Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love

Vodafone bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugünkü içeriğimizde bedava internet kazanmak için uygulama arayan Vodafone kullanıcıları için çok önemli bilgilere yer verdik. Eğer siz de hangi uygulama ile bedava Vodafone internet alınır diye merak ediyorsanız hazırladığımız bu içerik tam size göre.

İçindekiler

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Vodafone kullanıcıları zaman zaman mevcut paketlerini zamanından önce bitirebiliyor ya da herhangi bir Wi-Fi noktası bulamadığında internete acil ihtiyaç duyabiliyor. Bu durumda birçok kişi yeni Vodafone internet paketleri satın almayı tercih etse de çoğu kişi uygulama ile Vodafone internet kazanma yollarını deniyor.

İyi haber şu ki uygulamalar aracılığı ile Vodafone hattınıza internet kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için güvenilir olmayan ve sizden ücret isteyen uygulamaları kullanmanıza da gerek yok. İsmini vereceğimiz uygulamalar ve yöntemler genellikle Vodafone markasının kendi çıkardığı uygulamalar olmakla birlikte Kazandırio gibi anlaşmalı markalar ile de bedava internet kazanılabiliyor. Öncesinde sizlere kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Aşağıda vereceğimiz uygulamalar ve Vodafone bedava internet yöntemleri sizin internet ihtiyacınız olduğu dönemlerde geçerliliğini yitirebilir. Biz olabildiğince içeriği güncel tutmaya çalışacağız ancak herhangi bir değişiklik olması durumunda bunu Vodafone resmî web sitesinden öğrenebilirsiniz. Ya da direkt olarak yorumlar kısmına güncel bedava internet veren uygulamaların ismini yazabilir ve diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi 2022

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone yanımda uygulaması ile zaman zaman bedava internetler kazanılabiliyor. Bu genellikle yeni paket alımlarında veya faturasız hattan faturalı hatta geçişlerde oluyor. Ancak yine de her yıl binlerce kişinin Vodafone yanımda bedava internet kampanyalarından faydalandığını söyleyebiliriz.

Vodafone yanımda ile internet kazanmak için öncelikle uygulamayı indirin ya da direkt olarak Vodafone web sitesine giriş yapın. Daha sonra Vodafone yanımda paneline giriş yapın. Burada yeni paketler ve hat değişikliği ile ilgili kampanyaları görebilirsiniz. Bu uygulama aracılığı ile yılın belirli zamanlarında aylık 30 GB’a kadar internet kazanılabiliyor.

Vodafone İnternet Avcıları İle Hediye İnternet

Vodafone internet avcıları 26 yaş ve altı kişiler için uygun olan bir kampanyadır. Bu uygulama aracılığı ile internet kazanmak için öncelikle APP Store ya da Google Play Store’den Vodafone internet avcıları uygulamasını indirin.

Daha sonra kendi hat bilgileriniz aracılığı ile sisteme giriş yapın. Burada belirli noktalarda bitler göreceksiniz. Tek tek bu bitleri avlayarak internet kazanabilirsiniz. Bu uygulamadan kazanılan internet miktarları değişiklik gösteriyor olsa da genel olarak kullanıcıları tatmin ediyor diyebiliriz.

Eğer birden fazla Vodafone hattınız varsa çift uygulamalar aracılığı ile yeni bir uygulama daha indirebilir ve daha fazla bit öldürerek internet kazanabilirsiniz. Bu yöntemi ayda birkaç kez kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom İnternet Hediye

Vodafone Güvenli Depo Bedava İnternet

Son zamanlarda internet üzerinde dosya saklamak bir hayli popülerleşti. Bunu fırsat bilen Vodafone markası da güvenli depo adıyla kendi depolama sistemlerini yayımladı. Vodafone güvenli depo sistemi sayesinde istediğiniz kadar dosyayı internet üzerinde saklayabiliyor ve istediğiniz zaman açıp kullanabiliyorsunuz.

Güvenli depo aracılığı ile internet kazanmak için bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Vodafone bu yeni girişimlerini tanıtmak için yeni üyelere internet veriyor ve uygulamalarının adını daha fazla kişinin duymasını sağlıyor. Her ne kadar ücretli bir yöntem olsa da tercih edilebilir diye içeriğimizde yer vermek istedik.

Vodafone Kazandırio Uygulaması İle Bedava İnternet

Vodafone Kazandırio son zamanlarda popülerliğini daha da arttırdı diyebiliriz. İlk başlarda çok fazla kişi tarafından tercih edilmeyen bu uygulama şimdilerde her gün binlerce kişi tarafından kullanılıyor.

Kazandırio aracılığı ile internet kazanmak için öncelikle telefon uygulama mağazasından Kazandırio uygulamasını indirin. Daha sonra mevcut iletişim bilgilerinizi girerek sisteme üye olun. Bu üyelik ve giriş esnasında sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir.

Kazandırio ile internet kazanmak için Pepsi ve Lays gibi markaların ürünlerini almanız gerekiyor. Bu ürünlere her yıl yenileri eklense de bu iki markanın ürünleri genellikle sabit kalıyor. Zaten mobil uygulama üzerinde hangi ürünlerdeki kodların geçerli olduğunu görebilirsiniz.

Bu ürünlerden herhangi birini aldıktan sonra çıkan kodu Kazandırio uygulamasındaki ilgili alana girin. Bu aşamada size 260 MB ila 2 GB arasında değişen internet hediyeleri verilecektir. Bu hediyeleri biriktirdikten sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu internetleri kullanırken günlük 1 kullanım hakkı veriliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Davet Et Hediye İnternet Kazan Yöntemi

Vodafone ile internet kazanmanın bir diğer yolu ise davet et kazan yöntemidir. Bunda her ne kadar kompleks bir uygulama olmasa da 3 aylık 30 GB’a kadar internet kazanabilmek mümkün. Yeni müşteriler toplamak isteyen Vodafone keseyi biraz açmış diyebiliriz 😊

Bu yöntemde Vodafone uygulaması aracılığı ile bir davet linki/kodu oluşturun ve arkadaşınıza gönderin. Arkadaşınız Vodafone’ye geçiş yaptıktan bir süre sonra internet hediyeniz size yansıyacaktır.

Vodafone Uygulama İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Verdiğimiz yöntemler ile hiç zorluk çekmeden bedavaya internet kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ara sıra Vodafone web sitesindeki kampanyaları takip ederek de internet veren uygulamaları tespit edebilirsiniz. Ancak bu esnada güvenilir olmayan uygulamalar ile karşılaşırsanız kesinlikle indirmeyin ve kişisel hiçbir bilginizi vermeyin.

Eğer verdiğimiz bilgiler işinize yaradıysa içeriğimize yorum yaparak bize destek verebilirsiniz. Aynı zamanda bildiğiniz diğer bedava Vodafone internet yöntemlerini yorumlar kısmına yazabilir ve diğer kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hangi Uygulama?

Vodafone bedava internet için;

  • Kazandırio
  • Vodafone yanımda
  • com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu