Bedava İnternetVodafone Bedava İnternet

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Spread the love

Vodafone ve Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği çerçevesinde korona virüs salgısı nedeniyle eğitime ara verilirken, öğrencilerin eğitimden geri kalmamaları adına uzaktan eğitim amaçlı Vodafone EBA internet paketi hediye edilmektedir.

İçindekiler

Vodafone EBA İnternet İçin Nasıl Başvurulur?

Korona virüsü salgısı nedeniyle eğitime ara verilirken,  uzaktan eğitim kapsamında Vodafone EBA internet kullanımı için abonelerinin herhangi bir SMS göndermesine gerek kalmadan faturalı ya da faturasız olmaları fark etmeksizin tüm Vodafone abonelerine internet paketleri otomatik olarak yüklenecektir. Kullanım ücretsiz olmakla birlikte, faturalara bir ücret yansıması söz konusu olmayacaktır. İnternet paketleri otomatik olarak yüklenildiği için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ders programları açıklandıktan itibaren Vodafone EBA internet paketi kullanılabilir.

İlginizi çekebilir;

Vodafone EBA İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Şuan itibarıyla korona virüs salgını nedeniyle 6 Nisan’da yapılacak olan bir haftalık ara tatil öne çekilirken, ikinci hafta öğrencilerin derslerden geri kalmamaları adına EBA üzerinden uzaktan eğitim verilecek olup, Vodafone EBA internet kapsamında da eğitime aboneleri açısından destek sunacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Daha önceden imzalanan anlaşma kapsamında 5 Nisan 2020 tarihine kadar Vodafone EBA internet kampanyasına devam edilecek olup, virüs salgını nedeniyle tarihin uzatılıp uzatılmayacağı henüz belli değildir.

EBA Nedir?

Eğitim Bilişi Ağı’nın kısa adı olan EBA, bilişim teknolojisi donanımlarının kullanılması amacıyla etkin materyaller eşliğinde Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından tasarlanmış olan ve an sınıf seviyelerine uygun, güvenilir, gerekli incelemelerden geçmiş e- içeriklerin bulunduğu bir soysal platform olarak tanımlanabilir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu