Vodafone

Vodafone Gamer Paketi

Spread the love

Vodafone 26 yaş altındaki gençleri unutmayarak hazırladığı FreeZone kapsamında farklı paketler sunarak, gençlerin birçok ihtiyacına da cevap verirken Turkcell tarafından sunulan benzer paketlere göre çok daha fazla geniş özelliklere sahip Vodafone Gramer Paketi 2022 yılına hızlı bir giriş yapıyor. Üstelik Gramer Paketleri’ne sahip olan gençlere çekiliş hakkı tanıyarak hediyeler eşliğinde gençleri daha çok mutlu etmeyi hedefliyor.

İçindekiler

Vodafone Gamer Paketi Nedir?

Vodafone FreeZone bünyesi altında bulunan FreeZone Vodafone Gramer Paketleri gençlere oyun oynama fırsatı sunarken, oyun sırasında arkadaşları ile iletişim halinde kalmasını hatta video izlemesini sağlayan paketler zinciri olmakla birlikte Vodafone tarafından daha da genişletilmektedir. İsminden anlaşılacağı üzere oyuncu paketleri PUGB Mobile ücretsiz oynama imkanı sağlarken, Discord’u da ücretsiz kullanma hakkı sunarak, tüm bu işlemleri yaparken internet kotanızdan herhangi bir kayıp yaşamanız da engellenecektir. Farklı Vodafone Gamer Paketi sunan Vodafone ekstra olarak Gamer Paketi alan kullanıcılara ‘’Zula’’ adlı oyunu oynayanlara altın hediye edecekmiş.

Vodafone Gamer Paketi Özellikleri Nelerdir?

Vodafone Gamer Paketi özellikleri iki farklı şekilde sunulmakta olup, özellikleri de değişkenlik göstermektedir.

Haftalık Gamer Paketi: Haftalık bedeli 12 TL olan Haftalık Gamer Paketi Youtube üzerinden sınırsız video izleme fırsatı sunmasının dışında sınırsız PUGB Mobile oynama ile birlikte Discord adı verilen sesli iletişim uygulaması üzerinden sınırsız sohbet etme fırsatı da sunmaktadır. Haftalık kullanılabilen bir paket olduğu için yenilenme özelliğinin olmaması bu paket için dezavantaj olarak görülmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Aylık Gamer Paketi: Aylık bedeli 20 TL olan Vodafone Gramer Paketi, sınırsız oyun oynama fırsatı dışında Youtube’dan sınırsız video izleme imkanı sunarken, Discord adı verilen sesli iletişim uygulaması da sınırsız olarak kullanılabilmektedir. Üstelik her ay yenilenme özelliğinden dolayı Vodafone Gramer Paketleri arasında en çok tercih edilen paket olarak bilinmektedir.

İlginizi çekebilir;

Vodafone Gamer Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone Gramer Paketleri için yukarıda bir karşılaştırma yaptık ve özellikleri doğrultusunda istediğiniz paketi tercih edebilirsiniz. Vodafone Gramer Paketleri’ne faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları farklı şekilde sahip olabilmektedir.

Faturasız hat sahipleri Vodafone Gramer Paketi’ne sahip olabilmek için ‘’Haftalık Gramer’’ yazdıktan sonra 7000’e SMS göndermeleri sonucunda 12 TL’ye paketi satın alabilmektedirler. Şayet 20 TL’lik aylık paket sahibi olmak istiyorsanız, ‘’OYUN EKSTRA’’ yazarak 3636’ya SMS göndermeniz gerekecektir. Bu arada mesaj gönderimi sırasında büyük ve küçük harflere dikkat ederek göndermeniz gerektiğini unutmayınız.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Arayan Kim Servisi

Faturalı hat sahipleri Vodafone Gramer Paketi sahibi olması açısından ‘’HOYUN’’ yazarak 7000’e SMS gönderilmesi durumunda 12 TL karşılığında haftalık olarak paket satın alınabilirken; aylık paket için ‘’GAMER’’ yazılarak 3636’ya mesaj gönderilerek 20 TL ödeme sonucunda pakete sahip olunabilmektedir.

Vodafone Gamer Paketi İptali

Vodafone Gamer Paket iptali için faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Vodafone Yanımda uygulamasından destek alabileceğiniz gibi, Online Self Servis üzerinden de yardım alabilirsiniz. Ayrıca 7000 sesli yanıt sistemini ya da Vodafone Müşteri Hizmetleri arayarak da iptal taleplerinizi iletebilirsiniz. Hatta Vodafone Cep Merkezleri ile görüşerek de Vodafone Gamer Paketi’nizi iptal edebilirsiniz.

Vodafone Gamer Paketi ile PUBG Oynanır mı?

Vodafone FreeZone olarak oyun dünyasındaki gücünü her geçen gün artırırken, espor tutkunu olan gençlere hitap etmeyi tercih ederken son yaptığı çalışmalarla Vodafone Gamer Paketi kapsamını genişleterek PUGB Mobile oyununun oynanmasını da sağlamaktadır ve üstelik internetinizden herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu değildir.

Vodafone Gamer Paketi ile Zula Oynanır mı?

Vodafone Gamer Paketi ile Zula adlı oyun oynanabiliyor. Bunun için öncelikle Vodafone FreeZone Kasası’na sahip olduktan sonra Gamer Paketi sahibi olunarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde bulunan kampanya sayfasında yer alan ‘’Fırsatı Kullan’’ butonuna tıklanarak şifre almanız gerekmektedir. Daha sonra alınan şifreyi ‘’Zula’’ hesabında bulunan kod sayfasına yazdıktan sonra hediye kazandıran ‘’Vodafone FreeZone Kasası’na sahip olarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Gamer Paketi Ekşi Sözlük Yorumları

Vodafone Gamer paketi ekşi sözlük yorumlarına bakıldığında olumsuz yorumlar yapıldığı görülmektedir ve abone sayısında kayıp yaşamak istemeyen Vodafone’nun bu konu da gerekli tedbirleri alacağını düşünmekteyiz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Ekşi Sözlük üzerinden yapılan yorumlardan örnek sunmak gerekirse;

‘’ Vodafone’lu olduğum için pişmanım ve bunu net olarak belirtiyorum. Geçenlerde ‘’Gamer Paketi’’ diye bir pakete üye oldum ve Youtube’dan video izleme sırasında internetten herhangi bir kayıp yaşanılmadığı bildirilmesine rağmen Youtube izlerken internetim bitti. Bunun üzerine ek paket yapmak zorunda kaldım ki ek paketlerim de bitti ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni aradım ve internet tüketiminin olmaması için videoların 480p ve altı olması gerektiği belirtildi ki 3. Müşteri hizmetleri üzerinden böyle bir bilgi alabildim. Müşteri Hizmetleri dahi detayları bilmiyor. Bu ay olan bana oldu ama bir daha ki ay hemen Turkcell’li olmayı düşünüyorum.’’  Yorumuyla Vodafone kullanıcısı konu ile ilgili yaşadığı problemi net bir şekilde açıklamıştır.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

 

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu