Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Vodafone Türkiye hizmetlerinde iddialı olduğunu göstermeye çalışıyor ve her yerde erişilebilir olmaya çalışmaktadır. Bunun yanı sıra, ücretsiz internet hediyeleri ile adından söz ettirmeye başlamıştır. Hediye paketlerine, SMS ile üyelik yapılmasını sağlıyor, bazı uygulamalarında App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz indirilmesini sağlıyor.

Vodafone paketleri seçenekleri incelenerek, haftalık ya da aylık ücretsiz internetin nasıl alınacağı öğrenilebilir. Vodafone ücretsiz internet hilesi olarak kullanıcılar, “bana ne var?” uygulamasındaki çarkı farklı yöntemlerle çevirmeye çalışıyorlar.

Çark çevrildiğinde, çark üzerinde yazılı bulunan, internet, dakika ve SMS ya da indirim hediyeleri kazanılmaktadır. Kazanılacak olan hediyenin internet olabilmesi için her defasında farklı çevirme yöntemleri kullanılır. Kullanıcılar, ücretsiz internet hilesi olarak uygulamaları cep telefonlarından kaldırıp geri yükleme yaparak kullanırlar.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi 2019

Vodafone ücretsiz internet hilesi 2019 yılında olmadığı gibi önceki yıllarda da olmamıştır. Hile söz konusu değildir ve her kullanıcı, farklı taktikler kullanarak uygulamalar üzerindeki denemelerini hile olarak yansıtmaktadır.

Vodafone, 2019 yılında kullanıcılarına en fazla bedava internet veren operatörlerden birisi olmuştur. Her hediye paketinde, internet haricinde, SMS ve konuşma dakikaları, sinema, mağaza indirimleri hediyeleri yer alıyor.

Bedava internet fırsatı sunan Vodafone uygulamaları;

 • Vodafone yanımda uygulaması
 • Yasal e-fatura uygulaması
 • Yanımda uygulamasına arkadaş davet etme
 • Yeni üyelere bedava internet
 • Vodafone 8 GB ücretsiz internet
 • 500 MB bedava internet
 • 4.5G uyumlu sim kullan 2 GB internet
 • Yükle harca kazan kampanası bedava internet
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

Vodafone, iletişim sektörünün en iddialı şirketlerinden birisidir. Farklı promosyonlar ile abonelerini internet aşımı yaşayarak daha fazla fatura ödemelerinin önüne geçmektedir. Faturalı ve faturasız ayrımı yapmadan tüm kullanıcılarının faydalanabileceği seçeneklere yer veriyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi Faturasız

Faturasız Vodafone hatlarını kullananlar, kullandıkları her hat için ücretsiz internet paketlerinden faydalanabiliyorlar. Hatlar, TL yükleme yaparak kullanıldığı için yükleme işlemlerine göre farklı bedava internet kazanma imkânları sunuyor.

Vodafone ücretsiz internet hilesi faturasız seçenekleri olarak TL yükleme oranları gösteriliyor. Vodafone kullanıcıları, 4 pazartesi, üst üste 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, bir ay geçerli 2 GB ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Bedava internet kazanabilmek için SMS ile kayıt oluşturmuş olmak ve hizmetin açık olması sağlanmış olunmalıdır.

Faturasız hat kullanıcıları TL yükleme dışında diğer uygulamaları da kullanabiliyorlar. Yükle harca kazan faturasız hat kullanıcıları özel oluşturulmuş bir pakettir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi Faturalı

Faturalı Vodafone hatlarını kullananlar, Vodafone tarafından sunulan tüm bedava internet hediye paketlerinden faydalanabiliyorlar. Seviyorum interneti, bana ne var çarkı, internet avcıları, hat taşıma, 4,5G uyumu gibi özel hazırlanmış paketler, faturalı kullanıcılara günlük, haftalık, aylık bedava internet kazandırabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone ücretsiz internet hilesi olarak bana ne var çarkını çevirenler, ev internetine bağlantı yaparak işlemlerini yapabiliyorlar. Hile olarak, çark dönerken durmadan önce ev interneti modemi hızlı bir şekilde kapatılır.

Tekrar modem takılır ve çarkın internet hediyesi üzerinde durması sağlanır. Bu yöntem birçok kullanıcı tarafından hile yöntemi olarak kullanılır. Çark döndüğünde, sinema indirimi, mağaza indirimi, SMS, dakika ve internet seçeneklerinden birisi üzerinde durur. Kullanıcılar, çark tarafından verilen hediyeyi bir haftalık süre içerisinde kullanmalıdır.

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi 2020

Vodafone firması, 2020 yılında da ücretsiz internet hediyeleri dağıtmaya devam ediyor. Bunun için hediye paketlerini yeniden düzenlemiş ve güncellemeler yaparak, kullanıcılarına sunmuştur. Kullanıcıları uygulamaları, indirebiliyor ve diğer paketlere SMS ile üye olabiliyor. Vodafone ücretsiz internet hilesi 2020 yöntemleri olarak geliştirilmiş bir yöntem yoktur. Tüm hediye uygulamalarında hile seçenekleri bulunmamaktadır. 2020 yılında, önceki bedava internet paketlerinin çoğunun geçerliliği devam etmektedir.

Vodafone bedava internet 2020 seçenekleri arasında;

 • E-fatura 1 GB bedava internet
 • Seviyorum interneti anketi 3 GB bedava internet
 • Sürpriz bedava internet paketi
 • Yükle kazan 2 GB bedava internet
 • Bana ne var paketi
 • İnternet avcıları oyunları ile bedava internet

Hediye seçenekleri, tüm abonelere veriliyor. Güncel uygulamalar takip edilerek her zaman bedava internetler kazanılabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Kazan

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi VPN

Vodafone kullanıcılarının bedava internet kazanabilmesi için VPN programları geliştirilmiştir. Vpn programları yüklenir ve telefon üzerinde kullanıcı adı ve şifresi ile bağlantı yapılarak, istenilen IP adresi üzerinden bağlantı yapılması sağlanır. Birçok kullanıcı VPN programını virüs olarak algılamaktadır.

Orijinal olarak hazırlanan programlar sorunsuz olarak çalışmakta ve cep telefonunun Vodafone IP adresi dışında farklı bir adres üzerinden internet erişimi yapmasını sağlar. Uygulama yükleme ve bedava internet kazanmaya çalışmalarda VPN yoğun olarak kullanılan bir hile taktiği olarak kullanılmaktadır. VPN yüklemeleri için telefonlarda, ayarlar, bağlantılar bölümünden erişim noktaları adları bölümüne erişim noktası adı ekleyerek yapılıyor.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi APN

Vodafone ücretsiz internet erişimleri yapabilmek için faturasız hatlar için çeşitli erişim ayarlarının yapılması önerilmektedir. Vodafone APN ayarları için mobil ağlar, şebeke modunun 3G/2G bağlantı modunda olması gerekiyor. Erişim noktası bölümünde APN butonu seçilir ve kullanıcı adına Vodafone, APN bölümüne internet yazılır.

Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra telefon kapatılıp yeniden açılır. Bu ayarlar yapıldıktan sonra Vodafone kullanıcıları ücretsiz internet erişimleri yapmaya başlayabilecektir. APN ayarlarının hatasız yapılabilmesi için internet sitelerinde tüm ayar seçeneklerini bulabilir ve deneyebilirsiniz. Ücretsiz internet erişimleri için faturasız hatlar tercih edilmelidir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu