Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone mevcut kullanıcılarını memnun edebilmek ve yeni aboneler kazanabilmek için farklı özelliklere sahip Vodafone Bedava İnternet Paketleri hazırlıyor. Tüm kullanıcılarının faydalanabilmesi için uygulama türlerini ve bedava internet seçeneklerini farklı belirliyor. Faturalı hat kullanıcıları için farklı, faturasız hat kullanıcıları için farklı seçenekleri her yıl güncelleme yaparak sürdürüyor.

Bazı bedava internet paketlerine SMS ile kayıt oluşturulabiliyor ve hat kullanım süresi boyunca bedava internet kazanmaya çalışıyorlar. Bazı uygulamalar ise uygulama mağazasından bedava olarak indiriliyor ve uygulama aktif edilerek bedava internet kazanma yöntemleri deneniyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019

2019 yılı için özel paketler hazırlayan, Vodafone Bedava İnternet Paketleri arasında, daha fazla internet kazandıran seçenekler yer alıyor;

  • Vodafone yanımda
  • İnternet avcıları
  • Freezone 8 GB bedava internet paketi
  • TL yükle 2 GB bedava internet paketi
  • Vodafone yedek ile 500 MB internet paketi

2019 yılında faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için özel paket seçenekleri sunmuştur. Geçerli olan paket seçenekleri için Vodafone sitesi üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Vodafone tarifeleri bölümünde, tüm kullanıcılar için hazırlanmış özel paketlerin içerik ve özelliklerini görebilirsiniz.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020 yılı için güncellenmiştir. İletişim sektöründeki yarışa devam etmek isteyen Vodafone daha fazla bedava internet verebilmek ve daha fazla kullanıcının hatlarını Vodafone operatörüne taşıması için yeni paket seçenekleri sunuyor. Yeni yılda daha fazla bedava internet sunabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasındaki çark üzerine yeni hediyeler eklemiştir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Günlük internet kazanmak isteyenler, Freezone uygulaması kullanıyor ve oyun paketlerini seçerek, oyunlar sayesinde internet kazanabiliyor. 26 yaşından küçük olan ve Freezone Clup uygulamasını kullananlar 4 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyor. 2020 yılında yeni paketler ile kullanıcı memnuniyetini artırmaya çalışıyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nedir?

Vodafone bedava internet kazandıran paketleri, Vodafone sistemlerini daha fazla kullanmayı gerektiren uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde kullanıcılar, Vodafone hatlarını kullanmaya devam eder ve uygulama yükleme, oyun oynama, hat üzerinde bazı paketlerin SMS ile aktifleştirilmesi işlemlerini yaparak bedava internet kazanabiliyor.

Vodafone bedava internet paketleri nedir denildiğinde, her kullanıcı aklına kendi hattına uygun olan seçenekler aklına gelir. Freezone ve yanımda uygulamaları bedava internet kazandıran uygulamalardır ve kullanılmaya çalışılmaktadır. Aylık faturaya tanımlı olan internetin aşılmasını önlemek için uygulamalar üzerinden bedava internetler verilmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Faturasız

Vodafone faturasız hat kullanıcıları, TL yükleme paketlerini takip ederek, yapacakları yüklemeler sonrasında bedava internet kazanabilecektir. Vodafone, faturasız hat kullanıcılarına Perşembe günü yapılan yükleme miktarlarının yüz katı oranında bedava internet veriliyor. Perşembe günü 30 TL yükleyen bir kullanıcı 3000 MB (3 GB) internet kazanabilecek ve 24 saat boyunca özgürce kullanabilecektir. Bedava internet paketlerinden faydalanmak isteyen abonelerin uygulamaları hatları üzerinden aktifleştirmiş oluyorlar. Faturasız kullanıcılar, yükle harca kazan bedava internet paketlerinden faydalanarak internet ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Faturalı

Vodafone kullanıcıları 2020 yılında da daha fazla bedava internet kazanabilmek için güncel paketleri takip ederler. Faturalı hat sahipleri, Vodafone yanımda uygulamasındaki bana ne var çarkını çevirerek bedava interneti hemen kazanabiliyor. Uygulamalar kullanıldığında, haftalık olarak 1 GB bedava internet kazanılabiliyor.

Kullanıcılarının internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Vodafone, faturalara ek ücret yansıtmadan bedava internet paketleri sunuyor. Her kullanıcının, bedava internet paketlerini hatlarında aktifleştirerek, daha fazla internet kazanma yöntemlerini denemelidir. İnternet avcıları uygulaması indirilerek yüksek oranlarda bedava internetler kazanılabilecektir. İnternet avcıları uygulaması puan biriktirilmesini sağlamakta ve biriken puanlar ile 1 GB ile 10 GB arasında internet kazanma yapılabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Tüm gsm telefon operatör şirketleri farklı oranlarda bedava internetler vermektedir. Vodafone bedava internet paketlerinin nasıl kullanılacağı, her paket için hazırlanmış olan paketler sayfasında anlatılıyor. Vodafone paketleri üzerinden bedava internet kazanabilmek için uygulamaların, telefona indirilmesi ve Vodafone’de alınan şifre, telefon numarası bilgileri ile uygulamaların aktifleştirilmesi gerekiyor.

Uygulamayı aktifleştiren kullanıcılar, uygulama seçeneklerini kullanarak bedava internet kazanabiliyor. Diğer paketler için SMS göndererek, hatların özellikleri açılıyor. Kullanıcılar yaptıkları işlemler sayesinde internet kazanabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Hediye İnternet

Vodafone Güncel Bedava İnternet Paketleri

Vodafone bedava internet paketlerini sürekli güncellemektedir. Güncellemelerini daha çok her yılın başında yapmakta ve bir yıl boyunca sürdürmektedir. Özel olarak hazırlanan bazı paketler aylık olarak güncellenmektedir. Güncel bedava internet paketlerinden birisi Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşını davet et paketidir. Arkadaşını davet edenler ve arkadaşlarının uygulamaya giriş yapmalarını sağlayanlar, 2 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Her kullanıcı başka bir arkadaşını davet ettiğinde uygulamaya katılan kişi başına 2 GB internet kazanabiliyor. Vodafone diğer paketleri de güncelleyerek daha fazla internet veriyor.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Hilesi

Vodafone kullanıcıları, bedava internet paketleri için uygulamayı indirme, hattını taşıma yöntemleri ile internet kazanabiliyor. Vodafone uygulamalarında, bedava internet paketleri hilesi diye bir uygulama yoktur. Kullanıcılar daha fazla internet kazanmak ya da ödüllerinin internet olarak gelmesi için yanımda uygulamasındaki çarkı her defasında farklı yöntemlerle çevirmeye çalışırlar.

Çark çevirme işlemlerini bir hile yöntemi olarak görebilirler. Daha fazla internet kazanmanın en iyi yöntemlerinden birisi güncel kampanyaları takip etmektir. Ayrıca uygulamalar, pazartesi günleri kullanılmaya başlanır ve ilk gün kullananların internet kazanma şansı daha yüksektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu