Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone dakika transferi veya Vodafone TL transferi, Vodafone faturasız hat kullanıcılarının yararlandığı bir hizmettir. Kullanıcılar birbirlerine TL gönderebilir veya birbirlerinden TL isteyebilirler.  Vodafone uzun süredir müşterilerine bu hizmeti sağlamaktadır.

Vodafone TL transferi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken yol gayet basittir. Bir başka faturasız Vodafone kullanıcısına Lira transfer etmek için 7000’i ücretsiz arayabilir veya Online Self Servis üzerinden lira transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz 542 veya 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetleri numaralarını arayarak da işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Vodafone Dakika Transferi Nedir?

Vodafone’da dakika ya da TL transfer etme işlemine Cep Lira Transferi demektedir. Cep lira transferi için herhangi bir SMS sistemi mevcut değildir. Vodafone ait 7000’i aramanız veya internetten online self servis bölümünü kullanıp yönergeleri takip etmeniz gerekmektedir. Bu hizmetten faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir.  542 veya 0542 542 00 00 Vodafone müşteri hizmetleri aracılığı ile de lira gönderme işlemi gerçekleştirilebilir.

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Dakika Transferi Ne İşe Yarar?

Vodafone dakika transferi, yani lira transferi acil durumlar için ideal bir hizmettir. Dostlarınızın, ailenizin, sevdiklerinizin iletişiminin kesilmemesi ve aksamaması için cep lira transfer özelliğini kullanabilirsiniz. Günümüzde mobil iletişimin geldiği nokta herkesçe malum. Kimse bunun sekteye uğramasını istemez. Ne kendisi ne de sevdikleri için Vodafone cep lira transferiyle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone dakika transferi, yani cep lira transferi için birbirinden farklı yöntemler mevcuttur. Bunun için ilk ve en çabuk akla gelen yöntem 7000’i arayarak lira transferi gerçekleştirmektir. Kullanıcılar 7000’i aradıktan sonra lira gönderecekleri numarayı ve kaç lira göndereceklerini belirtirler.
Vodafone Online Self Servis menüsü de cep lira göndermek için bir diğer yöntemdir. İnternetten online self servis menüsüne girdiğinizde  “Yanımda” sayfasına girmeniz gerekmektedir. Cep Lira gönderme ile alakalı yönergeler karşınıza çıkacaktır.
Dilerseniz Vodafone müşteri hizmetleri numaraları 542 ve 0542 542 00 00’ı arayarak da dakika gönderme konusunda yardım alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Dakika Transferi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone dakika transferi, başka bir deyişle Vodafone cep lira transferi daimi bir hizmettir ve süreklidir. Herhangi bir bitiş tarihi bulunmamaktadır. Vodafone faturasız hat kullanıcıları diledikleri zaman diğer Vodafone faturasız hat kullanıcılarına cep lira gönderebilir ve onlardan cep lira talep edebilir. Bu hizmetin geçerlilik süresi veya tarihi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Yıllardır süregelen ve Vodafone aboneleri tarafından kullanılmakta olan bir hizmettir.

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone TL transferi, yani Vodafone cep lira transferi için öncelikli şart iki tarafın da faturasız Vodafone kullanıcısı olması gerektiğidir. Eğer bu şart sağlanıyorsa TL transferi gerçekleştirebilir. Vodafone abonelerinin TL transferi yapabilmeleri için birden fazla seçenekleri vardır. Vodafone Online Self Servis menüsüne girerek, TL transferiyle alakalı gerekli yönergeleri izlemeleri bu konuda onlara yardımcı olacaktır.

Diğer bir yöntem ise müşteri hizmetleri aracılığıyla TL transfer işlemini gerçekleştirmektir. Vodafone müşteri hizmetlerine 542 ve 0542 542 00 00 numaraları telefonlar aranarak ulaşılabilir ve TL transferi konusunda gerekli yardım alınabilir.

Vodafone abonelerinin en çok tercih ettiği ve en kolay TL transfer yöntemi ise 7000’i arayarak transferi gerçekleştirmektir. Bu numarayı aradıktan sonra TL göndermek istediğiniz faturasız Vodafone numarasını ve kaç TL göndereceğinizi belirterek TL transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava Dakika

Önemli Not: Vodafone’da TL transferi için bir SMS numarası ya da servisi yer bulunmamaktadır. Vodafone SMS ile TL transferine şu anlık izin vermemektedir.

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Dakika Transferi

Eğer Vodafone bireysel faturalı hat kullanıcısıysanız faturasız Vodafone hatlarına TL göndermeniz mümkün değildir. Vodafone kullanıcılarına böyle bir hizmet sağlamamaktadır. Sadece Vodafone değil, birçok GSM operatörünün faturalı hatlardan faturasız hatlara TL gönderme gibi bir işlemi bulunmamaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden biri çoğu faturalı tarifenin sabit ücretlerle belirlenmiş olmasıdır. TL göndermek için sabit ücretin dışına çıkarak işlem yapmak gerekir. GSM operatörleri böyle bir işleme için vermemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Faturalı Hattan TL Gönderme

Vodafone’da TL yani Cep Lira gönderme işlemleri faturasız hattan faturasız hatta yapılabilen bir işlem olduğu için faturalı hatlardan lira göndermek söz konusu değildir. Vodafone buna izin vermemektedir.  Bu işlem sadece faturasız bireysel hat sahipleri arasında gerçekleşmektedir. Aynı şekilde, başka bir Vodafone abonesinden TL transferi talep edecekseniz, onun da faturasız Vodafone müşterisi olması gerekmektedir.

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone’dan Türk Telekom TL Gönderme

Türk Telekom başka hatlardan lira transferine veya lira istemeye izin vermektedir. Bunun için de Türk Telekom’un bir SMS servisi mevcuttur. Vodafone kullanıcısıysanız ve Türk Telekom kullanan bir yakınınıza TL göndermek istiyorsanız izlemeniz gereken yol şudur:

Öncelikle TL göndermek istediğiniz numarayı başında “0” olmadan yazın ve bir boşluk bırakıp göndereceğiniz TL miktarını yazın. Sonra bu yazdıklarınızı 9235’e SMS olarak gönderin.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava Dakika

“Örnek: 5551234567 20”

Size bir onay kısa mesajı gelecektir. O mesajı “E” yazarak cevaplarsanız TL gönderme işlemi başarıyla gerçekleşecektir.  Dilerseniz 9235’i direkt olarak arayabilir ya da Türk Telekom’un online işlemler bölümünden de TL gönderme ve talep etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır? 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone’dan Vodafone’a TL Transferi

Vodafone’dan Vodafone’a TL transferi faturasız hatlar için mümkündür. 7000’i arayarak başka bir Vodafone faturasız hatta TL gönderebilirsiniz. Veya online self servis menüsünden bu işlemi halledebilirsiniz. Diğer bir yöntem ise müşteri hizmetlerini aramaktır. Vodafone müşteri hizmetleri numaralı şu şekildedir:

542 ve 0542 542 00 00

Vodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone Lira Transfer Edemiyorum

Vodafone’da TL transferi gerçekleştiremiyorsanız bunun çeşitli sebepleri olabilir. Öncelikle, eğer faturalı hat kullanıcısıysanız zaten böyle bir işlemi gerçekleştiremezsiniz. Veya SMS yoluyla göndermeye çalışıyorsanız Vodafone’un TL gönderme konusunda bir SMS servisi de bulunmamaktadır.

Numarayı veya göndereceğiniz miktarı yanlış belirtmiş olma ihtimaliniz de vardır. Verdiğiniz bilgileri iyice kontrol ederek transfer gerçekleştirmenizi öneririz. Eğer hata yapmadığınızı düşünüyorsanız Vodafone Çağrı Merkezleri numaralarına sorununuzu iletebilirsiniz.

Bu numaralar: 542 ve 0542 542 00 00

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu