Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone Seviyorum Testi nedir? Vodafone Seviyorum Testi nasıl yapılır? Vodafone Seviyorum Testi hilesi var mı? 3 GB bedava internet nasıl kazanılır? Tüm bu ve diğer sorularınızın cevabı içeriğimizde...

Spread the love

Vodafone Seviyorum Testi Nedir?

Vodafone Seviyorum Testi  internet sevdalısı kullanıcıların eğlenceli bir ankete katılarak bedava internet kazanabileceği bir uygulamadır. Vodafone aboneleri, bu test sayesinde 3 GB interneti ücretsiz olarak kullanma hakkını kazanıyor.  Yazımızın devamında  Vodafone Seviyorum İnterneti Testi ile nasıl 3 GB bedava internet kazanabileceğiniz hakkında bilgilere değineceğiz.

Vodafone Seviyorum Testi Nasıl Yapılır?

Test deyince gözünüz öyle hemen korkmasın. Okul sıralarındaki zorlayıcı testlere hiç benzemiyor. Aksine çokta eğlenceli. Hem bu testin bir cevap anahtarı da yok. Sorular tamamen kişisel zevklerinize ve alışkanlıklarınıza yönelik. Teste katılmak için yapacağınız işlemlerin sıraladık.

 1. Adım: vodafone.com.tr/seviyoruminterneti  internet adresine tıklamak.
 2. Adım: Karşınıza çıkan ekranda teste başla butonuna basın
 3. Adım: Ekrana gelen soruları sırası ile cevaplayın ve devam et butonuna tıklayın.
 4. Adım: Testin başlamasından 4 ya da 5 soru sonra testi sürdürüp sürdürmeyeceğiniz sorulur. Burada devam seçeneği ile ilerleyin.
 5. Adım: Test devam seçeneğinden sonra abonenin telefon numarası sorulur. Ekrana yazılan numaraya bir şifre kısa mesaj yolu ile gelir.
 6. Adım: Gelen şifreyi ekrana yazdıktan sonra testte ilerlemeye devam edersiniz.
 7. Adım: Tüm test ortalama 6-10 dakika gibi bir süre devam eder. Testin sonunda 3 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanır. Cep telefonunuza tanımlanmış 3 GB hediyenizi kullanacağınız 24 saatlik süre belirten bir mesaj gelir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone Seviyorum Testi Kampanya Detayları

Vodafone Seviyorum Testi kampanyasına ait katılım detayları aşağıdaki gibidir.

 • Vodafone Seviyorum Testi kampanyasına katılmak için bir Vodafone hattı kullanıcısı olmanız gerekmektedir.
 • Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmez.
 • Vodafone Seviyorum Testi sonrası kazanılan 3 GB internet kullanım hakkı her kullanıcı için 1 ay içerisinde sadece bir defaya mahsus tanımlanır.
 • Aynı kullanıcının birden fazla katıldığı testler geçerli sayılmaz.
 • Kazanılan internetin kullanım süresi 24 saattir.
 • Kullanım süresi sonrası kullanılmayan haklar iptal olur ve devredilmez.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Seviyorum Testi Hataları

Kullanıcıların testi uygularken bazı hatalar verdiği şikâyetler arasında bulunmaktadır. Bu şikâyetlerden baktığımızda aslında iki temel sorunla karşılaşmaktayız. Birinci sırada Vodafone Seviyorum Testi‘ne katılım zamanları olarak düşünülebilir.

Abonelerin en çok internete ihtiyaç duydukları saatlerin çakışması ve sitede yoğunluğun oluşması akla bu seçeneği getiriyor. Bu durumda sistem bir sonraki test sorusuna geçmeye izin vermeden testi sonlandırabiliyor. Vodafone konu ile ilgili bir altyapı iyileştirmesi yapmış değil. İkinci olarak hata veren diğer bir durumda kullanıcıların ilk 5 sorudan sonra teste devam etmemesi.

Teste devam seçeneğini tıklamadan çıkarsanız size sadece internet kullanım karakterinize ait bir sonuç veriyor. Bu aşamada teste devam edip diğer tüm soruları da yanıtlamış olmanız gerekmekte. Test bitiminde çıkan ekranda 3 GB hediyeyi kazandınız sayfasını görmeniz gerekli.

Vodafone Seviyorum Testi Hilesi

Tavsiyemiz her türlü hile işlerinden uzak durmanız. Çünkü bu testte hile yapılmasına izin verilmiyor. Aboneler sisteme girdikleri telefon numarasına gönderilen şifre ile teste devam ettikleri için sistem sizin kaç kere teste girdiğinizi biliyor. Her abone ayda sadece 1 defa bu testten kazanılan 3 GB bedava internet hakkından yararlanıyor.

Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan

Her operatörün belli zamanlarda bedava internet kazanmaya yönelik oluşturduğu kampanyalar düzenlenebilir. Bu kampanyalar süreli olabileceği gibi bir uygulamanın parçası da olabilir. Kampanyalara ilişkin bilgiler operatörlerin internet sitelerinde bildirilmektedir.

Vodafone kampanyalarından biri olan hızla kazan kampanyası ile sorulan sorulara cevap vererek 4 GB ve daha fazla GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ancak Vodafone ait bu servis ücretli bir aboneliği içermektedir. Aylık aktive edebileceğiniz ve faturanıza yansıyacak olan bu servis için Vodafone müşteri hizmetlerini 0212 987 30 99 numaradan arayarak ulaşabilirsiniz. Süreli bir taahhüt içermeyen bu servisten dilediğiniz an çıkabilirsiniz. Bunun içinde bir cayma bedeli düzenlenmeyecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone kullanıcıları için 2021 yılında düzenlenen bedava internet kampanya ve tarifelerini yazımızda sıralayacağız. Vodafone Seviyorum Testi uygulaması cevap verdiğiniz anket soruları sonrası bedava 3 GB internet veren kampanyadır.

Freezone Genç Red20 paketine dahil olan kullanıcılar ilk ay 20 GB bedava internet hakkından yararlanabilirler. Yine hattını Vodafone Red paketine taşıyanlar için ilk ay 20 GB internet bedava. Vodafone yanımda uygulamasını yükleyerek aylık 1 GB’tan 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Arkadaşını Vodafone davet eden kullanıcılar için aboneliğin başlaması ile bir defaya mahsus 30 GB bedava internet kazanma hakkınız mevcut.

Vodafonelular Nasıl İnternet Kazanır?

Vodafone müşteri memnuniyetini arttırmak ve yeni müşterileri kazanmak için çeşitli bedava internet kampanyaları düzenliyor. Bunlarda bazılarına bir göz atalım. Vodafone ait uygulama olan Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirerek bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı aktif etmek için şifre yazıp 7000’ne mesaj atın. Gelen şifre ile uygulamaya giriş sağlayın. Uygulama içerisindeki çarkı çevirerek haftalık bedava internet GB’larından yararlanabilirsiniz. Çarktan ne çıkarsa bahtınıza. Vodafone yeni gelen müşterilerine de hoş geldin diyor.

Hattını Vodafone taşıyan Freezone ve Red paket kullanıcıları hoş geldin hediyesi olarak ilk ay 20 GB bedava internet paketi kazanıyor. Arkadaş tavsiyesi ile Vodafone katılan hat sahipleri daveti yapan arkadaşlarına da tek seferlik 30 GB internet paketi kazandırıyor.

Vodafone Seviyorum Testi Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Seviyorum Testi ücretsiz bir uygulamadır. Testi tamamlamadan çıkmanız halinde test iptal olacaktır. Testi tamamlayıp kazandığınız 3 GB internet 24 saatlik kullanım süresi geçtiğinde de iptal gerçekleşmiş olur. Tarafınızdan başlatılmayan hiçbir test tekrar etmez.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet Fırsatı

Vodafone Seviyorum Testi Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Seviyorum Testi ile ilgili merak edilen sorulara cevap verelim.

Test hangi sorulardan oluşur? Test anket şeklinde ve cevabı kesin olmayan kişisel tercihlere dayalı bir testtir. Testin amacı internet alışkanlıklarınızı belirlemektir.

Kampanyadan ne kadar yararlanabiliriz?

Test ayda sadece bir defa yararlanma hakkı sağlamaktadır.

Kampanyadan ne kadar bedava internet hakkı kazanılır?

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB internet bedava internet kullanım hakkı kazanırsınız.

Kazandığım internet kotasını ne kadar süre kullanabilirim?

Kazanılan internet paketi hattınıza tanımlandıktan 24 saat sonra kullanım hakkı biter.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Kullanılmayan internet hakkı devreder mi?

Kullanmadığınız internet hakkınız devir olmaz.

Kampanyadan hangi hat sahipleri yararlanır?

Vodafone’lu faturalı veya faturasız tüm aboneler yararlanabilir.

Vodafone Seviyorum Kampanyası Ne Zaman Bitiyor?

Kampanyanın bitim tarihi ile ilgili Vodafone henüz bir duyuruda bulunmamıştır. Güncel bilgi için www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresini takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Seviyorum Testi Ücretli mi?

Vodafone Seviyorum Testi tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Teste katılmak için sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Vodafone Seviyorum Testi Kaç Kere Yapılır?

Test her kullanıcı için ayda sadece bir kere yararlanma hakkı tanır. İkinci bir test uygulayarak bedava internet hakkından yararlanamazsınız.

Vodafone Seviyorum İnternet Gelmedi

Testi tamamladığınızdan emin olun. Test iki bölümden oluşmaktadır. İlk bölümden sonra testin devamlılığı gerekli. Bu aşamada cep telefonunuza gelen şifreyi sisteme girip testin ikinci bölümüne devam etmelisiniz.

Vodafone Seviyorum Testi 3 GB Bedava İnternet Kaç Gün Geçerli?

Testi katılarak kazandığınız internet 1 gün geçerlidir. Günün sonunda hakkınız iptal olur.

Vodafone Seviyorum Testi ile 3 GB Bedava İnternet Fırsatı

Kazandığım İnternet Paketini Nerede Kullanabilirim?

Vodafone tanımlı hattınızdan normal internet kullanımı olarak kullanırsınız. Telefonunuzda internet uygulaması gerektiren tüm uygulamalar için kazandığınız internet paketinden işlem yapabilirsiniz.

Kazandığım Bedava İnternet Bittiğinde Mesaj Geliyor mu?

Kazandığınız bedava internet bittiğinde tarafınıza bilgilendirme mesajı gelir.

Vodafone Seviyorum Testi Kampanyası Bitti mi?

Vodafone Seviyorum Testi kampanyası 2021 Eylül ayı itibari ile devam etmektedir. Bitiş tarihine ilişkin Vodafone’nin bir açıklaması yoktur.

İlginizi Çekebilir – Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Vodafone Seviyorum Testine Tekrar Katılabilir miyim?

Vodafone kullanıcısı iseniz katılabilirsiniz. Aynı ayda sadece bir kere katılabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testine Nereden Girebilirim?

Teste girmek için www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi Zor mu?

Tabii ki de hayır. Test anket şeklinde olup sorular kişisel cevapların seçenek olarak sunulduğu mini ve eğlenceli bir testtir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 100 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu