Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye’de cep telefonu kullanıcılarının büyük bir bölümü Vodafone operatörünün hatlarını kullanmaktadır. Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla birlikte sadece konuşmak ve SMS dışında internette kullanılmaya başlamıştır. Vodafone, kullanıcılarının tercihlerine göre hatlarına belirli oranlarda internet kullanım hakkı tanımıştır.

Ancak sosyal medya uygulamalarının da yoğun bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla birlikte, hatların aylık kullanımlarına tanımla internet yetersiz gelmeye başlamıştır. Vodafone tüm kullanıcılarına ücretsiz internet kullanabilecekleri uygulamaları sunmaya başlamış ve bu uygulamalar kullanılarak, ekstra internet GB’ları kazanmalarını sağlamaktadır.

Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır? Öncelikle internet kazandıran uygulamaların neler olduğu, Vodafone paketlerimi servisinden öğrenilmelidir. Hatların faturalı ve faturasız oluşuna göre en fazla ücretsiz internet veren uygulama ve paketler belirlenir.

Her kullanıcı App Store veya Google Play Store uygulama mağazasından, Vodafone uygulamalarını telefonuna indirir. Bazı paketler içinde kısa mesaj servisine sms gönderilerek, hattın ücretsiz internet paket servisi açılır ve SMS gönderilerek bedava internet kazanılır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır 2019

Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır? Vodafone, ücretsiz internet uygulamalarını her yıl yenilemektedir. Ülkemizdeki en güçlü operatör firmalarından birisi olarak, kullanıcılarının internet sıkıntısı yaşamaması için her yıl internet kampanyalarını yenilemektedir. 2019 yılında farklı uygulamalar için belirlediği bedava internet kazanma işlemlerini kolaylaştırmış ve her kullanıcısının daha fazla bedava internet kazanmasını sağlamıştır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

2019 yılında ücretsiz internet uygulamaları arasında yer alan ve abonelerinin sürekli kullandığı uygulamalar şunlardır;

 • Vodafone yanımda
 • 1GB bedava internet paketi
 • 2 GB bedava internet paketi
 • 5 GB bedava internet paketi
 • E-fatura 1 GB bedava internet paketi
 • TL yükle GB kazan paketi
 • 4.5G abonesi bedava internet paketi

Vodafone sürekli güncellemeler yaparak, sistemine yeni ücretsiz internet paketleri yüklemektedir. Kullanıcıları ise bu uygulamaları telefonlarına yükledikleri için ayrı, uygulamaları kullanmaya başladıklarında ayrı bedava internet kazanabiliyorlar. Kazanılan internetlerin belirli bir süre kullanım hakkı vardır. Bu süre daha çok bir hafta olarak belirlenir. Her kullanıcı bedava internet kazanarak, hattına tanımlı olan internet sınırını aşmamış ve fazladan ödeme yapmamış olur.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır Faturasız

Vodafone operatör firması, faturasız hat kullanıcılarına özel ücretsiz internet kazanabilecekleri paketler hazırlamıştır. Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır? Faturasız hat kullanıcıları daha çok TL yükleme yöntemi ile internet kazanabilmektedir.

Faturasız hat kullanan abonelerin kullandığı bedava internet paketleri;

 • Geleneksel yükle harca kazan kampanyası
 • Faturasıza özel Perşembe fırsatı
 • Hattını taşı bedava internet paketi
 • Yükle kazan bedava internet kampanyası

Bu kampanyalardan faydalanmak isteyenler, TL yükleme zamanı ve miktarını, Vodafone paketlerim servisinden öğrenerek kullanmaya başlayabilirler. Geleneksel yükle, harca, kazan kampanyasında kullanıcılar harcamalarına göre 1 GB bedava internet ya da 500 Dakika bedava konuşma kazanabiliyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Faturasız hat sahipleri, hatlarına yapacakları yüklemeleri, Vodafone yanımda veya online self servisi üzerinden yaptıklarında da 1 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Vodafone kullanıcıları TL yükleme işlemlerini perşembe günü yaptıklarında, yaptıkları yüklemenin 100 katı oranında MB kazanıyorlar.

20 TL yükleme yapan bir kullanıcı 2 GB interneti kazanabilecek ve 1 gün boyunca doyasıya kullanabilecektir. Vodafone yine faturasız hat kullanıcılarına ramazan ve sahur kampanyaları düzenleyerek bedava internet kazanmalarını sağlıyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır Faturalı

Faturalı Vodafone hat kullanıcıları çeşitli paketleri kullanarak günlük ya da haftalık kullanabilecekleri bedava internetleri kazanabiliyorlar. Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır?

Ücretsiz internet kazanabilmek için Vodafone tarafından hazırlanmış olan uygulamanın hemen telefona indirilmesi, indirilen uygulamanın telefon numarası ve şifre yazılarak aktif edilmesi gerekiyor. Her uygulamanın içeriği ve kullanım şekli farklıdır. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var? Seçeneğinin bulunduğu bölümde, çarkı felek ismi verilen oyun vardır. Kullanıcılar, bu oyunu oynar ve çarkı çevirerek bedava internet kazanmaya çalışır.

Çark etrafında uygulamanın kazandırabileceği hediyeler yazılıdır. Çark hangi hediye üzerinde durursa, kullanıcı o hediyeyi kazanır. Bu uygulama tüm kullanıcılarına 5 GB’a kadar bedava internet kazanma şansı sunuyor. Hediyeler arasında, bedava dakika, SMS, sinema ve mağaza indirimleri farklı seçeneklerde bulunmaktadır.

Kullanıcılar, başka arkadaşlarını bu uygulamaya davet ettiklerinde ve arkadaşları referans göstererek uygulamayı indirdiklerinde, haftalık 2 GB ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone faturalı hat kullanıcıları, e-fatura sistemine geçiş yaptıklarında da bedava internet kazanabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Olur?

Gsm operatörlerinde, bedava internet uygulaması, sosyal medya hesaplarının yoğun olarak kullanılmaya başlaması ve kullanıcıların aylık internet kullanım haklarının yetersiz gelmesinden sonra başlamıştır. Ayrıca, cep telefonu kullanıcı sayısının artmaya ve cep telefonlarında internetin kullanılmaya başlaması firmalar arasında yeni abone kapma yarışı başlamıştır. Vodafone ücretsiz internet nasıl yapılır?

Vodafone tüm kullanıcılarına basit işlemlerle bedava internet kazanma şansı tanıyarak daha fazla abone sayısına ulaşmıştır. Bedava internet nasıl olur. Hat kullanıcısı, kampanya dönemi içerisinde, belirlenen uygulamayı kullanır ve uygulama içerisinde yaptığı işlemlere göre Vodafone kullanıcı hattına 1 günlük, 1 haftalık ya da 1 aylık süre içerisinde kullanabileceği interneti bedava verir.

Kullanıcı bu internet ile belirlenen süre içerisinde, aylık faturasına ek yük getirmeden bedava internet kullanır. Farklı operatörlerden hattını Vodafone operatörüne taşıyan her abone anında bedava GB kazanacaktır. Bedava internet paketlerinden tüm aboneler faydalanabiliyor ve faturasız hat kullanıcılarına özel olarak TL yükle GB kazan kampanyası düzenleniyor.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu