Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone, 2020 yılı içerisinde de sizlere bedava internet uygulamaları sunmaya devam ediyor. Paketinizin yetersiz gelmesi halinde, Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde ek ücret ödemenize gerek kalmıyor. Günlük, haftalık veya aylık olarak internet kazanabileceğiniz bedava internet uygulamaları hakkında detaylı bilgilere, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nedir?

Vodafone bedava internet, abonelerin faydalanabileceği kazandıran fırsatlar olarak önümüze çıkıyor. Paketinizi yetersiz geliyor ve ek ücret ödemek istemiyor musunuz? İşte tam da burada Vodafone bedava internet uygulamaları yardımınıza koşuyor. Sahip olduğu birçok uygulama ile sizlere sadece günlük değil haftalık veya aylık olarak da internet veriyor ve ek paket alma ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet uygulamalarından faydalanmanız için öncelikle Vodafone aboneliğinizin bulunması gerekiyor. Abone olmamanız durumunda da hattınızı Vodafone’a taşırken bedava internet başta olmak üzere birçok fırsattan yararlanabiliyorsunuz. Bu uygulamalardan faydalanmak için kampanyaları takip etmeniz ve gerekli işlemleri yapmanız yetiyor.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde ihtiyacınız halinde ek paket almanıza gerek kalmadan mevcut tarifenize ek bedava internetler kazanabiliyorsunuz. Faturalı ve faturasız abonelerine birçok farklı kampanya sunan Vodafone, 2 GB’tan 30 GB’a kadar bedava internet dağıtıyor. İşte bedava internet kazanabileceğiniz bazı kampanyalar:

Yeni Hatta Hoş Geldin Kampanyası

Yeni hatta hoş geldin kampanyası ile faturasız Vodafone hattı alan herkes toplamda 15 GB bedava internet kazanma şansı yakalıyor. Hattınızı almanızın ardından ‘HEDIYE5GB’ yazarak 7000’e yollayacağınız SMS ile bedava internetinizi tanımlayabiliyorsunuz. Toplamda 15 GB olan bu internetlerinizi aylık 5 GB olmak üzere 3 ay boyunca kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Hediye İnternet

4.5 G Kullan Kazan Kampanyası

4.5 G kullan kazan kampanyası, Vodafone’un 4.5 G teknolojili hatlara geçen kullanıcılarına sunduğu bir kampanya olarak dikkat çekiyor. Eğer siz de hala 4.5 G teknolojisine geçmediyseniz, bir Vodafone mağazasına giderek ücretsiz olarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 4.5 G teknolojisine geçen kullanıcılar, 1 ay boyunca kullanabilecekleri 5 GB internet kazanıyorlar.

Yükle Harca Kazan Kampanyası

Yükle Harca Kazan kampanyası, faturasız hat kullanıcıları için çıkarılmış bir kampanyadır. Eğer siz de faturasız Vodafone hattına sahipseniz, 30 TL veya üzerinde bir yükleme yaptıktan sonra ‘BANANEVAR’ yazıp 4455’e kısa mesaj gönderirseniz bedava internet kazanma şansı yakalarsınız. Bir defaya mahsus olmak üzere göndermeniz gereken bu mesajdan sonra yapacağınız her yüklemenin ardından bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 1 GB bedava internet kampanyası için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip kaydolduktan sonra, ‘S’ yazarak 7000’e kısa mesaj gönderirseniz 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kısa mesajı göndermenizin ardından size bir şifre iletilecek ve bu şifreyi sistemde giriş yapmak için kullanmanızın ardından 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hattınıza tanımlanacak.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu birçok bedava internet uygulaması olduğunu görüyoruz. Peki bunlar nelerdir? Gelin sizler için hazırladığımız listede bu uygulamalara bakalım:

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda uygulaması, tüm Vodafone abonelerinin mobil cihazlarında kullanabileceği bir uygulamadır. Uygulamanın içerisinde yer alan hediye çarkını çevirerek her hafta bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı güncel olarak takip ederek tüm kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı Vodafone abonesi olmaya davet ederek 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 9 GB, 15 GB veya 30 GB sizleri bekliyor. Sevdiklerinizin Vodafone aboneleri olmaları da onlara ilk ay için 20 GB bedava internet kazandıracak.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone Yanımda içerisindeki ‘Faturam Güvende’ kampanyası ile 1 GB, ‘Hayata Devam (Aksigorta)’ kampanyası ile haftalık 5 GB ve ‘Hızla Kazan’ kampanyası ile de haftalık 1 GB bedava internet kazanma şansı sizleri bekliyor.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları uygulaması, sizin hem keyifli vakit geçirmenizi hem de internet kazanmanızı sağlıyor. Uygulamayı indirdiğinizde karşınıza çıkan oyundaki kırmızı renkli bitleri öldürerek bedava internet kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Vodafone Freezone

Vodafone Freezone abonelerinin kullanabileceği bu uygulama sayesinde bir günlük 4 GB bedava internet kazanılabiliyor. 26 yaşın altında olan Vodafone Freezone kullanıcıları için geçerli olan bu uygulama, 31 Mart 2020 de sona erecekken gelen yoğun talep üzerine 31 Mart 2021 tarihine kadar uzatıldı.

Vodafone Seviyorum Testi

Vodafone Seviyorum Testi sayesinde hem ankete katılarak bilgilerinizi test edebiliyor hem de bedava internet kazanma şansı yakalıyorsunuz. Bir defa katılabileceğinizi bu testi bitirmeniz durumunda bir gün boyunca kullanabileceğiniz 3 GB bedava internet hattınıza tanımlanıyor. Bunun yanı sıra 5 yıl boyunca kullanılabilen 1 TB bedava internet çekilişine de katılım hakkı yakalamış oluyorsunuz.

Bu uygulamalar sayesinde siz de Vodafone’lu olmanın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Seviyorum Testi Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum Testi sayesinde siz de Vodafone abonesiyseniz bedava internet kazanabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey ise size verilen testi doldurmak. Burada hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de 3 GB bedava internet kazanıyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Vodafone bedava internet veren uygulamalar ile ücretsiz olarak bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone abonelerinin yanı sıra hattını taşıyan yeni gelenlerin de faydalanabileceği birçok bedava internet uygulaması bulunuyor.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone bedava internet veren uygulamalar, geçerlilik zamanları değişebiliyor. Bu uygulamalar, günlük, haftalık veya aylık olabileceği gibi sürekli devam eden uygulamalar da olabilir. Merak ettiğiniz uygulama hakkında detaylı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Siz de Vodafone abonesiyseniz veya hattınızı Vodafone’a taşıyorsanız bu uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Vodafone bedava internet veren uygulamalar çeşitlerine göre kısa mesaj yollayarak veya bir uygulamayı indirerek kolayca yapılabilir. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızı Vodafone kullanıcı olmaya davet ederek de bedava internet kazanma şansınız bulunuyor.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020

Vodafone 2020 yılında da kullanıcılarının faydalanabileceği birçok bedava internet kampanyasına sahip. Bunun yanı sıra hattını taşıyarak Vodafone abonesi olanlara sunulan kampanyalar da yer alıyor. Bu kampanyaları takip ederek, Vodafone’un ayrıcalıklarından hemen faydalanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet nasıl yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları, 26 yaşın altında bulunan her operatörden kullanıcının faydalanabileceği bir uygulama olarak önümüze çıkıyor. Uygulamayı indirerek bedava internet kazanabileceğiniz gibi indirimli internet sahibi de olabiliyorsunuz. Hem oyun oynayıp hem de internet kazanabileceğiniz bir uygulama olması ise çekiciliğini arttırıyor. ‘Bit’ adı verilen kırmızı yaratıkları, üzerlerine tıklayarak avlıyorsunuz ve başarı durumunuza göre bedava internet kazanıyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

BANANEVAR 5065

Vodafonu yanımda kullanıcılarının faydalanabileceği bu uygulama için 5065’e BANANEVAR yazmanız yeterli oluyor. Bunun yanı sıra Vodafone yanımda uygulamasına sahipseniz, uygulama içerisindeki çarkı çevirerek de bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu