Vodafone Tarifeleri

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone aboneleri birbirleriyle sahip oldukları liraları paylaşabilirler. Buna Cep Lira transferi denmektedir. Vodafone Cep Lira transferi sadece faturasız hat abonelerinin kullanabildiği bir hizmettir. Faturalı hatlar bu servisten yararlanamaz. Cep Lira transferi gerçekleştirebilmeniz için sahip olduğunuz yöntemler kısıtlıdır. 7000’i ücretsiz arayarak veya Online Self Servis menüsünü kullanarak transfer gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Cep Lira isteyecekseniz 7038’i arayarak yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. Ayrıca, bu iki işlem için de 542 veya 0542 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone Cep Lira Nedir?

Vodafone Cep Liralar o an hattınızda bulunan ve sahip olduğunuz konuşma hakkını ifade eder. Vodafone faturasız hat kullanıcıları Cep Liralarını diledikleri gibi paylaşabilirler. Bunun için transfer işlemini gerçekleştirirler. Vodafone’da TL transferi için faturasız hat kullanıcısı olmanız şarttır. Faturalı hatlar TL gönderemez ve alamaz.

Vodafone Cep Lira Ne İşe Yarar?

Vodafone cep liralarınızı paylaşarak Vodafone faturasız hat kullanıcılarıyla birbirinize yardımcı olabilirsiniz. Cep liralarınızı paylaşmak için TL transfer işlemi gerçekleştirmeniz lazımdır. Cep lira paylaşımıyla sevdiklerinizin, ailenizin ve dostlarınızın lirasız kalarak iletişim konusunda sekteye uğramalarına engel olabilirsiniz. Özellikle acil durumlar için bayağı faydalı bir servistir.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone Cep Lira Nasıl Yapılır?

Vodafone Cep Lira yüklemek için çeşitli yollar mevcuttur. Direkt olarak Vodafone bayilerine giderek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Online Self Servis menüsünden de Cep Lira yükleme işlemini yapabilirsiniz. 7000’i arayarak da Vodafone’da TL yüklemesi yapmak mümkündür. 542 veya 0542 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak da Cep Lira yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. TL yüklemek için Vodafone’da kullanabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Cep Lira Ne Zamana Kadar Geçerli?

Sahip olduğunuz Cep Liraları 180 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu da altı aylık bir süre demektir. 180 gün içerisinde yükleme yapmanız zorunludur. Yoksa kullanmadığınız hakları da kaybetmiş olursunuz. Transfer edeceğiniz liralar için de bu kural geçerlidir. Transfer edeceğiniz lira miktarı 5 liradan azsa kullanım süresini etkilemez. Ancak, 10 lira ve üzeri transferlerde aktif kullanım süresi uzar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Cep Lira Transferi Nedir?

Vodafone Cep Lira transferi faturasız hatlar arasında gerçekleşebilen bir işlemdir. Cep liraları transfer ederek Vodafone faturasız hat kullanıcıları birbirlerine yardımcı olurlar. Sevdiklerinin, yakınlarının ve dostlarının iletişimlerinin kesilmesini engellerler. Bu sayede iletişim aksamadan gerçekleşir. Cep Lira transferi konusunda Vodafone’da birden fazla yol bulunmaktadır.

Vodafone Cep Lira Transferi Ne İşe Yarar?

Vodafone Cep Lira transferiyle gerek konuşma, gerek SMS gerekse internet olsun faturasız hat sahipleri iletişim haklarını kullanmaya devam eder. Acil durumlarda kullanılabilecek güzel bir hizmettir. Çocuklarınız ya da kardeşleriniz için Cep Lira transferi işlemini kullanabilirsiniz. Böyle onlardan dilediğiniz zaman haber alabilirsiniz.

Vodafone Cep Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone’da Cep Lira transferi birden fazla yolla yapılabilir. 7000’i ücretsiz arayarak cep lira transferi gerçekleştirebilirsiniz. Buradaki adımları doğru şekilde takip etmeniz lazım. Dilerseniz Vodafone çağrı merkezleri aracılığı ile de cep lira transferini gerçekleştirmek mümkündür. Bu şekilde transfer etmek için 542 veya 0542 542 00 00 numaralı Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone Online Self Servis menüsü de cep lira transferi konusunda size yardımcı olabilecek bir diğer servistir.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone Cep Lira Transferi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone cep lira transferi daimi olarak yararlanılabilen bir servistir. Bir bitiş veya son kullanma  tarihi yoktur. Vodafone faturasız hat aboneleri istedikleri an diğer Vodafone faturasız hat abonelerine cep lira transfer edebilir ve cep lira  talep edebilir.  Bu servisin sınırlı bir süresi yoktur. İsteğe bağlı kullanıldığından herhangi bir abonelik de lazım değildir.

Vodafone Cep Lira Sorgulama

Vodafone Cep Lira sorgulama, yani bakiye öğrenmek için 7051’i arayabilir ve kalan cep lira miktarınızı öğrenebilirsiniz. Dilerseniz telefonunuzun mesaj kısmına “BAKIYE” yazıp yine 7051’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Size kalan cep liralarınızı söyleyen bir mesaj gelecektir. Vodafone cep lira sorgulamak için bir diğer yöntem ise *123# yazıp arama tuşuna basmaktır. Bu işleme USSD denmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Cep Lira mpass

MasterPass yani Mpass ile Vodafone aboneleri TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirler. Vodafone Yanımda uygulaması ile tek tıkla bu işlem gerçekleşir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın. Bakiyem kısmındaki + işaretine tıklayın. Bilgilerinizi eksiksiz yazdıktan sonra kart bilgisini saklama kutusunu işaretleyin ve TL yükleme butonuna basın. Onay ekranındaki “TAMAM” butonuna basın ve size gelen onay mesajındaki kodu yazın. Kredi kartınız mpass ile kaydedilip cep liralarınız yüklenmiş olacak.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone Cep Lira Transferi Detayları

Vodafone’da cep lira transferi gerçekleştirmek için göndericinin de alıcının da faturasız hat kullanıcısı olması gerekmektedir. Cep lira transferini 7000’i ücretsiz arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Vodafone Online Self Servis menüsünü kullanarak cep lira gönderebilirsiniz. İkisini de zor buluyorsanız direkt olarak Vodafone çağrı merkezlerinden ve müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri için: 542 veya 0542 542 00 00

Vodafone Cep Lira Transferi Ücretli mi?

Vodafone’da aboneliğinizin ilk üç ayı içindeyseniz cep lira transferi gerçekleştiremezsiniz. Transfer gerçekleştirdikten sonra hattınızda en az 6 TL kalmalıdır. Yoksa transfer gerçekleşmez. Bir seferde en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer gerçekleştirebilirsiniz. Aylık maksimum transfer hakkınız ise 100 TL’dir. Transfer işleminin bedeli ise 2 TL’dir.

Vodafone Faturalı Hattan Cep Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Cep Lira transferi işlemi sadece faturasız hat kullanıcıları arasında geçerlidir. Faturalı hatlar bu servisten yararlanamaz. Ne gönderebilir ne de talep edebilir.

Vodafone Faturasız Hattan Cep Lira Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone’da cep lira transferi zaten faturasız hatlara özel bir hizmettir. Bunu gerçekleştirmek için de 7000’i ücretsiz arayabilir ya da Vodafone Online Self Servis menüsündeki yönergelerden faydalanabilirsiniz. Eğer isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri için arayabileceğiniz numaralar, 542 veya 0542 542 00 00

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone’dan Turkcell’e Cep Lira Nasıl Gönderilir?

Vodafone ve Turkcell arasında ne yazık ki cep lira transferi hizmeti mevcut değildir.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone’dan Türk Telekom’a Cep Lira Nasıl Gönderilir?

Vodafone’dan Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına cep lira transferi gerçekleştirmek mümkündür. Türk Telekom buna izin vermektedir. Bunun için 9235 numaralı hattı arayabilirsiniz. dilerseniz cep telefonunuzun mesaj kısmına girip cep lira göndereceğiniz numarayı yazıp bir boşluk bırakarak göndereceğiniz miktarı yazabilir ve 9235’e kısa mesaj atabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yanımda Uygulaması

Örnek: 5551234567 20

Vodafone’dan Bimcell’e Cep Lira Nasıl Gönderilir?

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanan bir operatördür. Dolayısıyla Vodafone’dan Bimcell’e cep lira göndermek için Türk Telekom ile aynı yöntem izlenebilir. 0235’i arayabilir ya da TL göndereceğiniz numarayı yazarak bir boşluk bırakıp miktarı da yazarak 9235’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Cep Lira İsteme Nasıl Yapılır?

Vodafone faturasız hat aboneleri cep lira istemek için 7038’i aramalıdır veya müşteri hizmetlerini aramalıdır.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone’dan Vodafone’a Cep Lira İsteme

Vodafone faturasız hat kullanıcıları diğer Vodafone faturasız hat kullanıcılarından cep lira isteyecekse 7038’i arayarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. Ayrıca, 542 veya 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden yararlanabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell’den Vodafone’a Cep Lira İsteme

Maalesef Turkcell’den Vodafone’a cep lira istemek mümkün değildir. İki operatör de bu konuda müşterilerine cep lira gönderme servisi sağlamamaktadır. Ancak, Türk Telekom buna izin vermektedir.

Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Bimcell’den Vodafone’a Cep Lira İsteme

Bimcell’den başka bir hat üzerinden TL talep etmek için 9235’i aramak ve adımları izlemek gerekmektedir. SMs yoluyla da bu işlem gerçekleşebilir. TL talep edeceğiniz numarayı yazın ve boşluk bırakıp istediğiniz cep lira miktarını yazın. 9233’e SMS gönderin. Karşı taraf onaylarsa cep liralarınız gönderilir.

Türk Telekom’dan Vodafone’a Cep Lira İsteme

Vodafone müşterisiyseniz Türk Telekom kullanan yakınlarınız sizden cep lira isteyebilir. Mesaj bölümüne girip lira isteyeceğiniz Vodafone numarasını yazın ve boşluk bırakıp istediğiniz miktarı yazın ve 9233’e kısa mesaj atın. Karşı taraf onaylarsa TL talebi gerçekleşir. Bu işlem için 9235 de aranabilir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu