Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Spread the love

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone düzenlediği kampanyalar sayesinde abonelerinin birbirleri ile rahat konuşmalarını sağlamanın dışında internet kullanımı da bedava internet paketleri sayesinde kolaylaştırmaktadır. Bununla da yetinmeyen Vodafone abonelerini memnun etmek adına 2021 yılına girerken Vodafone yeni yıl hediyesi konusunda çok cömert davranmaktadır. Hazırlanan hediyeler sayesinde yılın son günü ve yeni yılın ilk günü sürprizler sayesinde keyifli zaman geçirerek yeni yıla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi Nedir?

Vodafone yeni yıl hediyesi olarak farklılıklar yaratan Vodafone, zorlu bir yıl geçiren abonelerini biraz keyiflendirmek isterken; genç yaşlı demeden her kesime sürprizler hazırlamaktadır. Bedava internet paketlerini iki kata çıkaran Vodafone, ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyunu sayesinde hem eğlenip hem de daha çok internet kazanmasını sağlayacaktır.

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi Nelerdir?

2021 yılına günler kala Vodafone yeni yıl hediyesi paketlerini açıklarken, bedava internet paketleri dışında hazırladığı çekiliş sayesinde abonelerine arabadan telefona kadar çok değerli hediyeler sunmaktadır.

  • Vodafone Çark Yeni Yıl Hediyesi
  • Vodafone Yanımda Yeni Yıl Hediyesi
  • Vodafone İnternet Avcıları Yeni Yıl Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Yeni yıl hediye paketlerini Vodafone uygulamaları aracılığıyla abonelerinin kullanımına sunan Vodafone, yeni yıl çekilişi için ‘’Vodafone Online Mağazası’’üzerinden alışveriş yapılması sonucunda hediyelerini abonelerine sunmaktadır. Alışveriş yaparak çekilişe katılan abonelerine Vodafone yeni yıl hediyesi kapsamında,

  • 1 kişi olmak üzere Hyundai i20
  • 5 kişi olmak üzere Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB akıllı telefon
  • 50 kişi olmak üzere Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik hediye edecektir.

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

Vodafone Yeni Yıl Hediyesi Nasıl Yapılır?

Vodafone yeni yıl hediyesi olarak bedava internet paketlerini almak için Vodafone uygulamalarının kullanılması gerekmektedir.

  • Vodafone Çark Yeni Yıl Hediyesi

‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giren aboneler ‘’Vodafone Çark’’ı çevirerek yeni yılın ilk günü kullanmak için bedava internet, konuşma ve SMS paketi kazanmakta olup, kazanılan hediyeler yeni yıla özel iki kat olacak şekilde yüklenecektir. Kampanya henüz aktif olmamakla birlikte bildirim gönderilmesi ile birlikte kullanılabilir hale gelecektir.

  • Vodafone Yanımda Yeni Yıl Hediyesi

Hediye denilince akla gelen ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması yeni yıl içinde Vodafone yeni yıl hediyesi hazırlamaktadır. Uygulamaya girildikten sağ üst köşedeki menüye girilerek ‘’Bana Ne Var?’’ bölümünden yılbaşına özel kampanyalara katılmak istediğinize dair başvuruda bulunmanız sonucunda tarifenize göre hediyeniz kullanıma sunulacaktır.

  • Vodafone İnternet Avcıları Yeni Yıl Hediyesi
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Vodafone GSM operatörünün aboneleri için hazırladığı ‘’İnternet Avcıları’’ adlı oyun yeni yıl için kazanılan GB miktarlarını artırarak Vodafone yeni yıl hediyesi olarak aboneleri eğlendirerek bol bol GB kazanmalarını sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken uygulamaya girerek, internet avına başlamanızdır.

  • Vodafone Yeni Yıl Çekilişi

Vodafone yeni yıl çekilişine katılmak için 10 Ocak 2021 tarihine kadar ‘’Vodafone Online Mağaza’’ üzerinden 120 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir. Her 120 TL’lik alışveriş 1 çekilişe katılma şansı sağlarken, ne kadar çok alışveriş yaparsanız kazanma şansınızda o kadar artacaktır.

Vodafone yeni yıl çekilişinden Vodafone yeni yıl hediyesi olarak araba, akıllı telefon ve akıllı bileklik verilecek olup; toplamda 56 kişi hediye kazanacaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu