Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Yanımda Nedir? Nasıl İndirilir?

Spread the love

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone tarafından çıkarılmış bir uygulama olmakla birlikte, uygulama üzerinden hediyeler kazanılabildiği gibi Vodafone hattınız ile ilgili online işlemlerde yapılabilir.

Vodafone Yanımda Nedir?

Vodafone Yanımda, Vodafone uygulamasıdır ve telefon numaranızla giriş yaptığınız bir programdır. Daha önceden ‘’Vodafone Self Servis’’ olarak bilinen ve daha sonra adı değiştirilen Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek, hattınızla ilgili fatura ödemeden tarife değişikliğine kadar birçok işlemi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca Vodafone tarafından size özel sunulan fırsatları da rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Nasıl Kullanılır?

Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek ‘’Hızlı Giriş’’ yaparak kullanabileceğiniz gibi bilgisayarlarınızdan da telefon numaranız ve şifre yardımıyla giriş yaparak kullanabilirsiniz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Diğer Vodafone kampanyaları;

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  2022 Türk Telekom Hediye İnternet

Vodafone Yanımda Nasıl İndirilir?

Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınız Android ise, Google Play Store üzerinden; telefonunuz İOS ise App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha sonra telefon numaranızı giriş yaparak uygulamaya dahil olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Salla Kazan

Vodafone Yanımda Salla Kazan uygulaması bulunmamakla birlikte ‘’Bana Ne Var?’’ adı verilen bir çark bulunmamaktadır ve çarkı çevirerek bedava internetten konuşmaya hatta indirim çeklerine kadar hediye kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Giriş

Vodafone Yanımda giriş için iki farklı yol bulunmakta olup, biri hızlı giriştir ve telefonunuza giriş yapmanız için tek seferlik kullanabileceğiniz mesaj gönderilir, telefonunuza gelen şifreyi yazarak giriş yapabilirsiniz. Diğer bir yöntem de telefon numaranızı girerek, daha önceden belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz ki bu şifreyi alabilmek için ‘’S’’ yazarak 7000’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu ilk gelen şifre ile giriş yaptıktan sonra isterseniz kendi şifrenizi kendiniz uygulama üzerinden belirleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Şifre

Vodafone Yanımda şifre için hızlı giriş ile tek seferlik şifre kullanabileceğiniz gibi, ‘’S’’ yazarak 7000’e göndererek sabit bir şifrede oluşturabilirsiniz.

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Vodafone Yanımda Kampanyaları

Vodafone Yanımda kampanyaları arasında olan ‘’Hediye Çarkı’’ kapsamında çarkı çeviren aboneler yenilenen hediyeler kapsamında 3 Şubat-29 Mart tarihleri arasında çarkı çevirmeleri durumunda çekilişe katılarak 5 adet BWM 118İ, 25 adet Vespa kazanma şansını yakalayabildiği gibi, çekiliş dışında da 20 GB’a kadar internet ve sürpriz hediyeler kazanabilmektedir.

Vodafone Yanımda APK

Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilmek için öncelikle hattınızın Vodafone olması gerektiğini unutmamalısınız. Daha sonra Vodafone Yanımda APK dosyasını indirdikten sonra telefon numaranızı ve şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda APK güncellenerek, yeni özellikler getirilmiştir.

  • Uygulama hataları düzeltilmiş.
  • Yeni servisler ve özellikler eklenerek kullanıma açılmış.
  • Temassız olarak TL yükleme özelliği getirilmiş.
  • Evde internet kullanıcıları adına teknik destek özelliği eklenmiş.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  En Güncel KYK Wifi Şifreleri 2022

Vodafone Yanımda Ücretli mi?

Vodafone Yanımda uygulaması ücretsiz bir uygulama olup, fatura ödemeden fatura detaylarını görüntülemeye, TL yüklemeden bakiye sorgulamaya kadar birçok işlem yapılabilmektedir.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var İndir

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sunulan ‘’Bana Ne Var?’’ uygulamasına katılarak hediyeler kazanabilirsiniz. ‘’Vodafone Yanımda Bana Ne Var?’’ telefonlarınıza indirilemez, sadece Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek, uygulama üzerinden katılabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme

Vodafone Yanımda çark çevirme sayesinde son güncellemelerden sonra 20 GB’a kadar internet hediye ederken, sürpriz hediyeler de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. ‘’Hediye Çarkı’’ hatta mart ayı sonuna kadar çeviren abonelerine çekiliş hakkı kazandırarak araba hediye etmektedir.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Abonelerinin internet ihtiyacını Vodafone Yanımda bedava internet hediyesiyle karşılamaktadır. Vodafone faturasız hat kullanıcısı olan aboneleri ilk kez Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikleri zaman 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB bedava internet kazanmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde bulunan ‘’Ek Paketler’’ bölümünden hediyenizi alarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum

‘’Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum’’ diyorsanız, şifre işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp, yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Daha da olmuyorsa Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne şikâyet talebi oluşturabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda Şikayet

Vodafone Yanımda şikayet söz konusu olduğu zaman Vodafone Müşteri Hizmetleri 542’ yi arayarak şikayet talebinizi iletebilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndir Android

Vodafone Yanımda indir Android telefonlar için Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.  Daha sonra şifreniz ve telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Vodafone Yanımda İndir iOS

Vodafone Yanımda indir İOS telefonlar için App Store üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.  Daha sonra şifreniz ve telefon numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Vodafone bedava internet veren uygulamalar için BURAYA TIKLAYIN!

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu