Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gelin şimdi bu kampanyanın detaylarını hep birlikte inceleyelim…

Vodafone Seviyorum İnterneti Nedir?

Vodafone Seviyorum İnterneti, abonelere özel test şeklinde sunulan ve sonunda 3 GB hediye kazandıran bir kampanyadır. Bu testi çözerken hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de sonunda hediye internet kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti sayfasına giriş yapmamızın ardından anket bölümüne geçiyoruz. Burada karşımıza çıkacak soruları sırasıyla cevaplıyoruz. Birkaç sorunun ardından bize ankete devam edip etmek istemediğimiz soruluyor. Burada devam etmek istiyorsak telefon numaramızı yazıyoruz ve gelen kodu ilgili bölüme girerek testi sürdürüyoruz. Gelen soruları tekrar sırayla cevaplayarak testi bitiriyoruz.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne İşe Yarar?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası kapsamında sunduğu testi çözenlere günlük 3 GB internet hediye ediyor. Ayrıca testi bitirmeniz ile beraber vereceğiniz cevaplar göz önünde bulundurularak sizin için bir karakter analizi yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Seviyorum İnterneti Nasıl Kullanılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti sayfasında bulunan testi sırayla cevaplayarak hediye internet kazanılabilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli mi?

Vodafone Seviyorum İnterneti için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Testin cevaplarını sırasıyla vererek hediye internet kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi halen geçerliliğini koruyor. Ancak, 5 yıllık 1 TB internet kazanma çekilişine katılım süresi 01.05.2019 tarihinde sona erdi ve 06.05.2019 da kazanan isimler açıklandı. Tekrar bu çekilişin yapılması için yoğun bir talep bulunsa da bununla ilgili şimdilik herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyasının herhangi bir hilesi olduğunu söyleyemeyiz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Kaç Kez Yapılabilir?

Vodafone Seviyorum İnterneti testini her kullanıcı bir defaya mahsus yapabilir. Bir telefon numarası üzerinden ikinci kez testin yapılabilmesi söz konusu değildir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, karşımıza çıkan soruların sırasıyla cevaplanmasıyla yapılır. Bu sorulara vereceğimiz cevaplara göre bize bir karakter analizi çıkarılır ve 3 GB hediye internet verilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Hediyeleri

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi hediyeleri 3 GB günlük internet ve 5 yıl kullanılabilen 1 TB internet hediyesi çekilişidir. Ancak, 1 TB internet için olan çekiliş tamamlanmış olup, henüz yeni bir çekilişe dair açıklama gelmemiştir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnternet Testi 3 GB bedava internet kazandırıyor. Teste Vodafone abonelerinin yanı sıra diğer operatör kullanıcıları da katılabilirken alınan 3 GB bedava internet 24 saat boyunca kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Anketi

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Anketi içerisinde bizlere internette ne sıklıkla vakit geçirdiğimizin yanı sıra bankacılık veya seyahat işlemlerimizi nasıl hallettiğimiz gibi bazı sorular soruluyor. Sırasıyla gelen bu soruları cevaplayarak hediye internet kazanma şansı yakalıyoruz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Şikayetleri

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi şikayetleri için başlıca şunları derledik:

– Teste giriş yaptıktan sonra üçüncü soruda hata verdi ve tekrar girme hakkı olmadığım için internet kazanma şansını kaçırdım. Bence kesinlikle kaldığınız yerden devam etmesi gerekiyor.

– Testi kendi telefonumda bitiremedikten sonra eşimin telefonundan yapmayı denedim ancak onda da aynı şekilde hata verdi. İkimiz de bu hediyeye sahip olma şansını kaçırmış olduk.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 6 GB Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 6 GB bedava internet veren bir uygulama değildir. Bu testi bitiren her bir hat sahibi, 3 GB hediye interneti kazanabiliyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Ekşi Sözlük Yorumları

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi hakkında yapılan bazı Ekşi Sözlük yorumları şu şekildedir:

Testi bitirdim ve 3 GB hediyemi kaptım. 1 gün de olsa internet paketim yetecek mi diye düşünmemek güzel bir duyguymuş.

Testin ortalarında hata aldım ve bitiremedim. Umarım başkası böyle bir durumla karşılaşmaz. Hediyesi çok büyük olmasa da insan yine alamadığı için üzülüyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi hakkında sıkça sorulan sorular şunlardır:

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Güvenli mi?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, sizin adınıza isteğiniz dışında bir bilgi paylaşımı gerçekleştirmez ve tamamen güvenilirdir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Açılmıyor

Vodafone Seviyorum İnternet Testi ilk çıktığı zamanlarda birçok kişinin ilgisini çektiği için site üzerinde fazla bir yüklenme oluyordu ve test bir türlü açılmıyordu. Zaman içerisinde sitenin geliştirilmesi ile beraber şimdilik böyle bir sorun olduğundan bahsedemeyiz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Hata Veriyor

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi bir ara aşırı yoğunluktan dolayı hata veriyordu ancak bu durum şu an giderildi.

Vodafone Seviyorum İnterneti Gelmedi

Vodafone Seviyorum İnterneti testini bitirdiğiniz halde hediye internetiniz gelmediyse Vodafone müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testini Kimler Yapabilir?

Vodafone Seviyorum İnternet Testini üzerine bir hat bulunan herkes operatör fark etmeksizin yapabilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testinde Nasıl Sorular Bulunuyor?

Vodafone Seviyorum İnternet Testi içerisinde bizim interneti ne yönde ve ne sıklıkta kullandığımızın yanı sıra bankacılık veya seyahat sektörlerinde internet kullanımına başvurup başvurmadığımıza yönelik sorular soruyor. Cevaplanması oldukça basit olan bu soruları cevaplayarak bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu