Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone kullanıcıları ücretsiz internet kazanabilmek için en çok internet veren uygulamaları takip ederler. Vodafone ücretsiz internet uygulaması denildiğinde en çok Vodafone yanımda uygulaması ve Vodafone internet avcıları uygulamalarının kullanıldığı görülmektedir.

Vodafone tüm kullanıcılarının internet sorunlarını çözebilmek için farklı seçenekler hazırlamış ve kullanıma sunmuştur. Bedava internet kampanyaları incelendiğinde, bu kampanyaların her yıl yenilendiği, daha fazla internet verilmeye çalışıldığı görülmektedir. Gezmeyi seven ve sürekli sokaklarda olan Vodafone kullanıcıları, internet avcıları paketini kullanarak internet kazanmaya çalışabilir.

Sokakta yürürken telefonunda internet avcıları uygulamasını açık tutar ve gezdiği yerlerdeki internet puanlarını toplamaya başlar. Birçok kullanıcı bu yöntemler 10 GB ücretsiz internet toplayabilir ve internet erişimlerinde rahatlıkla kullanabilir. Bedava internet uygulamaları, günümüzde tüm operatör firmaları tarafından uygulanmaktadır.

İnsanların günlük hayatlarında daha fazla internete duyması, Vodafone için özel çalışmalar yapmaya neden olmuştur. Vodafone kullanıcıları ve yeni abone olacaklara, faturaları haricinde ekstra ücretsiz internet sağlayarak, internet ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması Nedir?

Son dönemlerde insanlar, telefon numaralarını değiştirmeden kullandıkları operatör firmalarını değiştirmeye başlamıştır. Bunun nedeni, operatör firmalarının haftalık ya da aylık olarak vermiş olduğu bedava internetlerdir.

Vodafone şirketi, mevcut abonelerinin aylık internet kullanım ihtiyaçlarını karşılamak için Vodafone ücretsiz internet uygulaması kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalar, uygulama indir, oyun oyna ya da TL yükle şeklindedir. Ücretsiz internet uygulaması, kullanıcıların, bir fatura döneminde, internet aşımı yaşamadan ve internet kısıtlaması olmadan internet kullanabilmesidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 23 Nisan Hediyesi 2020

Vodafone Türkiye iletişim sektöründeki yerini 2012 yılında almaya başlamış ve o günden itibaren tüm kullanıcılarına çeşitle oranlarda ücretsiz internet vermektedir. Vodafone self uygulaması, Freezone Clup uygulamaları kullanıcılarına sürekli olarak bedava internet kazandırabilen uygulamalardır.

Kullanıcılar, bedava internet için seçtikleri uygulamayı haftalık dönemde bir defa kullanır ve o hafta kazanılan hediye geçerlidir. Haftalık kampanya süresi tamamlandığında, kazanılan hediyenin geçerliliği biter. Yeni haftada kullanıcı tekrar şansını dener ve yeni hediyeler kazanmaya çalışır. Uygulamalar, sadece internet GB’ı değil beraberinde, dakika, SMS ya da sürpriz hediyeler verebilmektedir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması Nasıl Yapılır?

Vodafone ücretsiz internet uygulaması nasıl yapılır, hangi uygulamalar kullanılır gibi sorulara cevap bulabilmek için Vodafone sitesi incelenebilir. İsteyen kullanıcılar, Vodafone müşteri hizmetlerinden ya da en yakınlarında bulunan Vodafone abone merkezlerinden detayları öğrenebiliyorlar.

Ücretsiz bedava internet veren uygulamaların, telefon uygulamalar mağazasından, indirilmesi gerekiyor. Vodafone kullanıcılarına, uygulamaları indirmelerine ve uygulamayı kullanmalarına ayrı ayrı ücretsiz internet tanımlaması yapıyor. Uygulama indirildiğinde ve telefon numarası ile aktif edildiğinde kullanıcının hattına otomatik olarak bir hafta kullanabileceği ortalama 1 GB bedava internet eklenmiş oluyor.

Uygulama aktif edildikten sonra uygulama içerisindeki oyunlar ya da yarışmalar oynanarak bedava internet kazanılmaya çalışılıyor. Bedava internet kazandıran oyunlar oynanmaya başlandığında, devreye kullanıcının şansı giriyor ve şansı varsa oyun sayesinde 5 GB’a kadar ücretsiz internetler kazanabiliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Seviyorum İnterneti 2020

Ücretsiz internet uygulamaları daha çok haftalık olarak yapılmaktadır. Haftanın ilk günü kampanya başlar ve tam bir hafta geçerlilik süresi vardır. O hafta bittikten sonra diğer haftada kampanya tekrar başlar ve kullanıcı şansını tekrar dener. Kazanılan hediyelerde sadece o hafta içerisinde geçerlidir. Alınan hediyeler hiç kullanılmasa bile geçerliliği kaybolur.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması 2020

Vodafone ücretsiz internet uygulaması için 2020 yılında faturalı ve faturasız kullanıcıları farklı seçenekler hazırlamıştır. Çeşitli uygulamaların yüklenmesi, hatta TL yükleme işlemlerinin yapılması bedava internet kazandıracaktır.

Vodafone 2020 ücretsiz internet kampanyaları olarak kullanıcılar şu seçeneklerden faydalanabilirler;

  • Vodafone e-fatura bedava internet kampanyası
  • Hattını Vodafone operatörüne taşı internet kampanyası
  • Yükle harca kazan bedava internet kampanyası
  • Vodafone yanımda uygulaması indir kampanyası
  • Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşını davet et bedava internet kampanyası
  • 4.5G Sim uyumlu bedava internet kampanyası

Vodafone kullanıcıları, NET 500 MB, SUPER2GB vb. yazarak SMS göndererek de bedava internet kazanabiliyorlar. Kullanıcılar, bu kampanyalardan faydalanabilmek için Vodafone servisler bölümünden hatlarının o servis özelliğini açtırmış olmaları gerekiyor. Bunun için ne yapmaları gerektiğini ve hangi servisi kullanabileceklerini, Vodafone müşteri hizmetlerinden detaylı öğrenebilirler. Faturasız hat kullanıcıları, aylık kullanım için hatlarına TL yüklemelerini belir oranların üzerinde ve belirli günlerde yaptıklarında daha fazla internet kazanabiliyorlar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması Faturalı

Vodafone faturalı hat kullanıcıları çok farklı yöntemler kullanarak ücretsiz hediye internet alabilirler. Vodafone ücretsiz internet uygulaması faturalı hatlarda, her ay fatura basımını önlemek için e-fatura bedava internet kampanyası başlatılmıştır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler bedava internet alır ve ilk bir ay boyunca kullanırlar.

Faturalı hat kullanıcıları 2020 yılında arama yaparak ya da başkaları tarafından aranarak da bedava internet kazanabiliyorlar. Faturalı hatlar için internet avcıları ve Vodafone yanımda uygulaması her hafta ücretsiz internet kazandıran uygulamalardır. Vodafone kullanıcılarının aylık kullanım dönemlerinde faturalarına ek yük getirmeden bedava internet kullanmalarını ve hatlarının sürekli aktif olmasını istemektedir.

Yasal e-fatura kampanyasında faydalanmak isteyen kullanıcılar, telefonlarının mesaj bölümüne EFATURA boşluk mail adresi yazarak 7000 numarasına gönderirler. Bu mesaj sonrasında aylık fatura dijital olarak mail adresine gelecek ve kullanıcı 1 GB ücretsiz internet kazanacaktır. Ücretsiz internet uygulamaları sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman internet sitelerinde gezebilecek ve birçok sosyal medya hesabını aktif olarak kullanabilecektir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu