Vodafone Tarifeleri

Vodafone Yanımda Uygulaması

Spread the love

İçindekiler

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone tarafından abonelerinin kullanımına sunulan Yanımda Uygulaması son zamanlarda oldukça popüler. Peki bu uygulama içerisinde neler var ve bu uygulamayla neler yapılabilir? Gelin bu ve daha birçok sorunun cevabı için yazımıza geçelim…

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone abonelerinin birçok işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceği ve aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanabileceği bir mobil uygulamadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Vodafone Yanımda Uygulaması mobil cihazınızın sanal mağazası üzerinden kolaylıkla indirilebilir ve yüklenebilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması Ne İşe Yarar?

Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone abonelerinin birçok işlemini yapabileceği bir uygulamadır. Bu uygulama ile kalan kullanım haklarınızı takip edebilir, faturalarınızı inceleyebilir veya ödeyebilir, güncel kampanyalara göz gezdirebilir ve birçok sürpriz hediye kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet nasıl yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Vodafone Yanımda Uygulaması tamamen ücretsiz bir mobil uygulamadır. Vodafone tarafından abonelerin işlemlerini rahatlıkla halledebilmesi için sunulan bu uygulamadan herhangi bir ücret alınmaz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Yanımda Uygulaması geçerliliğini koruyor. Neredeyse bütün Vodafone aboneleri tarafından kullanılan bu uygulamanın uzun süreler boyunca geliştirilerek devam edeceği tahmin ediliyor.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Vodafone Yanımda Uygulamasına, Vodafone hat sahibi olan bütün kullanıcılar otomatik olarak giriş yapabilir. Bu girişi yapabilmek için telefon numaralarını yazmaları ve şifre almaları yeterlidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Şifre Alma

Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapmanız esnasında telefon numaranız ile beraber bir de şifre girmeniz istenir. Eğer giriş yapmanız için gereken şifreye sahip değilseniz 7000’e ‘S’ yazıp göndererek şifre alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır?

Vodafone Yanımda Uygulaması Salla Kazan

Vodafone Yanıma Uygulaması içerisinde Salla Kazan benzeri olan ‘Bana Ne Var’ adlı bir hediye çarkı bulunur. Bu çarkı çevirerek başta internet olmak üzere birçok sürpriz hediyeye sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Uygulaması bedava internet kazanmak için ‘Bana Ne Var’ bölümünde bulunan hediye çarkını çevirebilirsiniz. Her hafta bu çarkı çeviren Vodafone aboneleri onlarca bedava internetten birine sahip olabiliyorlar.

Vodafone Yanımda Uygulaması APK İndir

Vodafone Yanımda Uygulaması mobil cihazınızın mağazasından indirilerek kurulabilir. APK olarak kurulan uygulamalardan alınacak hediyelerde bazı sorunlar oluşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yanımda Uygulaması Nereden İndirilir?

Vodafone Yanımda Uygulaması telefonunuzun sanal mağazası üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Android kullanıcıları Google Play Store, iOS kullanıcıları ise AppStore üzerinden uygulamayı indirip yükleyebilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Şikayetleri

Vodafone Yanımda Uygulaması hakkında gelen şikayetler başlıca şu şekildedir:

Yanımda uygulaması kullanarak paket alımı gerçekleştirdim fakat paketim tanımlanmadı. Aynı zamanda hesabımdan para da çekildi. Şu an için mağdur durumdayım ve çözüm bulunmasını istiyorum.

Uygulama içerisinden 2 tane laptop alımı yaptım ve gün içerisinde teslimat seçeneğini seçtim. Aradan 2 gün geçmesine rağmen halen ne gelen var ne giden. Sipariş durumu ile ilgili bir bilgi de alamıyorum.

Yanımda uygulamasından paket uygulama işlemi yaptım ancak hata verdi ve işlemimin tamamlanmadığı söylendi. Aradan biraz zaman geçince tekrar denedim ama bu sefer de her iki işlem için de ücret alındığını fark ettim. Umarım bu sorunu düzeltirler. Halen kendilerine ulaşmaya çalışıyorum.

Vodafone Yanımda Uygulaması Sınırsız Çark Çevirme Hilesi

Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde bulunan çarkın sınırsız çevrilebileceğine dair bazı hileler dolaşsa da bunların doğruluğu söz konusu değildir. Yanımda Uygulamasındaki hediye çarkı haftada bir defa çevrilebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Yanımda Uygulaması hakkında sıkça sorulan sorular şu şekildedir:

Vodafone Yanımda Uygulamasına Giriş Yapamıyorum

Vodafone Yanımda Uygulamasına giriş yapamıyorum diyorsanız sizler için iki ayrı cevabımız olabilir. Bunlardan ilki telefonunuzun internet bağlantısında bir sorun olabileceğidir. Bir diğeri ise uygulamaya gelen bir güncelleme nedeniyle giriş işlemi gerçekleştiremiyor oluşunuzdur. Bu iki durumu test ettikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Şifre Alamıyorum

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden şifre alamıyorum diyorsanız, bir süre geçmesini bekledikten sonra tekrar SMS yollamanızı veya giriş kısmında bulunan ‘Şifre Al’ butonuna basmanızı tavsiye ediyoruz. Bazen arka arkaya yapılan işlemlerin fazlalığından dolayı kilitlenebiliyor.

Vodafone Yanımda Uygulamasından Numara Değiştirebilir miyim?

Vodafone Yanımda Uygulamasından numara değiştirme işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bu işlem için müşteri hizmetlerini aramalı veya bir Vodafone mağazasına gitmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yanımda Uygulamasından Nasıl Bedava İnternet Alabilirim?

Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde yer alan ‘Bana Ne Var’ da dediğimiz hediye çarkını çevirerek her hafta bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasından Tarifemi Değiştirebilir miyim?

Vodafone Yanımda Uygulamasındaki ‘Tarifem ve Kullanımlarım’ kısmının altındaki ‘Geçebileceğim Tarifeler’ bölümüne giderek tarife değiştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Freezone Tarifeleri 2020

Vodafone Yanımda Uygulamasından Son Faturamı Görebilir miyim?

Vodafone Yanımda Uygulaması alt kısımda yer alan ‘Fatura’ sekmesindeki ‘Faturalarım’ kısmına giderek geçmiş faturalarınızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması Kalan Kullanım Göstermiyor

Vodafone Yanımda Uygulaması kalan kullanım göstermiyor ise uygulamayı kapatın ve bir süre sonra tekrar deneyin. Hala düzelme olmadıysa detaylı bir destek almak için müşteri hizmetlerini arayın.

Vodafone Yanımda Uygulaması Şifre Gönderemiyorum

Vodafone Yanımda Uygulaması şifre gönderemiyorum diyorsanız bunun için belirli bir süre sonra işleminizi tekrar yapmanızı, düzelme yaşanmazsa müşteri hizmetlerini aramanızı tavsiye ediyoruz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Sms Gelmiyor

Vodafone Yanımda Uygulaması SMS gelmiyor ise bu durum şebekenizin iyi çekmiyor oluşundan kaynaklanabilir. Telefonunuzun iyi çektiğinden emin olduğunuz bir yere gidip bir süre şifrenin gelmesini bekleyin. Gelmezse tekrar SMS isteyebilir ve yine gelmemesi durumunda müşteri hizmetlerini arayarak destek isteyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Tarife İptali Olmuyor

Vodafone Yanımda Uygulaması ile tarife iptali olmuyor ise müşteri hizmetlerini arayarak destek almanızı öneriyoruz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Açılmıyor. Ne Yapmam Lazım?

Vodafone Yanımda Uygulaması açılmıyor ise telefonunuzu yeniden başlatabilir ya da uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuzun yazılım güncelleştirmesinin gelip gelmediğine de bakabilirsiniz. Herhangi bir güncelleme gelmesi durumunda bunları yükleyerek uygulamayı tekrar açmayı deneyebilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu