Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Hediye İnternet

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Hediye İnternet

Vodafone, dünya çapında hizmet veren, operatör firmaları arasında en çok kullanılanlardandır. Vodafone’a olan bu sevgi ve kullanım sürekliliği internet hediyelerinden ve uyguladığı kampanyalardan kaynaklanmaktadır. Vodafone hediye internet kazanmak için telefonunuza Vodafone yanımda uygulaması indirebilir, haftalık ya da günlük bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Nedir?

Paketlerinizin başlangıcında Vodafone sizlere bilgilendirme mesajı göndermekte, daha sonra 7000 üzerinden kalan kullanım haklarını sorgulayabileceğiniz ücretsiz hizmet vermektedir. Böylece paketiniz bittiğinde sizlere SMS gelir ve ay sonunda bedava internetin bitmesinin üzerinden harcamanız ile değerlendirilme yapılmaz. Sürpriz faturalarla karşılaşmamak için Vodafone’un hediye paketlerini tercih edebilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet 2019

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden, sürekli her hafta internet ya da diğer paketlerden kazanabileceğini biliyor musun? Uygulama telefon numaran üzerine kayıt oluşturuyor, bu kaydın sayesinde kalan kullanım haklarını da kolaylıkla inceleyebiliyorsun. Aynı zamanda bedava internet paketlerinin yanında, bedava uygulama denemeleri de sağlayan Vodafone, müşterilerine ücretsiz pek çok hizmet de sunmaktadır. Böylece uygulama üzerinden dilediğiniz kadar zaman geçirip, hediyelerinizi kapabilirsiniz.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Hediye İnternet

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Vodafone Red’liyseniz keyfiniz yerinde, kullanmadığınız internetlerinizi arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize aktarmanın tam zamanı. Hesabınızda bulunan internet paketinin yüzde yirmi beş, yüzde elli ve yüzde yetmiş beş olmak üzere üç farklı şekilde, karşınızdaki Vodafone Red’liye gönderebileceksiniz. İnternet sitelerinden gerçekleştirebileceğiniz bu hizmeti bir diğer alabileceğiniz yer mobil uygulamasıdır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Hediye İnternet 2020

Seviyorum interneti anket uygulaması sayesinde Vodafone kullanıcılarına hediye internet dağıtıyor. Kendi internet sitesindeki yönlendirmeli sorular sayesinde, kullanıcılarının hangi internet karakteri olduğunu bulan ve daha sonrasında 3 GB Vodafone hediye internet kazanma şansını yakalayan olmak istersen, anketi çözebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden paylaşımla arkadaşlarınızı davet ettiğiniz takdirde, arkadaşınızın hattını Vodafone’a taşıması üzerine 3 ay geçerli, 5 GB hediye paketi kazanabilirsiniz. Böylece arkadaşınız sayesinde 3 ay boyunca paket aşım derdiniz ortadan kalkacaktır.

Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone hediye internet hizmetleri alanında en çok kampanya sağlayan işletmedir. Yurt dışına çıktığınızda bile sizleri düşünen Vodafone, Whatsapp üzerinden yapacağınız görüşmelerde hediye internet paketi de sağlamaktadır. Bir diğer en sevilen paket uygulaması tabii ki Kullandıkça Kazan’dır. Kampanyaya katıldıktan sonra cep telefonunuza gelen şifreyle birlikte internetinizi harcamaya ve harcadıkça da kazanmaya kolayca başlayabilirsiniz.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Hediye İnternet 2020 Faturalı

Her tip müşterisine uygun olan Seviyorum İnterneti Vodafone hediye internet hizmeti sayesinde, sizler de bir gün geçerli 3 GB’ın tadını çıkartabilirsiniz. Bir diğer yandan, eğer ağaçların kesilmesini önlemek ve faturanızı e-posta ya da SMS ile almak istiyorsanız, Vodafone yine sizlere hediye dağıtıyor. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gönderici kısmına 7000 yazdıktan sonra, mesaj kısmınıza EPOSTA bir boşluk ve ardından EPOSTA ya da SMSFATURA yazabilirsiniz. Böylece Vodafone’un sizlere hediye vereceği interneti doya doya kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone kendi uygulaması üzerinden dağıttığı Vodafone hediye internet paketlerini, self servis uygulaması ya da Vodafone yanımda üzerinden sağlamaktadır. Telefonunuza indirerek, kendinize ve sevdiklerinize kazandırabileceğiniz bu hediyeler, bir süre daha internetiniz bitmeden telefonlarınızı kullanmanıza yardımcı olacaktır. Her geçen gün yeni bir kampanyayla karşımıza çıkan Vodafone, müşterilerine aştıkları internet paketlerini tazeleyebilmek için her hafta yeni uygulamalar ve kazanma şansları tanımlamaktadır.

Vodafone Hediye İnternet

Vodafone Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda sayesinde, kendinize bedava internet kapabilirsiniz. Her hafta ve her ay yenilenen Vodafone kampanyalarını yakından takip etmeniz gerekir. Çünkü kampanyalardan bazıları sınırlı sayıda katılım içerdiği için, siz katılana kadar kontenjanı dolmuş olabilir.

Google Play ya da App Store üzerinden indireceğiniz uygulamada:

  • Bana Ne Var? Bölümünü seçerek haftalık ödülünüzü alabilirsiniz.
  • Hali hazırda Vodafone’lu olan arkadaşlarınızın bu özellikten haberi yoksa, onlara da bu uygulama üzerinden internet kazandırabilirsiniz.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak Hediye Çarkı çevirebilirsiniz.

İçinde birbirinden değerli internet paketleri ve size özel indirimler yer alan çarkta, karşınıza hangi paket çıkarsa çıksın sevineceksiniz. Paketleri harcarken yanımda uygulaması üzerinden kalan haklarınızı da görüntüleme imkanınız bulunmaktadır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Hediye İnternet Hilesi?

Vodafone uygulamaları arasında yer alan internet avcıları, yolda yürürken, arabayla giderken sizlere internet vermek için kurgulanmıştır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra başlama butonuna tıklayarak kameranızı açıyorsunuz. Etrafınızda uçan bitleri topladıkça görev süreniz kısalıyor. Görev süreniz bittikten sonra topladığınız bitlerle dilerseniz internet paketi, dilerseniz de biriktirerek, daha büyük GB’lar kazanabiliyorsunuz. Bitlerinizi çok biriktirerek, dilediğiniz internet paketi üzerinden indirim de sağlayabiliyorsunuz. Böylece kullanım hakları sizde olan eğlenceli bir uygulamayla, telefonunuz üzerinden internet kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Hediye İnternet Kazanma

Vodafone’un yeni başlayan kampanyası olan arkadaşını getir 15 GB hediyeyi kap uygulaması, zaten Vodafone’a geçmek isteyen arkadaşlarınızı teşvik etmek için harika bir yol olacaktır. Arkadaşınızın Vodafone’a geçmesi sayesinde sizler de 15 GB internetin keyfini çıkartabileceksiniz.

Ayrıca Whatsapp üzerinde kullanabileceğiniz 2 ay süreli sınırsız Whatsapp paketi de işletmenin uygulamaları arasındadır. Dilediğiniz zaman girip, hizmeti ücretsiz şekilde satın alarak, Whatsapp üzerinde dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz. Kampanya koşulları ücretsiz mesajlaşmayı karşılamakta, videolu aramalar ve sesli aramalarda ek ücret almaktadır.

Vodafone uygulamasını kullanırken internet paketinizi bedavaya getirebilirsiniz, bunun yanında pek çok yiyecek içecek işletmesinde harcadığınızın belirli bir yüzdesi de Vodafone tarafından sağlanan indirimle gerçekleşmektedir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu