Eşleşen Bir İçerik Bulunamadı!

Öyle görünüyor ki aradığınızı bulamıyoruz. Arama yapmak yardımcı olabilir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) 2021 Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) 2021

Vodafone aboneleri uygun fiyatlarla sunulan tarifeleri kullanırken gerek dakika ve SMS paketleri gerekse internet paketleri hızlı bir şekilde tüketilmektedir. Bu nedenle Vodafone bedava mesaj (SMS) ile bedava internet ve konuşma kampanyaları düzenleyerek abonelerine destek olmaktadır. Günümüzde daha çok konuşma ve internet paketleri tercih edilirken, hala akıllı telefon kullanmayan ve yazışmayı tercih eden ya da acil durumlarda mesajlaşmayı tercih eden aboneler bulunmaktadır. Bu nedenle abonelerinin tüm ihtiyaçlarını göz eden ve aboneleri için farklı kampanyalar düzenleyen Vodafone, 2021 yılında da konuşma ve internet kampanyaları dışında Vodafone bedava mesaj (SMS) düzenlemeye devam edecektir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Nedir?

Vodafone bedava mesaj (SMS),Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat kullanan aboneleri için hazırlanmış ücretsiz yazışma paketleridir. Aboneler ihtiyaçları oldukları durumda bu paketleri ücretsiz olarak kullanırken, kalan kullanımlarını ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden takip edebilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Ne İşe Yarar?

Vodafone bedava mesaj (SMS) paketleri yazışmak için kullanılırken ücretsiz olması nedeniyle faturaya herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. Faturalı ve faturasız aboneler için sunulan SMS paketleri genellikle her yöne kullanım için hazırlanmakta olup, diğer operatörlere ait olan abonelerle mesajlaşmak içinde kullanılabilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava mesaj (SMS) paketlerine sahip olmak için düzenlenmiş olan kampanyalara katılım sağlanması dışında faturasız hat kullanan abonelerin TL yüklemesi gerekmektedir. Ayrıca Vodafone tarafından hazırlanmış uygulamalar indirilerek SMS paketleri kazanılabileceği gibi sürpriz hediyelerinde sahibi olunabilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone bedava mesaj (SMS) kampanyaları dışında bedava konuşma ve bedava internet kampanyaları düzenlenmekte olup, kampanyalara katılım tarihleri farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca kampanyalardan kazanılmış olan paketlerde günlük kullanım için sunulabileceği gibi kampanyanın içeriğine göre haftalık ya da aylık kullanım içinde sunulmaktadır.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Kampanyaları 2021

Vodafone bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 yılında da devam edecek olup, ilk kampanya Vodafone GSM operatörünü tercih eden yeni abonelere yönelik hazırlanmaktadır. Numarasını taşıyarak yeni hat alarak Vodafone’lu olan abone ‘’HOSGELDİN’’ yazarak 7000’e kısa mesaj göndererek 250 SMS paketi ile birlikte 400 dakika ve 250 MB internet paketini aylık kullanım için kazanmaktadır. Hatta hesap kesim tarihi geçtikten sonra her ay aynı SMS’in gönderilmesi sonucunda Vodafone bedava mesaj (SMS) paketi de içeren hoş geldin hediyesi 12 ay boyunca yüklenecektir. Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine günlük kullanım için bedava 10 SMS kullanım hakkı sunarken, günlük bedava SMS hakkına sahip olmak için ‘’Online Self Servis’’ uygulamasına girmek gerekmektedir. Uygulamada sağ bölümde yer alan Vodafone bedava mesaj (SMS) paketinin tıklanması sayesinde kazanılan günlük 10 SMS sadece Vodafone içi kullanılmakta olup, paket her gün yenilendiği için aylık 300 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Bir diğer kısa mesaj kazanma yöntemi ise haftalık olarak sunulmakta olup, katılım için ‘’SURPRIZSMS’’ yazılarak 4545’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar farklı paketler sunulmaktadır ve her hafta başında kısa mesaj gönderimi yenilerek Vodafone bedava mesaj (SMS) kazanılabilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Veren Uygulamalar 2021

Vodafone düzenlediği kampanyalarla abonelerine harika fırsatlar sunarken, Vodafone bedava mesaj (SMS) veren uygulamalar 2021 yılında da abonelerine SMS paketleri ile bedava internet ve konuşma paketleri hediye etmektedir. ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması Vodafone abonelerine birçok kolaylık sağlarken haftanın ilk günü olan pazartesi günü abonelerine bedava SMS paketleri kazandırmaktadır. Vodafone 100 SMS Paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aracılığıyla abonelere sunulan haftalık kullanım için her yöne 100 SMS paketini kazanmak isteyen aboneler uygulamayı yükleyerek hediyelerini alabilmektedir. Vodafone 250 SMS Paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aracılığıyla abonelere sunulan haftalık kullanım için her yöne 250 SMS paketini kazanmak için tek yapılması gereken uygulamanın telefonda yüklü olması ve uygulamanın kullanılmasıdır. Vodafone 500 SMS Paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanan aboneler haftalık kullanmak üzere her yöne 500 SMS paketi kazanırken, 500 SMS paketinin kazanılabilmesi için yüksek bir bütçeye sahip tarife kullanıcısı olunması gerekmektedir. Vodafone Yükle Kazan Vodafone bedava mesaj (SMS) veren uygulamalar 2021 arasında yer alan ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek, ‘’Bana Ne Var?’’ bölümünden sunulan TL yükleme hedefine ulaştıktan sonra faturasız hat kullanan abonelere bedava SMS, konuşma ve internet paketleri yüklenmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Hilesi 2021

Vodafone bedava mesaj (SMS) hilesi 2021 içinde diğer yıllarda olduğu gibi bulunmamakta olup, kampanyalara katılım sağlanarak SMS’ten internete farklı hediyeler kazanılabilmektedir. Abonelerin hile arayışına girmesi yerine vereceğimiz yöntemi denemesi sayesinde aylık kullanım için 100 SMS paketi kazanılabilmektedir. Her yöne kullanılabilen mesaj paketini kazanmak için ‘’OZGUR’’ yazıldıktan sonra 4545’e kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Faturalı Hat Kampanyaları

Faturalı hat kullanan abonelerin SMS paketi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Vodafone bedava mesaj (SMS) faturalı hat kampanyaları sunulmaktadır. Kampanyalara katılım çok kolay olmakla birlikte katılım SMS gönderimi ile gerçekleşmektedir. • Her Yöne Geçerli Mini SMS Paketi Faturalı hat kullanan aboneler için hazırlanmış olan ‘’Her Yöne Geçerli Mini SMS Paketi’’ sayesinde 50 SMS paketi yüklenmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’MINI’’ yazılarak 7999’a kısa mesaj gönderilmesi sonucunda aylık sadece 3 TL karşılığında 50 SMS paketi yüklenmektedir. • Her Yöne Geçerli Midi SMS Paketi Vodafone bedava mesaj (SMS) faturalı hat kampanyaları arasında olan ‘’Her Yöne Geçerli Midi SMS Paketi’’ sayesinde 100 SMS paketi yüklenmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’MIDI’’ yazılarak 7999’a kısa mesaj gönderilmesi sonucunda aylık sadece 5 TL karşılığında 100 SMS paketi yüklenmektedir. • Vodafone’lularla Maksi SMS Paketi ‘’Vodafone’lularla Maksi SMS Paketi’’ kapsamında 5000 SMS hediye edilmekte olup, kampanyaya katılım için ‘’HYMAKSI’’ yazılarak 7999’a kısa mesaj gönderilmesi sonucunda aylık sadece 9 TL karşılığında 5000 SMS paketi yüklenmektedir. Paket sadece Vodafone içi mesajlaşma için geçerli olmakta olup, aylık kullanım için yüklenmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Faturasız Hat Kampanyaları

Vodafone bedava mesaj (SMS) faturasız hat kampanyaları sonucunda Vodafone faturasız hat kullanan abonelerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. TL yüklemeleri sonucunda ek SMS paketine sahip olmak isteyen aboneler 5 TL karşılığında 250 SMS paketinin sahibi olabilmektedir. Bunun için ”EK250SMS” yazılarak 7999’a kısa mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Sorgulama

Vodafone bedava mesaj (SMS) sorgulama işlemi birden fazla yöntem bulunmaktadır ki ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını kullanmak en çok tercih edilen yöntemdir. Ayrıca internet aracılığıyla sorgulama için ‘’Online Self Servis’’e giriş yapılarak uygulamada bulunan ‘’Fatura İşlemleri’’ menüsünden detaylı bilgi alınabilmektedir. Vodafone bedava mesaj (SMS) sorgulama için SMS yöntemi de kullanılabilmektedir. Bunun için SMS kalan hakkını öğrenmek için ‘’SMS’’ yazılarak 7000’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda bilgilendirme mesajı sayesinde kalan kullanımlar bilgileri gönderilmektedir. Vodafone bedava mesaj (SMS) sorgulama için tuşlama sayesinde kalan kullanım öğrenilmektedir ki bunun için *123# tuşlaması yapılması gerekmektedir. Tuşlama sonrasında tüm kalan kullanımlara yönelik bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Kazanma Yolları

Vodafone bedava mesaj (SMS) kazanma yolları arasında kampanya katılımları ve uygulamalar yer almakta olup, ayrıca tarifeye ek olarak uygun fiyatlarla paketler satın alınabilmektedir. Vodafone 11.000 SMS Paketi SMS paketleri biten aboneler tarifelerine ilave olarak ödeyecekleri 12 TL karşılığında 11000 SMS satın alabilmektedir. 11000 SMS paketinin sahibi olmak için ‘’11000SMS’’ yazılarak 7000’e SMS gönderilmesi yeterli olmaktadır. Yüklenecek olan paketin 10000 SMS paketi Vodafone içi mesajlaşma için geçerli olmakla birlikte, kalan 1000 SMS paketi her yöne mesajlaşma kullanımı için aylık olarak yüklenmektedir.

Vodafone SMS Ücreti Ne Kadar?

Vodafone SMS ücreti tarifelere göre değişkenlik göstermekte olup, ek paket olarak SMS paketi almak için aşağıdaki ücretlerin ödenmesi gerekmektedir. • Her yöne 1 Haftalık 250 SMS 5,00 TL • Her yöne günlük 250 SMS 7,00 TL • Yurt dışı mesajlaşma paketi ‘’Dünyaya Mesajlaşma Paketi’’ 9,90 TL • Aylık 11.000 SMS 12,00 TL (Her Yöne 1000 SMS, Vodafone içi 10000 SMS) Yeni Nesil Maksi SMS Paketi 12,00 TL (Her Yöne 2000 SMS, Vodafone içi 10000 SMS)

Vodafone Her Yöne Bedava 100 SMS

Vodafone her yöne 100 SMS paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aracılığıyla abonelere sunulan haftalık kullanım sunulmakta olup, her yöne 100 SMS paketini kazanmak için abonelerin uygulamayı yüklemeleri gerekmektedir.

Vodafone Her Yöne Bedava 250 SMS

Vodafone her yöne 250 SMS paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aracılığıyla abonelere sunulan haftalık kullanım sunulmakta olup, her yöne 250 SMS paketini kazanmak için abonelerin uygulamayı yüklemeleri gerekmektedir.

Vodafone Her Yöne Bedava 500 SMS

Vodafone her yöne 500 SMS paketi ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması aracılığıyla abonelere sunulan haftalık kullanım sunulmakta olup, her yöne 500 SMS paketini kazanmak için abonelerin uygulamayı yüklemeleri gerekmektedir.

Vodafone Her Yöne Bedava 1000 SMS

Vodafone her yöne bedava 1000 SMS paketi ile diğer operatörlerle ücretsiz olarak yazışılabilirken, pakete 12 TL karşılığında sahip olunabilmektedir. Paketi satın almak için “DOLDUR 1000SMS” yazılarak 7000’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

7000’e Mesaj ücretli mi?

‘’Online Self Servis’’ işlemlerini SMS ile gerçekleştirmek için kullanılan ‘’7000’’ kısa mesaj servisi Vodafone kampanyalarına katılmayı sağladığı gibi cihaz ayarlarının yapılması ve şifre almak içinde kullanılmaktadır. Bu işlemler için ‘’7000’e gönderilen kısa mesajlar ücretsiz olmakla birlikte diğer işlemlerde örneğin ‘’Bilinmeyen Numaralar’’ gibi mesaj gönderilmesi durumunda KDV ve vergiler dahil 40 Kuruş ücret alınmaktadır.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Hediye Etme

Vodafone bedava mesaj (SMS) hediye etme ile ilgili bir hizmet sunmamakta olup, sadece TL transferi yapılmasına yönelik hizmet vermektedir. Ancak ‘’Online Self Servis’’ üzerinden sunulan ‘’Web SMS’’ hakkını kullanarak aboneler günlük SMS ihtiyacını 10 adede karşılayabilmektedir.

Vodafone Bedava Mesaj (SMS) Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava mesaj (SMS) transferi yapılamamaktadır. Bunun yerine aboneler birbirlerine TL transferi yapabilmektedir ve diğer operatörlerde olduğu SMS yoluyla TL transferi işlemi Vodafone GSM operatöründe yapılamamaktadır. TL transferi ‘’Online Self Servis’’ üzerinden yapılabildiği gibi 7000 aranılarak da bakiye transferi yapılabilmektedir. Ayrıca TL problemi yaşayan aboneler, diğer Vodafone abonelerinden 7038’i arayarak TL isteyebilmektedir. Ancak istenilen Vodafone TL transferi abonenin onay vermesi sonucunda gerçekleşebilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Vodafone abonelerine hizmet verdiği gibi, Vodafone abonesi olmayan ve olmak isteyen abonelere de hizmet vermektedir. Vodafone abonesi olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için 542’yi aramak gerekirken; diğer operatörlerden ve sabit hatlardan ulaşmak için 0542 542 00 00’ın aranması gerekmektedir.
Başa dön tuşu