Vodafone Tarifeleri

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone, Freezone abonelerine uygun tarifeler vermeye devam ediyor. Fiyat bakımından uygun olmalarının yanı sıra devamlı güncellenen kampanyalar ile de ayrıcalıklar sağlıyor. Vodafone Freezone tarifeleri hakkında merak ettiğiniz her şeye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz…

Vodafone Freezone Nedir?

Vodafone Freezone, 25 yaş veya altında bulunanlar için hazırlanmış bir gençlik kulübü olarak tanımlanabilir. Sunmuş olduğu uygun fiyatlı tarifelerin yanı sıra devamlı kampanyaları sayesinde abonelerinin ilgisini her daim çekmeyi başarmıştır.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone abonesi olmak için 26 yaşın altında olmanız gerekir. 26 yaş altındaysanız 1525’e ‘FREEZONE’ yazarak kaydolma talebiniz gerçekleştirebilirsiniz. Talebinizin değerlendirilmesinin ardından Freezone üyeliğinizin başladığı size bir SMS ile haber verilir ve tarifelerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Freezone Ücretli mi?

Vodafone Freezone üyeliği için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yalnızca Vodafone Freezone tarifelerine geçmek istemeniz halinde ücret ödemeniz gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet nasıl yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Freezone Tarifeleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Freezone tarifeleri halen geçerli olup, bitiş tarihleriyle alakalı bir bilgi bulunmamaktadır. Tarifelerin, oldukça ilgi çekici ve gençler tarafından çokça tercih ediliyor olması nedeniyle uzun bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Nasıl Geçilir?

Vodafone Freezone için 26 yaş altında olmak gerekiyor. 26 yaş altında olan ve hattı anne ya da babasının üzerine olan gençler, buradaki formu doldurarak hattını üstüne alabilir ve Freezone avantajlarından hemen faydalanmaya başlayabilir. Bunun yanı sıra ‘FREEZONE’ yazarak 1525’e kısa mesaj atarak da geçiş işlemi yapılabilir.

Vodafone Freezone Geçiş İşlemi Faturasız Hatlar

Vodafone Freezone geçiş işlemi faturasız hatlar için online olarak yapılabilir. Vodafone sitesinde bulunan Freezone bölümünden dilediğiniz faturasız hattı seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone müşteri hizmetleri veya Vodafone mağazalarından yardım alabilirsiniz.

Vodafone Freezone Geçiş İşlemi Faturalı Hatlar

Vodafone Freezone geçiş işlemi faturalı hatlar için de online olarak yapılmaya uygundur. Vodafone’un sitesindeki Freezone kısmına gelerek istediğiniz faturalı tarifeye anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone mağazalarından veya Vodafone müşteri hizmetlerinden geçiş işlemi için destek isteyebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri, Vodafone hattınız varsa 542’yi arayarak ulaşılabilir. Sabit hatların yanı sıra diğer operatörlerden Vodafone müşteri hizmetlerine 0542 542 00 00 numarası üzerinden ulaşılabilir.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Self Servis

Vodafone Self Servis ile artık bütün işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone ana sayfasındaki ‘Servisler’ kısmından online işlemlere geliyoruz ve T.C. Kimlik numaramız ve şifremiz ile giriş yapıyoruz. Buradan dilediğimiz bütün işlemleri gerçekleştirme şansımız oluyor. Vodafone Self Servis hizmetinden bireysel veya kurumsal olmak üzere bütün aboneler ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda, kullanıcıların işlemlerini mobil cihazları üzerinden gerçekleştirebilmeleri için hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Cihazınızın mağazasından kolaylıkla ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz bu uygulamaya giriş yaparak hem paketinizin güncel takibini yapabilir hem de fırsatları takip ederek kampanyalardan faydalanabilir ve ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Saçma Güzel Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Saçma Güzel tarifeleri şu şekildedir:

Vodafone Freezone Saçma Güzel 4+ Tarifesi

Bu tarife, 2 GB’ı seçmiş olduğunuz Instagram, Youtube veya Spotify’da kullanılmak üzere toplamda 4 GB internet paketi içeriyor. Bunun yanı sıra 750 dakika konuşma ve 250 SMS ile beraber sınırsız WhatsApp kullanımı da bulunuyor. Bu tarifeye 22 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 8+ Tarifesi

Bu tarife içerisinde de 4 GB’ı seçmiş olduğunuz Instagram, Facebook ve Twitter paketi, Youtube veya Spotify’da kullanılmak üzere toplamda 8 GB internete sahip. Buna ek olarak 750 dakika konuşma ve 250 SMS ile sınırsız WhatsApp da tarife içerisinde yer alıyor. Tarifenin fiyatı ise 28 TL.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Bu tarifede de toplamda 10 GB internet bulunur ve bunun 5 GB’ı Instagram, Facebook ve Twitter paketi, Youtube veya Spotify olmak üzere üç seçenekten birinde kullanılır. Ayrıca, 750 dakika konuşma ve 250 SMS ile sınırsız WhatsApp da bulunur. Tarifenin fiyatı da 35 TL’dir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Freezone Zula

Vodafone Freezone ile Zula oyununda kullanmak üzere hediye altın kazanma şansınız bulunuyor. Uyumlu Genç Oyun Tarifesi, Redli Genç Oyun Tarifesi veya Gamer Paketi sahibiyseniz, Yanımda uygulamasından hediye kodunuzu alabilir ve Zula altını kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020 için sizlere şu şekilde bir liste hazırladık:

Uyumlu Genç 4

Faturalı bir tarife olan Uyumlu Genç 4 içerisinde 2 GB’ı Youtube, Instagram, Facebook, Twitter ve Spotify gibi uygulamalarda kullanılmak üzere toplam 4 GB bulunur. Buna ek olarak 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp da tarife içerisinde yer alır. Taahhütlü olarak aylık 28 TL’ye alınabilen bu tarifenin taahhütsüz fiyatı ise aylık 48 TL’dir. Tarifeye geçilen ilk ay için ise 10 GB internet hediyesi bulunur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Uyumlu Genç Oyun

Uyumlu Genç Oyun da faturalı bir tarifedir. Bu tarife içerisinde 5 GB’ı Instagram, Twitter, Facebook, Youtube ve Spotify’da geçerli olan toplam 10 GB internet var. 750 dakika konuşma ve 250 SMS’in yanı sıra sınırsız WhatsApp kullanımı da bulunan tarifede, PubG, Zula, Twitch gibi oyun platformlarında da sınırsız kullanım yer alır. Online’a özel ilk 3 ayda 37 TL olan tarife sonraki 12 ayda ise aylık 44 TL’dir. Tarifeye geçiş yapılan ilk ay içerisinde 20 GB internet hediyesi var.

Uyumlu Genç 6

Uyumlu Genç 6 da faturalı tarifelerden bir tanesidir. Tarife içerisinde 3 GB’ı Instagram, Youtube, Facebook, Twitter ve Spotify gibi uygulamalarda kullanılabilen toplamda 6 GB internet yer alır. Bunların dışında 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanma hakkı da tarifede bulunur. Online’a özel olarak ilk 3 ayda aylık 30 TL olan bu tarife devam eden 12 ayda ise aylık 34 TL’dir. Tarifeye geçilen ay 10 GB internet hediyesi bulunur.

Redli Genç Oyun

Faturalı tarifelerden biri de Redli Genç Oyun’dur. Bu tarifedeki toplam 24 GB internetin 12 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram, Spotify ve Youtube gibi uygulamalarda geçerlidir. Ayrıca tarife içerisinde 750 dakika konuşma ve 250 SMS ile birlikte sınırsız WhatsApp kullanım hakkı bulunur. Online’a özel ilk 3 ayı 50 TL olan tarifenin kalan 12 aydaki fiyatı ise aylık 59 TL’dir. Tarifenin ilk ayı içerisinde 20 GB internet hediyesi bulunur.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Tarifeleri Bedava İnternet

Vodafone Freezone tarifeleri bedava internet veriyor. Seçeceğiniz tarifeye göre ilk ayınızda 10 GB veya 20 GB bedava internet kazanma şansı sizin oluyor.

Vodafone Freezone Abone Olma

Vodafone Freezone abone olma işlemlerinizi ‘FREEZONE’ yazıp 1525’e kısa mesaj göndererek yapabilirsiniz. Ayrıca, Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone mağazalarına giderek de abone olabilirsiniz.

Vodafone Freezone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan ayına özel olarak Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan ‘Bana Ne Var’ isimli hediye çarkını çevirerek internet hediyeleri başta olmak üzere onlarca sürpriz hazırlamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava dakika

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Freezone Başvuru Sorgulama

Vodafone Freezone Başvuru sorgulama işlemi yapmak istiyorsanız 1525’e ‘FREEZONESORGU’ yazıp kısa mesaj atabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava Dakika

Vodafone Freezone bedava dakika hediye ediyor. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapan Freezone aboneleri, 6 ay süreyle geçerli olan 250 dakika konuşma hediyelerini alabiliyorlar.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Freezone Müzik Yarışması 2020

Vodafone Freezone müzik yarışması 2020 yılında kazananı Gülşah Kömür oldu. Yarışma kazananı, single yapma ve klip çıkarmanın yanı sıra kendi YouTube kanalını oluşturmak için de danışmanlık hakkı kazandı.

Vodafone Freezone Pubg Paketi

Vodafone Freezone, Gamer Paketi, Uyumlu Oyun Genç Tarifesi ya da Redli Genç Oyun tarifesi kullanıcılarına hediye olarak 7.4 PubG Mobile UC veriyor. Hediyeler, Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan kampanya sayfası içerisindeki ‘Hediye Kodu Al’ butonuna tıklayarak alınabiliyor. Buradan alınan şifre ile de aktivasyon süreci gerçekleştiriliyor ve 7.4 PubG Mobile UC kazanılıyor.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu