanyasını iptal ettirmemeniz durumunda faturanıza yansıtılacağı için paketi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunun içinde

‘’IPTAL SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle faturanızda sürpriz tutarlarla karşılaşma olasılığınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu