Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hat Kapatma Nasıl Yapılır?

Vodafone hat iptali nasıl yapılır? Vodafone hat iptali nereden yapılır? Vodafone hat iptali ücreti ne kadar? Hat iptali ne kadar sürede gerçekleşir? Vodafone hat iptali ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları içeriğimizde...

Spread the love

Vodafone Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone hattınızı iptal ettirmek istediğinizde dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Vodafone hat iptali için en çok izlenen yöntemler şunlardır. Size en uygun seçeneği seçip iptal başvurunuzu başlatabilirsiniz.

  • Sesli yanıt sistemi ile müşteri destek hattını arayabilir.
  • En yakınınızda bulunan cep merkezlere başvurabilir.
  • İnternet üzerinden talepte bulunabilir.
  • Faks yolu ile iptal talebinizi oluşturabilir.
  • E-devlet üzerinden iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hat İptali Nasıl Yapılır?

Bireysel hat kullanıcıları için, Vodafone kayıtlı hattınızda 542 numaralı müşteri destek hattını arayarak hattınızı iptal ettirmek istediğinizi belirtin. Taahhüdünüz yok ise son fatura kesiminden sonra hattınız talebiniz üzere iptal olacaktır. Kurumsal bir kullanıcı iseniz aramanın imza yetkilisi tarafından yapılması gerekmektedir. Faturasız hat kullanıcılarının hatları eksi bakiyede olmaması halinde 24 saat içinde hatları kapatılır.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Hat Kapatma Nasıl Yapılır?

Vodafone Cep Merkezleri Üzerinden Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone hat iptal işlemleri için Cep Merkez şubelerine de başvuruda bulunabilirsiniz. Hattın sahibi olan kişi kimlik ibrazı ile birlikte hattı iptal ettirmek istediğini beyan eder. Vodafone Cep Şube görevlisi beyanınız üzere oluşturacağı iptal talep formunu sisteme yükler. Faturasız hatlarda eksi bakiye olmadığı sürece iptal talebinin yapıldığı an hat kapatılır. Faturalı hatlarda ise bu süreç 24 saat içerisinde gerçekleşir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerden 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone İnternet Sitesi Üzerinden Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone hattınızı internet üzerinden iptal ettirmek için www.vodafone.com internet sitesi üzerinden sisteme giriş yapmalısınız. Online işlemler sekmesine telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmalısınız. Açılan ekrandan hat işlemleri menüsüne girip hat iptal başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz sistem tarafından onay havuzuna alınacak ve değerlendirilecektir. İptal başvurunuzun uygun olması durumunda hattınızın iptal işlemi tamamlanacaktır.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Fax Üzerinden Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone hattınızı faks yolu ile de iptal ettirebilirsiniz. Vodafone ait 0 850 542 50 05 nolu faksa kimlik belgenizin önlü arkalı çekilmiş fotokopisini ve hattınızı iptal ettirmek istediğinizi belirten dilekçeyi yollamalısınız. Kurumsal müşteriler ayrıca imza sirkülerini de göndermek zorundadırlar. Dilekçenize ilişkin bilgi mesajı kullandığınız Vodafone hattına gelecektir.

Vodafone E-Devlet Üzerinden Hat İptali Nasıl Yapılır?

Vodafone hattını iptal ettirmek için E-devlet uygulaması üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. E-devlet sistemine banka uygulaması ile giriş yapınız. Karşınıza gelen ekrana güvenlik kodunu yazın. Vodafone abonelik fesih başvuru linkini tıklayın. Sağ tarafta bulunan fesih başvurusu yap alanını seçin. Mobil imza veya elektronik imza ile kimliğinizi doğrulayın.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Fesih başvuru nedeninizi seçin. İptal dilekçenizin imzalı halini sisteme belge ekle yöntemi ile yükleyin. İşlemleriniz 24 saat içerinde SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Ayrıca e-devlet üzerinde başvurular kısmında da süreci takip edebilirsiniz.

Vodafone Hat Ne Kadar Sürede İptal Olur?

Vodafone hat iptali başvuru gerçekleştirildikten sonra hattın durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Faturalı hatlarda taahhüt süresi ve fatura kesim tarihi dikkate alınarak konuşulan son ay faturası kesildikten sonra tamamen iptal olur. Faturasız hatlarda ise hattın eksi bakiyede olmaması ile 24 saat içinde hat iptali gerçekleştirilir.

Vodafone Hat Kapatma Ücreti Var mı?

Vodafone hattınızı kapatırken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ancak hattınız taahhütlü bir kampanyadan yararlanıyorsa, cayma bedeli olarak tarafınıza bir fatura yansıyacaktır. Bu bedel sözleşme sırasında kampanya taahhütleri arasında belirtilmiştir. Cayma tarihine kadar kullandığınız kampanyalı tarifenin indirim sunulmadan sağlanan fiyatı hesaplanarak faturalandırılır. Ayrıca son aya ait telsiz kullanım ücreti de ödemeniz gereken bir vergidir. Hattı kapatmak için ekstra bir ücret talep edilmez.

Vodafone Hat Kapatma Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Hat Ne Zaman Kapanır?

Faturalı hattınızın kesilen son faturasını son ödeme gününde ödemediğiniz taktirde 3 iş günü sonrası giden aramalara kapanır. Ödemenin hala gerçekleşmemesi halinde 1 hafta sonrasında gelen aramalara da kapatılır.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Faturasız Hat Ne Zaman Kapanır?

Vodafone faturasız hatlarda bakiye yüklenmesi yapıldığı tarih itibari ile 180 gün boyunca aktif kullanıma açıktır. Aktif çağrı dönemi 180 gün sonrası yükleme yapılmadığında hattınız dış aramalara kapatılır ve 90 günlük pasif döneme geçer. Bu sürede arama ve gelen çağrıları alamazsınız. Pasif dönemin sonrasında hattınız tamamen kapatılır.

Ölen Kişinin Telefon Hattı Nasıl Kapanır?

Ölen kişinin hattının iptal edilmesi için varislerden birinin kuruma başvurması gereklidir. Hattın kapatılmasına ilişkin dilekçe ile birlikte ölüm belgesinin kuruma ibraz edilmesi yeterlidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Kapatılan Hat Tekrar Açılır mı?

Çokça sorulan sorulardan biride kapatılan hattın tekrar açılabilir olması… Borcundan dolayı kapatılmış bir hattın borcunun bir yıl içerisinde ödenmesi halinde hat kullanıma açılır.  Talebiniz doğrultusunda kapatılmış bir hat bir yıl boyunca bekletilir. Bu süre içerisinde hat sahibi başvurarak hattı tekrar geri alabilir. Bir yılın sonunda alınmayan hatlar tekrar satışa çıkartılır.

Kapanan Hattı Açtırmak Kaç TL?

Kapatılan hattın açılması için açma bedeli ödenmektedir. Bu bedel 01.06.2021 tarihi itibari ile 35,55 TL’dir.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Hat Kapatma Ücreti 2021

Vodafone hattının kapatma işlemleri için herhangi bir kapatma bedeli ödenmemektedir.

Vodafone Hat Kapatma Cezası

İletişimin etkili bir şekilde arttığı günümüzde telekom firmaları da cazip teklifler ile müşterilerini ellerinde tutmaya çalışıyor. Sistemde kalınan 6 ,12,24 ay gibi sürelere göre indirimli kampanya paketleri ile fırsatlar sunuyor. Ancak çeşitli nedenlerle müşterilerin erkenden sistemden çıkması halinde bir cayma bedeli yansıtılıyor.

Vodafone hattı kapatırken kampanyalı olarak yararlandığınız bir tarife var ise cayma bedeli ödersiniz. Bu bedel indirimli yararlandığınız bedelin toplam tahsilatı kadardır. Örnek olarak kampanyasız fiyatı 50 TL olan bir paketi 12 ay taahhütle aldınız. 12 ay dolmadan kampanyadan çıkmanız halinde ödediğiniz fatura bedelini 50 TL’ye tamamlayacak meblağ bulunur. XTL*12 ay şeklinde cayma bedeliniz hesaplanır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 1 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu