Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Ücretsiz İnternet

Vodafone son yıllarda çok ciddi sayıda abone kazanmıştır. Bunun sebepleri arasında, abonelerine verdiği avantajlarla dolu paketleridir. Abonelerinin memnuniyet oranı çok yüksek olan Vodafone, her gün yüzlerce abonesine hediyeler dağıtmayı sürdürüyor. Vodafone ücretsiz internet sayesinde aboneler kesinti olmadan internetin keyfini çıkarıyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet Nedir?

Vodafone abonelerine önemli ayrıcalıklar sunuyor. Bunlar arasında ücretsiz internet de bulunuyor. Vodafone ücretsiz internet hizmetini birçok farklı paket sayesinde hizmete sunuyor. Bunlar arasında 500 MB internetin yanı sıra 4 ve 8 GB içerikli internet paketleri ve 4.5 G hizmetinden faydalananlara da 2 GB internet sunuluyor. 4.5 G hizmetine özel verilen ücretsiz internet 1 ay geçerlidir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet 2020

Geride bıraktığımız 2019 yılı ücretsiz internetin en fazla verildiği yıllardan biri oldu. Vodafone 2020 yılında da geçtiğimiz seneden daha fazla bedava internet dağıtmak için kampanyalara başladı. Bu konuda kampanyaların detaylarını öğrenmek için Vodafone’nun uygulamasını takip etmek yeterli.

Vodafone Ücretsiz İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Hilesi

Vodafone ücretsiz internet hilesi konusu sıkça akıllara gelse ve araştırılsa da bu konuda kafa karıştıran, yanıltıcı bilgilerden uzak durmakta fayda var. Nitekim Vodafone, bedava internet konusunda abonelerine birçok avantaj sunarak yüzlerini her zaman güldürüyor. Bunun için ekstradan bir hileye gerek duyulmadan her hafta dağıtılan bedava internete erişim sağlanabilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Kazan

Vodafone Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone ücretsiz internet hizmetinden yararlanmak için abone olmak ve kampanyalarda belirtilen numaralara SMS atmak yeterli olacaktır. Bunun için ekstra bir hizmete ya da kayda gerek bulunmuyor. Herhangi bir sorunla karşılaşılması halinde Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşılarak bilgi edinilebilir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Yapma

Vodafone ücretsiz internet yaparken dikkat edilmesi gereken nokta yararlanılmak istenen hizmet için kısa mesaj atılacak numaranın öğrenilmesidir. Vodafone’a yeni abone olan bir kişi hattını değiştirdiğinde bayilerden bilgi alarak ücretsiz internet kazanırken, faturasız hat kullanan abonelerin internet kazanması için bahanevar kelimesini yazarak 4455’e mesaj atmaları gerekiyor. Bu şekilde hangi ücretsiz internet paketi kullanılacak ise ona göre belirlenen kelime ve numara bilinmelidir.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet VPN

Vodafone’dan ücretsiz internet kazanmak için çeşitli VPN ayarlarını değiştirmek gerekebilir. Bu tip uygulamaları indirirken virüs ya da kötü yazılıma dikkat edilmelidir. İnternette en önemli şey güvenliktir. Bu sebeple bilinmeyen ve güvenilir olmayan yazılımlardan uzak durulmalıdır. Ücretsiz vpn sunucularına internet üzerinden ulaşılarak hangisinin tercih edileceğine karar verilir. Bu sunucular genel olarak uygulamalarını güncellemektedir. Seçilen uygulamanın güncel olmasına dikkat edilmelidir.

Vodafone Ücretsiz İnternet APN

İnternet üzerinden geliştirilen çeşitli uygulamalar aracılığı ile bedava internet kazanma yolları vardır. Bunun için telefonun APN ayarlarını değiştirerek yeni APN oluşturulur ve sunucuların belirlediği şifreyi girerek bedava internete erişilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone birbirinden farklı kampanyalarla abonelerine bedava internet dağıtıyor. Bunun için kampanyaları yakından takip etmeli ve sürprizler kaçırılmamalıdır. Vodafone yanımda uygulaması telefona indirilmek suretiyle ücretsiz internet kazanılabilir. İnternet kazanmak için yapılması gereken tek şey uygulama bünyesinde bulunan çarkıfelek isimli oyunun oynanmasıdır. Bu oyunu oynayan kişi hem internet kazanıyor hem de Vodafone’nun sunduğu fırsatlardan faydalanıyor.

Vodafone Ücretsiz İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi

Vodafone her yıl güncellediği ücretsiz internet paketleriyle abonelerinin yüzünü güldürüyor. 500 MB ücretsiz internet almak için 3636’ya SMS yollamak yeterlidir. SMS yollarken Net500Mb yazılmalıdır. Bunun yanında self servis uygulamasıyla da ücretsiz internet imkanı sağlanıyor. 6666’ya kısa mesaj atarak sürpriz internet paketleri kazanmak mümkündür. Daha önce 4.5 G abonesi değilseniz bu uygulamaya geçerek 2 GB internet kazanmak mümkündür.

Vodafone ücretsiz internet paketleri gençlere yönelik de hazırlanıyor. 26 yaş altında olan kişilere yönelik olarak Vodafone free zone paketi müşterilerine çok güzel fırsatlar sunarak ücretsiz internete erişim sağlıyor. Vodafone’da ücretsiz internet konusunda faturalı olan abonelere özel ayrıcalıklar sunuluyor. Faturalı abonelere yönelik olarak internet üzerinden fatura gönderilmesinin talep edilmesi halinde ücretsiz olarak internet imkânı kazanılması mümkündür.

Vodafone’da haftanın belirli günlerinde ücretsiz internet veriliyor. Her pazartesi günü Vodafone yanımda uygulamasına girilerek her pazartesi yüzlerce müşteri ücretsiz internet kazanıyor.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulaması ile ücretsiz internet kazanmak mümkündür. Bu uygulamadan bahsedilecek olursa, Vodafone yanımda uygulaması abonelerin hatları ile ilgili tüm işlemleri yapabildikleri bölümdür. Fatura ödenmek istendiğinde uygulamadan ödeme yapılabilir, internet, dakika ve SMS bakiyelerine bakılabilir, faturasız hat kullanılmakta ise uygulama üzerinden TL yüklemesi yapılabilir. Uygulama üzerinden her hafta onlarca kişiye ücretsiz internet sağlanırken, ücretsiz dakika ve SMS de unutulmuyor.

Uygulama üzerinden birbirinden renkli paketlere ulaşılabilir. Bunlar arasında, sosyal medya kullanımına özel paketlerin yanı sıra, konuşma ve SMS için de çok avantajlı paketler mevcuttur. Halihazırda kullanılan tarifenin bakiyesi ve süresi öğrenilebilir ve diğer tarifelerle kıyaslama yapılabilir. Bu şekilde geliştirilmiş bu uygulama ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vodafone, müşterilerin hat ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mobil uygulamayla yurt içinin yanında yurt dışında kullanılabilecek tarifelerin detayları da öğrenilebiliyor. Yurt dışına kısa süreli giden birisinin en önemli sorunlarından birisi yakınlarıyla nasıl iletişim kuracağı konusudur. Bu konuda Vodafone çok uygun fiyatlarda internet, dakika ve SMS fırsatı sunuyor. Bu imkanlardan rahatlıkla faydalanan aboneler yurt dışına gittiklerinde sevdikleriyle iletişimi kesintisiz sürdürüyor.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu