Haberler

Ziraat Kart Kargo Takip, Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?

Ziraat kargo takip işlemi nasıl yapılır? Ziraat kartım ne zaman gelir? Cevaplar içeriğimizde...

Spread the love

Ziraat kart kargo takip hizmetinden yararlanan bir banka müşterisi kartın ne zaman adresine ulaşacağını merak edebiliyor. Bu konuda bilgi vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası’ndan kart alan müşteriler Ziraat Kart kargo takip hizmeti ile birlikte banka kartının eve kadar gelmesini sağlayabiliyor. Banka kartını bu şekilde kullanmaya başlayacak olan bir müşterinin en çok merak ettiği sorulardan birisi de banka kartının ne kadar sürede eve ulaştığı…

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Öncelikle şu bilgiyi verelim ki kart işlemi yapabilmek için banka kartının hazır olması yani çıkarılması gerekiyor. Kart çıkarıldıktan sonra artık kargoya verilmek için hazırlanıyor ve sonraki aşamada gönderiliyor. SMS ile birlikte müşteriye kargo takip numarası gönderiliyor. Böyle bir mesaj gelmediği takdirde yapılması gereken işlem Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri “444 00 00” ve “0 850 220 00 00” olarak belirtiliyor.

Ziraat Kart Kargo Takip

Ziraat Kart Kargo Takip, Ziraat Kartım Ne Zaman Ulaşır?

Ziraat Bankası müşterisi olmak isteyen bir kişi başvuru yaptıktan sonra kartın ne zaman kadar eline ulaşacağını merak edebiliyor. Kart basım süresi maksimum 1 hafta kadar sürebiliyor. Bu süre sonrasında gönderilme süreci başlıyor. Gönderim süreci ise en fazla 1 haftaya kadar tamamlanıp müşteriye ulaşmış oluyor. Yani yaklaşık 2 hafta içerisinde banka kartı müşteriye ulaşıyor. Bunun yanı sıra müşteri isterse kartı bankadan alabiliyor.

İlginizi Çekebilir – Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Ziraat Kart Kargo Takip

Ziraat Bankası Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Ziraat Kart kargo takip hizmeti, kartın eve ulaşması konusunda müşteriye kolaylık sağlıyor. Müşteriler bankanın hangi kurye ile çalıştığını merak edebilir. Ziraat Bankası, kurumsal alanda iş yapan Kuryenet firması ile çalışıyor. Müşteriler hem Ziraat Bankası hem Kuryenet üzerinden kargosunu takip edebiliyor.

İlginizi Çekebilir – Kepçe Operatörü Nasıl Olunur? Kepçe Operatörü Maaşı 2021

Ziraat Bankası Barkod Numarası Öğrenme

Ziraat Bankası müşterisi olan bir birey eğer barkod numarası öğrenmek istiyor ise bu doğrultuda yapması gerektiği şey bankanın müşteri temsilcisine ulaşıp barkod numarasını öğrenmek olacak. Barkod numarasını aldıktan sonra barkodu kullanmak mümkün hale geliyor. Ziraat Bankası’nın yanı sıra Kuryenet üzerinden de barkod numarası öğrenmek mümkün.

Ziraat Bankası kargo takip ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Trendyol İndirim Kodu Nasıl Kullanılır 2021?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu