Türk Telekom Bedava Dakika

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Spread the love

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone TL transferi, Vodafone faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği servislerden biridir. Aboneler birbirlerine TL gönderebilir veya birbirlerinden TL talep edebilirler.  Vodafone TL transferi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken bazı kolay yollar vardır. Vodafone TL transferini gerçekleştirmek için 7000’i ücretsiz arayabilir veya Online Self Servis üzerinden transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz 542 veya 0542 542 00 00 numaralı çağrı merkezi numaralarını arayarak da TL transferi işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Vodafone TL Transferi Nedir?

Vodafone TL transfer etme işlemine Cep Lira Transferi adı verilmektedir. TL transferi için bir SMS servisi mevcut değildir. 7000’i aramanız veya internetten online self servis bölümünü kullanıp adımları takip etmeniz gerekmektedir. Bu hizmetten faturasız hat sahipleri faydalanır.  542 veya 0542 542 00 00 Vodafone çağrı merkezleri aracılığı ile de TL transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone TL Transferi Ne İşe Yarar?

Vodafone TL transferi acil durumlar için oldukça faydalı bir hizmettir. Aile bireylerinizin, arkadaşlarınızın veya sevdiklerinizin liraları tükenip iletişimleri kısıtlanabilir. Bunu önlemek için cep lira transfer özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İletişim kısıtlandığında bazı acil durumlarda sevdiklerinize ulaşmak zorlaşabilir. Bunu önlemek amacıyla TL transfer işlemi biçilmiş bir kaftandır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır? 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone TL transferi için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bunun için ilk yöntem 7000’i arama yoluyla TL transferi gerçekleştirmektir. Vodafone aboneleri 7000’i aradıktan sonra TL gönderecekleri numarayı ve kaç TL göndereceklerini belirterek transferi kolayca gerçekleştirirler. .
Vodafone Online Self Servis menüsü de TL göndermek için başka bir yoldur. İnternet üzerinden online self servis menüsüne girin.  “Yanımda” sayfasına tıklamanız gerekmektedir. TL transferi ile ilgili adımlar karşınıza çıkacaktır. Bu adımları takip ederek TL transfer işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.
İstediğiniz takdirde Vodafone çağrı merkezi numaraları 542 ve 0542 542 00 00’ı arayarak TL transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone TL Transferi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone TL transferi, diğer adıyla Vodafone cep lira transferi sürekli bir servistir. Bir sona erme tarihi bulunmamaktadır. Vodafone faturasız hat kullanıcıları diledikleri zaman diğer Vodafone faturasız hat kullanıcılarına TL transfer edebilir ve onlardan TL isteyebilir.  Yıllardır süregelen bu hizmetin sınırlı bir süresi bulunmamaktadır. Devamlı olarak geçerli olmayı sürdürecektir.

Vodafone TL Transfer Ücreti Ne Kadar?

Eğer yeni bir aboneyseniz ilk üç ay TL transfer hizmetinden yararlanamazsınız. TL transfer ettikten sonra hattınızda en az 6 lira kalması gerekmektedir. En az 1 lira, en fazla 20 lira gönderebilirsiniz ve bunun ücreti de 2 liradır. Bir ayda en fazla 100 lira gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Faturalı Hattan Faturasız Hatta Nasıl TL Gönderilir?

TL yani Vodafone cep lira transferi yalnızca faturasız hatlar arasında gerçekleşebilen bir hizmettir. Vodafone’da faturalı hatların faturasız Vodafone abonelerine TL gönderme gibi bir şansı bulunmamaktadır. İşlem den faydalanmak ya da TL göndermek için faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturalı Hattan TL Transferi Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı hattan Vodafone faturasız hatta TL transferi gerçekleştirmek istiyorsanız üzgünüz ama size kötü haberlerimiz var. Vodafone’da böyle bir işlemin gerçekleşmesi mümkün değildir. Vodafone’da TL yani Cep Lira transferi gerçekleştirmek sadece faturasız hatlar arasında gerçekleşebilecek bir işlemdir. Bu yüzden, eğer Vodafone faturalı hat sahibiyseniz kendinizi çok fazla zorlamayın.

Turkcell’den Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

GSM operatörlerinin geneli birbirleri arasında TL transfer hizmetine izin vermemektedir. Dolayısı ile Turkcell’den Vodafone’a veya Vodafone’dan Turkcell’e TL transferi mümkün değildir. Farklı operatörler arasında TL transferine izin veren tek firma Türk Telekom’dur. O konuyu da başka bir yazımızda inceleyeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone TL Transferi Mesajla Nasıl Yapılır?

Vodafone Cep Lira yani TL transferi için herhangi bir SMS servisi bulunmamaktadır. TL transferinize yardımcı olacak bir kısa mesaj numarası yoktur. Vodafone’da TL transferi işlemini gerçekleştirmek için 7000’i ücretsiz arayabilir veya Online Self Servis üzerinden TL transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ya da 542 veya 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone TL Nereden Yüklenir?

Vodafone TL yükleme işlemi için Vodafone bayilerine giderek yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da nakit ödeme yaparak TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak ya da Online Self Servis menüsünü kullanarak da TL yükleme işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Silsüpür, Selfy, ArayanıBil

Vodafone’dan Vodafone’a TL Transferi

Vodafone TL transferi işleminden yalnızca faturasız hatlar faydalanabilir. Faturalı hatlardan TL transferi yapılamamaktadır. Faturasız kullanıcıların birbirlerine TL transferi gerçekleştirebilmeleri için izleyeceği bazı yollar vardır. Öncelikle, 7000’i ücretsiz arayarak TL transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Veya Online Self Servis menüsü üzerinden TL transferi yapabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetleri numaralarını arayarak da transferi gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone çağrı merkezleri için: 542 veya 0542 542 00 00 numaralarını arayabilirsiniz.

Vodafone TL Transfer Nasıl Yapılır?

Vodafone Lira Transfer Edemiyorum

Vodafone TL transfer işlemi gerçekleştiremiyorsanız faturalı hat kullanıcısı olma ihtimaliniz var. Faturalı hat kullanıcıları TL transfer işlemi gerçekleştiremezler. Eğer faturasız hat sahibiyseniz ve işleminiz gerçekleşmemişse yönerge ve adımlarda bazı hatalar yapmış olabilirsiniz. Bu yüzden Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız size yardımcı olacaktır. Vodafone müşteri hizmetleri numaraları:

542 ya da 0542 542 00 00

Bu numaralar size yardımcı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone TL Transfer Limiti

Vodafone TL transferi için bazı limitler vardır. Tek seferde en az 1 TL, en fazla 20 TL transfer edebilirsiniz. Bir ay içerisinde ise en fazla 100 TL transfer edebilirsiniz. Fakat dikkat, TL transferini gerçekleştirdikten sonra hattınızda en az 6 TL kalması gerekmektedir. Yoksa Vodafone TL transfer işlemine izin vermez.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu